|
W
styczniu w swojej kolumnie poddałam Davida Selznicka druzgocącej
krytyce, za to, że w tym kraju nie mógł znależć
odpowiedniej Scarlett i zaangażował Angielkę. Ale teraz
muszę pogratulować mu i wszystkim którzy zajmowali się
castingiem, za wybór Vivien Leigh. Ona w zasadzie nie zagrała
Scarlett, ona BYŁA Scarlett."
-Hedda
Hopper, 18 grudzień 1939
|

|