Zrozum nasz Wszechświat

 

 

 

Myśli Tworzą

 

Strona Główna

Myśli Tworzą

Zabezpiecz się

Rozmowy ze Światłem

Ego, Zasłona, Karma

Miłość

Grudzień 2012 Wzniesienie

Wszechświat

Medytacja

Lightworkers (medytacja)

~~~~~

Odzwierciedlenia

Czyścić, Czyścić, Czyścić

Świadome Tworzenie

Wieloryby o Tworzeniu

Wieloryby o Wielo-Wymiarowości

~~~~~

Krótkie historie

~~~~~

Linki

Kontakt (email) 

 

 

Myśli są fizycznie, tylko w innej gęstości. Popatrzcie np na dźwięk. Bardzo wysokich i bardzo niskich częstotliwości dźwiękowych nie słyszymy. Dlatego na co dzień nie jesteśmy świadomi, że te dźwięki istnieją, A przecież one istnieją. Tak samo jest z naszymi myślami. Nasz proces myślowy tworzy formy myślowe i one istnieją. Jeśli nasze mysli są pozytywne i pełne Miłości to stworzone przez nas formy myślowe wibrują bardzo wysoko, a o odwrotnej sytuacji nie będę mówił, bo właśnie nie chcę stworzyć tego „drugiego typu".

 

Myśli, które tworzysz mają kształt – ten wyraża intencję, kolor – ten określa częstotliwość wibracji czyli jakość, i linię ograniczającą – ta jest bardziej wyrazista im lepiej zdefiniowana jest myśl. Tak widzą nasze myśli Istnienia Światłą.

 

Energia Stworzyciela jest wszędzie i jest neutralna. Polaryzujemy ją przez dodanie do niej naszych dołączników, czyli energii naszych intencji, myśli lub czynów. Taka spolaryzowana energia zaczyna żyć własnym „życiem" i we właściwym momencie stworzy to co wymyśliliśmy. Dlatego musimy się uczyć kontrolować nasze myśli, bo nawet te bezwiedne myśli tworzą nasz świat i naszą (i Twoją) przyszłość.

 

Proste? Ja też tak myślałem! Problemy jak zwykle kryją się w drobiazgach, czyli w codziennym życiu. Np. myślisz o czymś czego nie chcesz. „To" jest niechciane, ale ty o „tym" - niechcianym myślisz i słowo „nie" postawione przed „tym" czymś nic nie zmienia! – twoja energia dodaje się do tego o czym myślisz, do tego czego nie chcesz!

 

Podam parę przykładów:

·         Jeśli protestujesz przeciwko wojnie to ...dodajesz twoją energię do wojny. Musisz popierać manifestacje pokojowe i dopiero wtedy twoja energia wspiera cel, który chcesz osiągnąć.

·         Jak w tym Świetle wyglądają wszystkie manifestacje żądające przerwania połowów Wielorybów? No właśnie. Wszystkie dobre intencje zostają utopione przez słowo „przeciwko" i w efekcie energia manifestujących nie wspiera Wielorybów tylko tych po przeciwnej stronie.

·         Podobnie jest jeśli chcesz mieć spokój wokół siebie. Myślisz wtedy – ja nie chcę tego hałasu albo niech on przestanie... itd. W efekcie dodajesz twoją energie do istniejącego problemu.

·         I jeszcze jeden przykład – np. nie podoba ci się strona internetowa i myślisz, że została stworzona spod wpływem lub z dodatkiem ciemnych intencji. Zaczynasz pytać wkoło, myśleć o tym i... - chyba już widzisz dokąd zmierzam. Dlatego w tym wypadku masz wierzyć swojej intuicji i po prostu odrzucić tą stronę, co za różnica? W miarę naszego rozwoju wszyscy będziemy wiedzieli co jest warta taka strona i nikt jej nie będzie czytał.

 

Powstaje pytanie jak zdefiniować i wyrazić dobre intencje? 

Musisz zapomnieć wszystkie formy negacji (szczególnie słowo „nie”), musisz zawsze wyrażać to czego chcesz i nigdy nie myśleć o tym czego nie chcesz -

·         W przypadku wojny - wspieraj marsze pokojowe.

·         W przypadku Wielorybów i Delfinów - wspieraj czyste oceany, ochronę ich gatunku i ich prawo do istnienia na Ziemi.

