"Dhe Zoti fton nė Banesėn e Paqes....." (Kur'ani 10:25)

Home | Jezusi | Muhamedi | Kur'ani | Bibla | Grupe Fetare | Islami | Pyetje ^ Pergjegje | Libra | L. i vizitorėve | Lidhje | Kontakt

 

 

 

 

 


 

 

 

Pyetje dhe Pėrgjegjje

 

Tė nderuar vizitorė kėtu do t’i gjeni pėrgjegjjet nė pyetjet tuaja. Kėshtuqė nėse keni ndonjė pyetje apo dilemė rreth temave tė prekura nė kėtė sajt apo ēfarėdo tjetėr lidhur me kėtė lirisht mund tė na shkruani dhe ne do tė mundohemi qė tė ju pėrgjegjemi sa mė parė qė tė jetė e mundur...


  

Home | Libri i vizitorėve | Kush jemi ne | Tė rejat e fundit | Dėshmi | Kontakt

Copyright - 2003-2004 nga Islami dhe Krishterimi. Kontaktoni ne [email protected]

Hosted by www.Geocities.ws

1