< Foto-Sesn >

Ekskluzivno samo za Vase oci, Ivosevic Petar (nas predsednik) je pristao da napravi foto-sesn za svoje obozavaoce i sve posetioce sajta!!! P.S. Pomoc predsedniku cini prevashodno Loncar Luka, ali i Puric Stevan, i Lazarevic Veljko.

Petar je vec poceo da razmislja kako ce foto-sesn da izgleda. Inace sada je 10:30. (fs_01) Verovatno je dobio ideju, pa to sada slavi ljubljenjem objektiva. (fs_02) Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiii pocelooooooooo jeeeeeeee! (fs_03) Luka je resio da pomogne Petru. (fs_04) Ko zna o cemu razmisljaju. (fs_05) I evo, stizu i gosti. (fs_07)

 

Sada se spremaju Stevan i Veljko da se pridruze Luki i Petru. (fs_07) Kada su se svi lepo skupili nastalo je ovo. Srbija, Srbija.... (fs_08) Evo, toliko su bili inspirativni da su izmislili i neku novu vrstu plesa. (fs_09) E, ovo je nesto novo. Striptiz je svlacenje, ali sta je oblacenje??? (fs_10) To je to. Do sledece godine gledajte ove slike. Mada, ipak, ko zna, mozda se desi jos neki foto-sesn do Budimpeste. (fs_11)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SLIKA 2003/04. GODINE PETRA I LUKE- OPCIJA FOTO-SESN

<drugo7> <ekskurzija> <foto-sesn> <skrivena kamera> <poseta Vukovom i Dositejevom muzeju, 11.12.2003.>

Hosted by www.Geocities.ws

1