·         W przypadku hałasu - poproś Boga o prywatną przestrzeń wokół ciebie, pełną spokoju i ciszy. I zawsze zrób to panując nad sobą, będąc w głębi twojego serca, w Miłości i dodaj „dla najwyższego dobra mojego i dla najwyższego dobra wszystkich i wszystkiego co Istnieje". (*)

·         W przypadku strony internetowej – jeśli nie jest dla ciebie ważna po prostu o niej zapomnij. Jeśli jest ważna to poproś Światło o potwierdzenie tego co myślisz, że odebrałeś intuicyjnie. Takie potwierdzenie może przyjść różnej formie i musisz po prostu uważać. Strony o ciemnym zabarwieniu nie można czytać, ...bo czytając tworzysz myśli.

 

Jeśli nie wiesz jak wyrazić to czego pragniesz i tylko przychodzi ci na myśl to czego nie chcesz to zwróć się do twojego Wyższego Ja, twojego Przewodnika lub do Boga czy Światła i poproś żeby ci pomogli wyrazić twoje mysli w pozytywny sposób. Zatrzymaj swoje mysli i pozwól Światłu kierować twoim sposobem myślenia. (*)

 

Twoje myśli tworzą świat wokół ciebie. Wszystkie myśli Ziemian dodają się razem i tworzą nasz świat. To wszystko jest proste – musimy zmienić nasze myśli i świat wokół nas się zmieni. Tylko na skalę całej planety to jest to trochę trudne i dlatego w tym momencie są z nami inne cywilizacje i bardzo wysoko wibrujące Istnienia Światła. Ktoś nam musi pomóc.

 

 

Teraz zauważ jak działa ciemność. Wystarczy podać nieprawdziwą informację i skłócić lub przestraszyć więcej osób, instytucji, państw itd. Ci zaczną myśleć negatywnie, mówić negatywnie, tworząc w ten sposób ogromne ilości „niechcianych” form myślowych. Ci co to usłyszą dodadzą ich myśli, bo nowością trzeba się podzielić... Tak się tworzy Matrix. Jeśli większość Ziemian myśli negatywnie, to przyszłość całej Ziemi (planety i wszystkiego co na niej mieszka) jest tworzona w negatywności i w efekcie nasze życia wyglądają tak jak wyglądają.

 

Dlatego główne środki masowego przekazu są własnością i pod kontrolą "niższych" wibracji - są używane jako środki straszenia. Dlatego strach, obłuda, kłamstwo, kontrola nad innymi, podział na bogatych i biednych, i każdy inny podział są narzędziami ciemności - one powodują, że ludzie myślą negatywnie (o tych innych grupach). W ten sposób jesteśmy kontrolowani przez ciemność – my myślimy tak jak oni chcą i z naszego własnego wyboru robimy ich brudną robotę, służącą ich celom ....pomyśl o tym następnym razem kiedy powiesz o kimś coś co jest niesprawdzone i co może nie być prawdą.

 

Pamiętaj również, że przed twoją własną energią nie ma możliwości obrony – nikt i nic nie jest w stanie cię przed nią obronić. Jeśli (nawet niechcący) stworzysz dużo tych „ja nie chcę" to potem zajmie długi czas zanim ta energia się rozładuje i będziesz musiał/a żyć w takim świecie jaki stworzyłeś/aś myśląc w nieprawidłowy sposób.

Dzieje się tak za sprawą prawa Wszechświata, które mówi, że "musisz doświadczyć (przeżyć) tego co stworzyłeś/aś" i fakt, że tworzenie odbyło się nieświadomie nie ma wpływu na to prawo.

 

Po przejściu do wyższych wymiarów będziemy świadomie tworzyć nasze życia i świadoma kontrola myśli oraz opanowanie poprawnego sposobu myślenia jest konieczne aby móc Wznieść sie razem z Ziemią.

 

 

~~~~~~~~~~

(*) więcej na temat jak rozmawiać z Bogiem i jak prosić, dziękować jest opisane w rozdiale Rozmowy ze Światłem

  

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ * * * * * * ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

© wszelkie prawa zastrzeżone

 

To co zawiera moja witryna może być cytowane, ale musisz podać adres mojej strony jako źródła tego tekstu

Zamiast kopiować możesz skomentować i podać link do mojej strony

Sprzedaż tego materiału w jakiejkolwiek formie jest zabroniona.