Zrozum nasz Wszechświat
|
|
Myśli Tworzą |
Strona
Główna
~~~~~ Wieloryby
o Wielo-Wymiarowości ~~~~~ ~~~~~ |
Myśli są fizycznie, tylko w innej gęstości.
Popatrzcie np na dźwięk. Bardzo wysokich i bardzo niskich
częstotliwości dźwiękowych nie słyszymy. Dlatego na
co dzień nie jesteśmy świadomi, że te dźwięki
istnieją, A przecież one istnieją. Tak samo jest z naszymi
myślami. Nasz proces myślowy tworzy formy myślowe i one
istnieją. Jeśli nasze mysli są pozytywne i pełne
Miłości to stworzone przez nas formy myślowe wibrują
bardzo wysoko, a o odwrotnej sytuacji nie będę mówił, bo
właśnie nie chcę stworzyć tego „drugiego typu". Myśli, które tworzysz mają kształt – ten wyraża
intencję, kolor – ten określa częstotliwość wibracji
czyli jakość, i linię ograniczającą – ta jest
bardziej wyrazista im lepiej zdefiniowana jest myśl. Tak widzą
nasze myśli Istnienia Światłą. Energia Stworzyciela jest wszędzie i jest neutralna. Polaryzujemy
ją przez dodanie do niej naszych dołączników, czyli energii
naszych intencji, myśli lub czynów. Taka spolaryzowana energia zaczyna
żyć własnym „życiem" i we właściwym
momencie stworzy to co wymyśliliśmy. Dlatego musimy się
uczyć kontrolować nasze myśli, bo nawet te bezwiedne
myśli tworzą nasz świat i naszą (i Twoją)
przyszłość. Proste? Ja też tak myślałem! Problemy jak zwykle
kryją się w drobiazgach, czyli w codziennym życiu. Np.
myślisz o czymś czego nie chcesz. „To" jest niechciane, ale ty
o „tym" - niechcianym myślisz i słowo „nie" postawione
przed „tym" czymś nic nie zmienia! – twoja energia dodaje się
do tego o czym myślisz, do tego czego nie chcesz! Podam parę przykładów: ·
Jeśli protestujesz
przeciwko wojnie to ...dodajesz twoją energię do wojny. Musisz
popierać manifestacje pokojowe i dopiero wtedy twoja energia wspiera
cel, który chcesz osiągnąć. ·
Jak w tym
Świetle wyglądają wszystkie manifestacje
żądające przerwania połowów Wielorybów? No
właśnie. Wszystkie dobre intencje zostają utopione przez
słowo „przeciwko" i w efekcie energia manifestujących nie
wspiera Wielorybów tylko tych po przeciwnej stronie. ·
Podobnie jest
jeśli chcesz mieć spokój wokół siebie. Myślisz wtedy – ja
nie chcę tego hałasu albo niech on przestanie... itd. W efekcie
dodajesz twoją energie do istniejącego problemu. ·
I jeszcze jeden
przykład – np. nie podoba ci się strona internetowa i myślisz,
że została stworzona spod wpływem lub z dodatkiem ciemnych
intencji. Zaczynasz pytać wkoło, myśleć o tym i... -
chyba już widzisz dokąd zmierzam. Dlatego w tym wypadku masz
wierzyć swojej intuicji i po prostu odrzucić tą stronę,
co za różnica? W miarę naszego rozwoju wszyscy będziemy
wiedzieli co jest warta taka strona i nikt jej nie będzie czytał. Powstaje pytanie jak zdefiniować i wyrazić dobre
intencje? Musisz zapomnieć wszystkie formy negacji (szczególnie słowo
„nie”), musisz zawsze wyrażać to czego chcesz i nigdy nie
myśleć o tym czego nie chcesz - ·
W przypadku
wojny - wspieraj marsze pokojowe. ·
W przypadku
Wielorybów i Delfinów - wspieraj czyste oceany, ochronę ich gatunku i
ich prawo do istnienia na Ziemi. ·
W przypadku
hałasu - poproś Boga o prywatną przestrzeń wokół
ciebie, pełną spokoju i ciszy. I zawsze zrób to panując nad
sobą, będąc w głębi twojego serca, w
Miłości i dodaj „dla najwyższego dobra mojego i dla
najwyższego dobra wszystkich i wszystkiego co Istnieje". (*) ·
W przypadku
strony internetowej – jeśli nie jest dla ciebie ważna po prostu o
niej zapomnij. Jeśli jest ważna to poproś Światło o
potwierdzenie tego co myślisz, że odebrałeś intuicyjnie.
