"Dhe Zoti fton nė Banesėn e Paqes....." (Kur'ani 10:25)

Home | Jezusi | Muhamedi | Kur'ani | Bibla | Grupe Fetare | Islami | Pyetje ^ Pergjegje | Libra | L. i vizitorėve | Lidhje | Kontakt

 

 

 

 

 


 

 

ISLAMI dhe KRISHTERIMI i mirėpret kritikat, sygjerimet dhe kėshillat tuaja. Kjo faqe do tė pasurohet vazhdimisht. Kontributi juaj do tė jetė i mirėseardhur me shkrimet e juaja.

 

Pėr tė gjitha kėto mund tė na kontaktoni nė email adresėn [email protected]

 

Gjithashtu mund tė leni pėrshtypjet tuaja nė Librin e Vizitorėve.

 

 

  Online nė MSN Messenger [email protected] 

  Online nė Yahoo Messenger [email protected] 

 

 

  

Home | Libri i vizitorėve | Kush jemi ne | Tė rejat e fundit | Dėshmi | Kontakt

Copyright - 2003-2004 nga Islami dhe Krishterimi. Kontaktoni ne [email protected]

Hosted by www.Geocities.ws

1