Tulokset ERJ:n alaisista estekisoista 10.12.2004 Tulokset ERJ:n alaisista estekisoista 10.12.2004

Kisakeskus Elementin 10.12.2004 olleet kisat sujuivat loistavasti - taso oli huikea ja voitoista käytiin tiukat kamppailut. Onnittelut sijoittuneille ja tervetuloa kisaamaan uudelleenkin!

Tulokset
1. 40-50 cm, 50/50
1. Niina (NK-riders, KL-010) - Vanilla MG
2. Niina (NK-riders, KL-010) - Annalynn MG
3. Amar (DEW) - Angel-like d'Glamour
4. Katja P. (HMR) - Fylgja frá Kvíabekk
5. Aino (GoHo, KL-079) - Kermakaramellin Velhonmetsästäjä
6. Niina (NK-riders, KL-010) - Brianna MG

---------
7. Sonzu (HeSiRa) - Moonlight's King
8. Fiiu (BraRi, KL-919) - Sitruunan Abeacus
9. Suzy (ION) - Nightmary's Fallen Star
10. Jessika (IR) - Heinikon Langennut Enkeli
11. Jenna.R(HnRa)-HN Ihmeellinen Otus
12. Eeva (IR, KL-077) - BT Manhattan
13. Jessika (IR) - SSU Tomera Cata
14. Eeva (IR, KL-077) - KMS Eetvartti
15. Laura (KaPoRa, KL-741) - Kaviopolun Lakusydän
16. Elli S. (MoFiRa) - Buckfastleigh Tedious
17. Laura (KaPoRa, KL-741) - Alassea Oronar
18. Minna (HeRi) - P.O Candy Floss
19. Mysteeri (NRS, KL-298) - F.T. Pyromaani
20. Jenna.R(HnRa)-HN Pikku-Pompeli
21. Jessika (IR) - DRA Lionheart
22. Maiju (HuRi, KL-457) - Skattens Adelaide
23. Maiju (HuRi, KL-457) - Amina II
24. Suzy (ION) - NW Viljami
25. Aino (GoHo, KL-079) - Kullan Tupsu-korva
26. cirith (HCT, KL-633) - Vadelmaveneen Vallattomuus
27. Santsu J. (HeRi) - Valkoviinin Kansaa Nyt Edustan
28. Elina (FSRa, KL-385) - Flash's Precious Sangriad
29. jaffa (dew, KL-409) - Dollarin Romanssiina
30. nemo (HCT, KL-933) - Caramion Extralude
31. Laura (KaPoRa, KL-741) - Ireth Oronar
32. Suzy (ION) - Dollarin Tuima
33. Fiiu (BraRi, KL-919) - Viivuska's Froth Sorcerer
34. nemo (HCT, KL-933) - SR Snow Amor
35. Cave (DR) - STS Uusivuosi
36. nemo (HCT, KL-933) - BT Parton
37. Aino (GoHo, KL-079) - Vaahteramäen Vinsa
38. Sonja (HeRi, KL-277) - AM´s Final Rivet
39. + battery + (NRS) - Metsätien Tulinen Unelma
40. Hanna (HuRi) - Kaviopolun Royndy
41. filippa (HMR, KL-749) - Helmihyasintin Evergreen
42. Santsu J. (HeRi) - Yehl's Athena
43. filippa (HMR, KL-749) - Mandy
44. Mysteeri (NRS, KL-298) - Fakra's Toscana
45. Hanna (HuRi) - Hukan Valkoinen Valhe
46. Maiju (HuRi, KL-457) - Drönares Gullgosse
47. Sonzu (HeSiRa) - Loveboss
48. filippa (HMR, KL-749) - Pegasuksen Wind
49. cirith (HCT, KL-633) - Pencocks Jellypolly
50. Sonja (HeRi, KL-277) - Enghojs Innan

