

sezona 2002./2003.
1. mjesto
Voditeljica
rukometne ekipe Primalja, Ana Matkovic, ponovno je zasluzila ovu nagradu. Ona jednostavno mora biti na Stupu. Nakon poraza Primalja od HUKa napala je voditeljicu HUKa, gospodu Anu Cosic, tvrdeci da je HUK poslao njenim igracicama bonbonjeru sa necim "odvratnim" unutra kako bi na nesportski nacin pobijedili. Mislim, stvarno! Igracice Primalja same kazu da takvo nesto nisu ni vidjele. Jos je prijetila i Ministarstvom. Ha, ha, ha! Utakmicu nakon HUKa igrale su, i izgubile, protiv Dore Pejacevic. Ako ne mogu pobijediti Doru, tocno zbog cega bi HUKice bile zabrinute?! We'll see you in court!
ocjena: ![]()
![]()
![]()
![]()
trulih rajcica
2. mjesto
2.mjesto Stupa
srama ide golmanici Opaticke koja je 15. veljace 2003. na najruzniji i najpokvareniji nacin popljuvala ideju sporta. Kako ste mogli procitati u Prvenstvu Zagreba, ona je verbalno napala mene nakon sto je izgubila od HUK-a nimalo tijesnim rezultatom (17:4). Sva ti cast!
ocjena: ![]()
![]()
![]()
trule rajcice
3. mjesto
Ovo mjesto je trenutno slobodno, ali mozda ceka bas na Vas! :)
ocjena: ![]()
![]()
trule rajcice
sezona 2000./2001.
Eto, uvijek se nade nesto sto mora na Stup srama.
1. mjesto
Voditeljica
rukometne ekipe Primalja, Ana Matkovic, zasluzila je ovu nagradu zbog dogadaja
11. svibnja u Umagu, na Domijadi. Doticna je, naime, nakon sto je njezina
ekipa izgubila utakmicu od HUK-a i nakon sto joj je Julija Leljak rekla
da joj je to za Zagreb, otisla do sudaca i napricala sucima takvih gluposti
(zbog dobrog odgoja sram me ponoviti njezine rijeci; uglavnom, spominjala
je svoju majku i njene organe) da su genijalci suspendirali Juliju Leljak
iz slijedece utakmice. Valjda je mislila da ce HUK-ice biti u panici jer
im nema kapetanice pa ce izgubiti. Gospodo, razmislite ponovno!
ocjena: ![]()
![]()
![]()
![]()
trulih rajcica
2. mjesto
2.mjesto Stupa
srama ide sucima finalne utakmice Zagrebackog prvenstva koji su HUK-icama
dijelili iskljucenja kao bonbone, a Primaljama sedmerce i ponistenja regularnih
golova HUK-ica. Cak i tako pokradene HUK-ice uspjele su izjednaciti i uci
u produzetke. U produzetku, pogadate, ista prica, samo s jos jednim detaljem;
suci ocito nikada nisu culi za pasivni napad. Ili nisu htjeli cuti.
Jer kako bi drugacije objasnili to sto su Primalje vukle loptu oko sesterca
bez udarca koliko god su htjele, u svrhu trosenja vremena. Jos su se suci
nakon utakmice i poraza HUK-ica od bijednih 12:11 svima smijali u lice.
Ma, bravo!
ocjena: ![]()
![]()
![]()
trule rajcice
3. mjesto
Ovo mjesto
pripada ekipi Primalja. Premda su samo koristile sto im je dano na pladnju,
krive su sto uopce nisu pokazivale griznju savjesti kad su vec vidjele kako
su pobijedile. Mozda nisu pokazivale griznju savjesti zato jer prvo treba
imati savjest. Tu se postavlja vjecno pitanje; da li je onaj tko drzi ljestve
manje lopov od onog koji stoji na njima i krade?
ocjena: ![]()
![]()
trule rajcice