Zrozum nasz Wszechświat
|
|
Miłość, Unia Świadomości |
Strona
Główna
~~~~~ Wieloryby
o Wielo-Wymiarowości ~~~~~ ~~~~~ |
To jest bardzo specjalny rozdział. Rozmawiałem z Istnieniami
Światła na ten temat przez pare godzin zanim zasiadłem do
komputera. Przed ekranem jak zwykle poprosiłem o przewodnictwo i
otworzyłem się do Istnień
Światła/Miłości. Poniżej znajduje sie kilka zdań ode mnie oraz wypowiedzi:
Archanioła Michała, Wielorybów i Delfinów, a na koniec jest
parę słów od członka Federacji Światła - SaLuSa.
Dziękuję wszystkim. W dwa dni po napisaniu tego rozdziału poczułem potrzebę
opisania mojej własnej historii. Dzielę się z wami moim
życiem w nadziei, że pomoże to innym zrozumieć znaczenie
słów Miłość, Prowadzenie, Ochrona i w efekcie zmniejszy
to konieczność doznawania dramatycznych lekcji. Pisałem pod
dyktando wielu Istnień. Mówiły jednym głosem przez
Archanioła Michała, ale nie jest to przekaz, raczej moja, kierowana
wypowiedź z Serca. Dziękuję wszystkim. Aby wytłumaczyć jak działa Miłość
wyrażę sposób doświadczania - kolorami. Przed nami przesuwa
się rząd różnych możliwych doświadczań –
białe, czerwone, zielone, pomarańczowe, niebieskie, fioletowe itd.
Działając w Miłości pozostajemy neutralni w stosunku do
doświadczań (kolorów), które nas nie interesują. Pozwalamy im
„być” niezależnie od tego czy je lubimy czy nie. Np
doświadczanie czerwone może być aborcją, a zielone
bliską osobą, która nas oszukuje i wykorzystuje – nie musimy
zapraszać tych ludzi i sytuacji do naszego życia (mozemy
żyć z dala od tego), ale
musismy pozwolić im istnieć. Normalnie pozostajemy neutralni i nie angażujemy się w kontakt
z żadnymi kolorami. Ale powiedzmy, że nasza Dusza potrzebuje
doświadczanie żółte aby zbalansować karmę z
przeszłości i dlatego to doświadczanie nas zainteresuje kiedy
pojawi się na naszym „radarze”. Im bardziej wgłębimy się
w to doświadczanie (np w grę na rynku walutowym) tym bardziej osoby
i sytuacje związane z naszym wyborem zaczną wstępować w
nasze życie. Jeśli doświadczanie żółte nie jest
częścią naszego kontraktu na życie, to w momencie gdy ono
nam się znudzi wystarczy znowu stać się neutralnym i
zainteresować się innym kolorem (nie angażując się
więcej w ten rodzaj życia lub w ten kontakt), ale trzeba szanować
prawo do istnienia tego rodzaju działań czy tego typu osób. Miłość
– Archanioł Michał Miłość jest czymś co określa stosunek jednostki
do innej jednostki, do grupy w której ta jednostka żyje (praca,
szkoła, rodzina itd), do państwa, do naszej planety Ziemi i do Wszystkiego
co Istnieje. Obecnie w waszych życiach uczycie się jak się
odnosić do innych wokół was, czyli jak używać
Miłości na co dzień w waszym najbliższym otoczeniu. Będąc w Miłości nie musicie się lubić, nie
musicie się akceptować, ale musicie szanować inność
innych i musicie pozwolić im żyć ich życia tak jak oni
chcą. Wielu z was wychodzi z założenia, że wpierw musicie
"ustawić" wszystko i wszystkich wokół tak jak wam pasuje
i wtedy będziecie mogli ich "kochać".