2. 50-60 cm, 50/50
1. Sonja (HeRi, KL-277) - KTP:n Amigo
2. Elina (FSRa, KL-385) - JK Haavekuva
3. Eeva (IR, KL-077) - BT Manhattan
4. Alexandra T. (BraRi, KL-486) - Wishing Amigo DT
5. Cave (DR) - STS Uusivuosi
6. Jenna.R(HnRa)-HN Ihmeellinen Otus

---------
7. Laura (KaPoRa, KL-741) - Heinäkerän Kevyt Savu
8. Hanna (PHR, KL-814) - MKT Heritage
9. Eeva (IR, KL-077) - KMS Eetvartti
10. Laura (KaPoRa, KL-741) - Kaviopolun Reipas Onni
11. Amar (DEW) - Superstrong SZ
12. Katja P. (HMR) - Álfagjöf frá Léttfeti
13. + battery + (NRS) - Metsätien Tulinen Unelma
14. Elina (FSRa, KL-385) - Flash's Precious Sangriad
15. filippa (HMR, KL-749) - Ikuisen Tajuton
16. Laura (KaPoRa, KL-741) - Kaviopolun Flicka
17. Mysteeri (NRS, KL-298) - Fakran Tulinen Tuiverrus
18. Santsu J. (HeRi) - TC's Benjamin
19. Santsu J. (HeRi) - Spotlight Ion
20. wenya (KHR, KL-410) - Wynfor Eswen
21. ~Mälly~ (dew, KL-354) - Marjakuusen Aallotar
22. nemo (HCT, KL-933) - BT Parton
23. ~Mälly~ (dew, KL-354) - Aamuruskon Unissakävelijä
24. Janita.A (FroRa, kl-399)- G.H Miss Candy
25. Hanna (PHR, KL-814) - Briallen Bronmai WS
26. Fiiu (BraRi, KL-919) - Sitruunan Abeacus
27. filippa (HMR, KL-749) - Pegasuksen Wind
28. Katja P. (HMR) - Sprettur frá Maístjarna
29. Suzy (ION) - Rocket's Rosie
30. Jozzu (HuRi, KL-308) - Classiis Form Kriits
31. Ksenia (HuRi, KL-606) - S.P.W Segreto
32. Katja P. (HMR) - Kjarni frá Gygjarhóli
33. Marika V. (HMR, KL-316) - Snow's Scary Sea Girl
34. Mysteeri (NRS, KL-298) - E.V. Prikker
35. nemo (HCT, KL-933) - Fetan Riehuva Kanapaisti
36. Amar (DEW) - Angel-like d'Glamour
37. Fiiu (BraRi, KL-919) - Viivuska's Froth Sorcerer
38. Santsu J. (HeRi) - Ares Sah
39. Niina (NK-riders, KL-010) - Liinun Lapponia
40. Jozzu (HuRi, KL-308) - V'Dusan
41. Suzy (ION) - Fearless Fighter
42. nemo (HCT, KL-933) - Caramion Extralude
43. Niina (NK-riders, KL-010) - Drych Kelleher
44. filippa (HMR, KL-749) - Mandy
45. Mysteeri (NRS, KL-298) - F.T. Double
46. Suzy (ION) - IH Winter Time
47. Niina (NK-riders, KL-010) - Rhawen Kiara
48. Sonja (HeRi, KL-277) - JK Nopsa
49. Ksenia (HuRi, KL-606) - S.P.W Señor Serpentine
50. Elina (FSRa, KL-385) - Winterhill's Slinky

3. 70-80 cm, 50/50
1. Suzy (ION) - Snowberry's Subzero
2. Jozzu (HuRi, KL-308) - Ponipihan Extreme Diamond
3. Elina (FSRa, KL-385) - Winterhill's Slinky
4. Jenna.R(HnRa)-Mikki Hiiru
5. nemo (HCT, KL-933) - Ajatteen Aamunkaste
6. Katja P. (HMR) - Volcano's Untamed Badness

