Det. nga Testet
Created by: ARBĖR HOTI, 2004 , do tė keni edhe mė shumė te reja kėtu mė vonė.....

B.Statistikės

Makroekonomi

Makroekonomi II

Anglisht II

Anglisht

Matematikė

Biznes Ndėrk.
Integ.Eko.Evro.
Stand.Ko.Kont.
Konta.Menaxh.

Financa te Korp.

Konta.Financiar.

Kontabilitet

Anal.Financiare

Menaxh.Invest.

Financa Publike

Financa

Info. Biznesit

Vendos. afarsite

Foto t'Prizrenit

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                               Matematikė


   Kjo lendė gjithashtu ligjerohet nga dy profesor nė semestrin e dytė nga Prof.Misim Avdiu dhe Prof.Ajet Ahmeti, unė kam ndjekur ligjeratat te Prof.Misim Avdiu sepse te ai kam ndjekur nė semestrin e parė edhe matematikėn elementare edhe mė ka pėlqyer si profesor, ai gjithashtuuuu i man edhe ushtrimet me studentėt, kėtu unė po ju ofroj disa detyra qė mund ti ushtroni edhe besoj se do tė ju ndihmojnė, gjithashtu nėse shkoni te profi Misim atėherė mos bėni asnjė mungesė sepse ato ndikojnė edhe nė notėn e provimit.....
Klikoni lartė pėr ti shikuar dhe pėr ti shkarkuar kapitujt tė cilat janė nė formatin PDF, pra ju nevojitet ADOBE ACROBAT READER....FAT dhe Suksese

                                                                          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                            

 
 
Hosted by www.Geocities.ws

1