"Kochać" tutaj ma znowu wasze, ziemskie znaczenie i całe
to podejście nie ma nic wspólnego z Miłością, o której my
nauczamy. Wychodząc z Miłości musicie szanować prawo
innych do życia tak jak chcą, a "kochać" ich
możecie jeśli to akurat wam będzie pasować. Nie
każemy wam "kochać" tego co przynosi niewygodę,
cierpienie i krzywdę, ale prosimy abyście zeszli głęboko
do Serca, wznieśli się ponad problemy wokół was i emanowali
tą piękną energie Miłości. Ona sama znajdzie droge
tam gdzie jest najbardziej potrzebna. W angielskim świecie istnieje piękne powiedzenie
"jeśli coś kochasz, pozwól temu być wolnym, jeśli to
wróci - należy do ciebie, jeśli nie, to nigdy nie było
twoje". Czy widzicie jak działa Miłość? Tylko
prawdziwie wolny wybór ma wartość. Wszystko inne jest
"stratą czasu". Unia świadomości naturalnie wynika z zastosowania
Miłości w życiu codziennym. Załóżmy, że
pracujemy jako grupa. Ciągle jesteśmy zbiorem ludzi, którzy
wykonują razem prace i może nic więcej nas nie
łączyć. Niektórzy mogą się nawzajem lubić, inni
nie. Istniejąc razem w Miłości koncentrujemy się na
pozytywnych, miłych, dobrych cechach każdego członka grupy.
Każdy, każdemu przesyła Światło bez ograniczeń,
bez warunków czy preferencji. Światło jest nośnikiem
Miłości. Króluje akceptacja i szacunek co nie oznacza, że
się "kochamy". Mamy swoje preferencje w wyborze tych z którymi
jesteśmy bliżej i tych od których wolimy zachować pewien
dystans. Waszym podstawowym problemem na Ziemi jest brak zaufania. Oczywiste
jest, że w obecnym stanie rzeczy każdy jest czujny, ale w
wyższych wibracjach bardzo szybko nauczycie się sobie wierzyć
i ten problem zniknie. W Uni Świadomości będziecie sobie
całkowicie wierzyć. Wyobraźcie sobie, że będziecie
wierzyć nawet tym, którzy nie są wam bliscy. Zresztą
słuchając Sercem od razu będziecie znali energetyczną
wartość każdej wypowiedzi. Miłość jest pojęciem, a Światło
nośnikiem tego pojęcia. Wysyłając Światło
wysyłamy Miłość i wysyłając Miłość
wysyłamy Światło. Stworzyciel jest Wszystkim co Istnieje.
Jeśli wszystko co Istnieje to Światło to możecie
zapytać czym jest ciemność - ...brakiem Światła
...brakiem Miłości. Chcemy wam powiedzieć, że zrozumienie
pojęcia Miłość nie jest łatwe dla Istnień
wcielonych obecnie na Ziemi. Tak jak powiedział Archanioł
Michał - Miłość jest sposobem bycia, życia,
istnienia a wy musicie się tego uczyć od nowa.
Miłość nie ma znaczeń typu "kocham tą
pizze" czy nawet "kocham ciebie", bo to są sprawy
preferencji i uczuć, a te są ważne, ale drugorzędne.
Można kogoś lubić albo nie lubić, ale wszystkie decyzje w
stosunku do tej osoby muszą być podejmowane w Miłości,
czyli w Uni Świadomości, czyli dla najwyższego dobra
wszystkich kogo te decyzje dotyczą i Wszystkiego co Istnieje. W naszym świecie Miłości nie zauważa się, bo ona
jest normalnym stanem istnienia. Zauważa się za to natychmiast brak
Miłości i przydymione Światło. Świat wokół was się zmienia ze świata gdzie brakuje
Miłości na świat, w którym nic innego nie będzie
miało racji bytu. Historia jak ja
uczę się czym jest Miłość Wszystko co się dzieje w życiach Lightworkers ma powód i wiele
z tego, z założenia nie miało być przyjemne.