Takie potwierdzenie może przyjść różnej formie i musisz
po prostu uważać. Strony o ciemnym zabarwieniu nie można
czytać, ...bo czytając tworzysz myśli. Jeśli nie wiesz jak wyrazić to czego pragniesz i tylko
przychodzi ci na myśl to czego nie chcesz to zwróć się
do twojego Wyższego Ja, twojego Przewodnika lub do Boga czy
Światła i poproś żeby ci pomogli wyrazić twoje mysli
w pozytywny sposób. Zatrzymaj swoje mysli i pozwól Światłu
kierować twoim sposobem myślenia. (*) Twoje myśli tworzą świat wokół ciebie. Wszystkie
myśli Ziemian dodają się razem i tworzą nasz świat.
To wszystko jest proste – musimy zmienić nasze myśli i świat
wokół nas się zmieni. Tylko na skalę całej planety to
jest to trochę trudne i dlatego w tym momencie są z nami inne
cywilizacje i bardzo wysoko wibrujące Istnienia Światła.
Ktoś nam musi pomóc. Teraz zauważ jak działa ciemność. Wystarczy
podać nieprawdziwą informację i skłócić lub
przestraszyć więcej osób, instytucji, państw itd. Ci
zaczną myśleć negatywnie, mówić negatywnie, tworząc
w ten sposób ogromne ilości „niechcianych” form myślowych. Ci co to
usłyszą dodadzą ich myśli, bo nowością trzeba
się podzielić... Tak się tworzy Matrix. Jeśli
większość Ziemian myśli negatywnie, to
przyszłość całej Ziemi (planety i wszystkiego co na niej
mieszka) jest tworzona w negatywności i w efekcie nasze życia
wyglądają tak jak wyglądają. Dlatego główne środki masowego przekazu są
własnością i pod kontrolą "niższych"
wibracji - są używane jako środki straszenia. Dlatego strach,
obłuda, kłamstwo, kontrola nad innymi, podział na bogatych i biednych,
i każdy inny podział są narzędziami ciemności - one
powodują, że ludzie myślą negatywnie (o tych innych
grupach). W ten sposób jesteśmy kontrolowani przez ciemność –
my myślimy tak jak oni chcą i z naszego własnego wyboru robimy
ich brudną robotę, służącą ich celom
....pomyśl o tym następnym razem kiedy powiesz o kimś coś
co jest niesprawdzone i co może nie być prawdą. Pamiętaj również, że przed twoją własną
energią nie ma możliwości obrony – nikt i nic nie jest w
stanie cię przed nią obronić. Jeśli (nawet
niechcący) stworzysz dużo tych „ja nie chcę" to potem
zajmie długi czas zanim ta energia się rozładuje i
będziesz musiał/a żyć w takim świecie jaki
stworzyłeś/aś myśląc w nieprawidłowy sposób. Dzieje się tak za sprawą prawa Wszechświata, które mówi,
że "musisz doświadczyć (przeżyć) tego co
stworzyłeś/aś" i fakt, że tworzenie odbyło
się nieświadomie nie ma wpływu na to prawo. Po przejściu do wyższych wymiarów będziemy świadomie
tworzyć nasze życia i świadoma kontrola myśli oraz
opanowanie poprawnego sposobu myślenia jest konieczne aby móc
Wznieść sie razem z Ziemią. ~~~~~~~~~~ (*) więcej na temat jak rozmawiać z Bogiem i jak prosić,
dziękować jest opisane w rozdiale Rozmowy ze Światłem |
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ * * * * * * ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
© wszelkie prawa zastrzeżone
To co zawiera moja witryna może być cytowane, ale musisz
podać adres mojej strony jako źródła tego tekstu
Zamiast kopiować możesz skomentować i podać link do
mojej strony
Sprzedaż tego materiału w jakiejkolwiek formie jest zabroniona.