Eto, uvijek se nade nesto sto mora na Stup srama.
1. mjesto
Voditeljica
rukometne ekipe Primalja, Ana Matkovic, zasluzila je ovu nagradu
zbog dogadaja 11. svibnja u Umagu, na Domijadi. Doticna je,
naime, nakon sto je njezina ekipa izgubila utakmicu od HUK-a
i nakon sto joj je Julija Leljak rekla da joj je to za Zagreb,
otisla do sudaca i napricala sucima takvih gluposti (zbog dobrog
odgoja sram me ponoviti njezine rijeci; uglavnom, spominjala
je svoju majku i njene organe) da su genijalci suspendirali
Juliju Leljak iz slijedece utakmice. Valjda je mislila da ce
HUK-ice biti u panici jer im nema kapetanice pa ce izgubiti.
Gospodo, razmislite ponovno!
ocjena:




trulih rajcica
2. mjesto
2.mjesto
Stupa srama ide sucima finalne utakmice Zagrebackog prvenstva
koji su HUK-icama dijelili iskljucenja kao bonbone, a Primaljama
sedmerce i ponistenja regularnih golova HUK-ica. Cak i tako
pokradene HUK-ice uspjele su izjednaciti i uci u produzetke.
U produzetku, pogadate, ista prica, samo s jos jednim detaljem;
suci ocito nikada nisu culi za pasivni napad. Ili nisu
htjeli cuti. Jer kako bi drugacije objasnili to sto su Primalje
vukle loptu oko sesterca bez udarca koliko god su htjele, u
svrhu trosenja vremena. Jos su se suci nakon utakmice i poraza
HUK-ica od bijednih 12:11 svima smijali u lice. Ma, bravo!
ocjena:



trule rajcice
3. mjesto
Ovo
mjesto pripada ekipi Primalja. Premda su samo koristile sto
im je dano na pladnju, krive su sto uopce nisu pokazivale griznju
savjesti kad su vec vidjele kako su pobijedile. Mozda nisu pokazivale
griznju savjesti zato jer prvo treba imati savjest. Tu se postavlja
vjecno pitanje; da li je onaj tko drzi ljestve manje lopov od
onog koji stoji na njima i krade?
ocjena:


trule rajcice