Wiedzieliśmy przed przyjściem na Ziemię, że lekcje
będą trudne i nieprzyjemne, ale za zasłoną (veils) tej
świadomości nie mamy. Dlatego byliśmy specjalnie wybierani.
Naszym problemem na Ziemi jest to, że usiłujemy zrozumieć
Wszechświat przez filtr naszych ziemskich przeżyć, a tak
się nie da, bo to nie my będziemy mówić Światłu jak
my myślimy, że jest ...to Światło uczy nas jak
naprawdę jest. Do tego, dla mnie czytanie to jedna sprawa, a
doświadczanie to druga. Ja mam tendencje do zbierania tego co czytam,
ale rzadko mi się to łączy z rzeczywistością
jeśli nie było jakiś "ćwiczeń" praktycznych
w czasie jak czytałem teorie. Przy okazji - imię "Rafael" oznacza - "Bóg
uzdrawia" i dokładnie dlatego ten Archanioł był i do
dzisiaj jest ze mną, za co jestem niezmiernie wdzięczny. Tak! - to co było robione w najgłębszej Miłości
spowodowało, że otarłem się o samobójstwo!, że
pokłóciłem się w złości z moim Wyższym Ja!,
że nazwałem Istnienia Światła "zdrajcami" i
"agentami nieruchomości", którzy nie wszystko mówią po to
aby sprzedać "za wyższą cenę". Odrzuciłem
od siebie tych, których Miłość dla mnie jest bezwarunkowa,
bezgraniczna, którzy są moimi osobistymi przyjaciółmi w
świecie z którego tu przyszedłem, i którzy zrobią wszystko o
co poproszę jeśli to się mieści w ramach praw
Wszechświata. Przepraszałem wiele razy i przepraszam WAS wszystkich
jeszcze raz.
OK, czas na konkluzje... Moje Wyższe Ja i Istnienia Światła / Miłości,
które z nim pracowały robili wszystko co ja sobie zaplanowałem
przed przyjściem na Ziemię. Robili to w bezwarunkowej
Miłości nawet wtedy kiedy ja ich krzywdziłem moją
złością, komentarzami czy wręcz wulgaryzmem. W tym czasie
oni nie tylko prezentowali mi moje lekcje, ale również chronili mnie
przed wszystkim co nie było lekcją i przed konsekwencjami moich
błędów. Rok, a nawet 6 miesięcy temu, te słowa nie przeszłyby mi
przez gardło i ręce trzęsłyby mi się na samą
myśl, że Miłość może coś takiego
oznaczać... Pisało to wszystko razem ze mną
wiele Istnień. Mówiły jednym głosem przez Archanioła
Michała. Zupełnie
odemnie Prowadzenie biznesu, którego głównym celem jest dostarczanie servisu
dla innych ma bazę w Miłości. Ten sam biznes prowadzony tylko
dla zmaksymalizowania dochodu... nie muszę wyjaśniać
(chciwość to atrybut ciemności). Tak więc wyrażanie
siebie w Miłości jest sprawą intencji i sposobu podejścia.
Podejście wynikające z Uni Świadomości i będące
w Miłości jest w zasięgu każdej żyjącej osoby. Np Hydraulik pracujący z Miłości naprawi kran najlepiej
jak można i mając na względzie najwyższe dobro tego dla
kogo to robi wymieni tylko to co potrzeba - nie ustawi nic w taki sposób
żeby popsuło się za miesiąc, żeby znowu go
wołać i płacić ... ale nie ma nic złego w
żądaniu dobrej zapłaty za uczciwą pracę. Przy takim podejściu wszyscy wygrywają, nikt nie traci - tak
działa Światło, tak działa Unia Świadomości i
Miłość. |
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ * * * * * * ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
© wszelkie prawa zastrzeżone
To co zawiera moja witryna może być cytowane, ale musisz
podać adres mojej strony jako źródła tego tekstu
Zamiast kopiować możesz skomentować i podać link do
mojej strony
Sprzedaż tego materiału w jakiejkolwiek formie jest zabroniona