|
|||
|
|||
Pentru colegii mei, notele la fizica, GD si engleza:
note.
Pentru colegii mei, cursurile de analiza I: Cap. I, Cap. II, Cap. III, Cap. IV, si tema la analiza pe semestrul I.Pentru colegii mei, laboratoarele la PD, seminariile la PD si modelele "academice" de documente.Pentru colegii mei, tema 1, tema 2, tema 3, tema 4 la GD.Pentru colegii mei, tot ce este la SDA.Aici pun fisierele pe care le primesc de la profesori, ca sa le puteti lua si voi. |