---------
7. Jenna.R(HnRa)-Marjamäen Tähtiinkurkoittelija
8. Niina (NK-riders, KL-010) - Boysen Hera MG
9. Niina (NK-riders, KL-010) - Magnolia's Altessa
10. wenya (KHR, KL-410) - Kaamosmaan Lohdullinen
11. Elina (FSRa, KL-385) - JK Haavekuva
12. Ksenia (HuRi, KL-606) - S.P.W Segreto
13. jaffa (dew, KL-409) - RPN Rommi-Pommi
14. Eeva (IR, KL-077) - Adjan Llwyd
15. wenya (KHR, KL-410) - AR's Shadowlands Child
16. Suzy (ION) - Kuhnurin Castaway Souls
17. Rune (HuRi, KL-523) - Collateral Damage
18. Heidi C. (Whites, KL-467) - Molpe Adamina
19. Amar (DEW) - Tuohimäen Sofia
20. Laura (KaPoRa, KL-741) - My Gold
21. Marika V. (HMR, KL-316) - Neiti Of Luminiitty
22. Mysteeri (NRS, KL-298) - Kauhun-Viritys
23. Mei Shiratori (PHR, KL-169) - Rakuunan Tariina
24. Ksenia (HuRi, KL-606) - S.P.W Señor Serpentine
25. Niina (NK-riders, KL-010) - Lumeluodon Perijätär
26. ~Mälly~ (dew, KL-354) - Villi Sadetanssi TM
27. Jenni K. (OrRa, KL-596) - JK's Kernel of Cee
28. Ksenia (HuRi, KL-606) - S.P.W Brevi Manu
29. Suzy (ION) - Life As A Time
30. Minna (HeRi) - Chocolade Piscuit
31. Hanna (HuRi) - Puroharjun Iines
32. Janita.A (FroRa, kl-399)- Hiutaleen Casantra
33. nemo (HCT, KL-933) - Fetan Riehuva Kanapaisti
34. Janita.A (FroRa, kl-399)- G.H Pretty Boy
35. Laura H. (sunra, KL-166) - D.E. Carpalo II
36. Mei Shiratori (PHR, KL-169) - Marielin Pettäjä
37. Amar (DEW) - Sarihrah Arthoono
38. Marika V. (HMR, KL-316) - Snow's Scray Sea Girl
39. Mei Shiratori (PHR, KL-169) - Maire M
40. Jozzu (HuRi, KL-308) - Classiis Form Kriits
41. Elina (FSRa, KL-385) - Winterhill's Carmencita
42. Sonzu (HeSiRa) - Rio's Evening Star ox
43. Jenna.R(HnRa)-Narrilaivan Haltiakeiju
44. wenya (KHR, KL-410) - Wynfor Eswen
45. Laura (KaPoRa, KL-741) - Winter Time
46. ~Mälly~ (dew, KL-354) - STR Saniaisen Neito
47. Sonja (HeRi, KL-277) - Mound´s Camilla
48. Alexandra T. (BraRi, KL-486) - Wishing Amigo DT
49. Sonja (HeRi, KL-277) - Kuutamon Pisara
50. Laura (KaPoRa, KL-741) - Enghojs Coloature Sandune

4. 90-100 cm, 50/50
1. Fiiu (BraRi, KL-919) - Puroharjun Faron
2. nemo (HCT, KL-933) - PLA Ilonpilaaja
3. nemo (HCT, KL-933) - CT Kummitus-Sielu
4. Mirka (HMR) - Tikun Orginal Fa
5. Jenna.R(HnRa)-Sunday Pride
6. Niina (NK-riders, KL-010) - Magnolian Wilhelmiina

---------
7. wenya (KHR, KL-410) - Nanoq Twilight
8. Rune (HuRi, KL-523) - K.T Jesper
9. Laura (KaPoRa, KL-741) - VM Vaitonainen
10. Mei Shiratori (PHR, KL-169) - Maire M
11. Amar (DEW) - Sarihrah Arthoono
12. Jozzu (HuRi, KL-308) - Capellan Gintonic
13. wenya (KHR, KL-410) - Kaamosmaan Lohdullinen
14. Eeva (IR, KL-077) - Kt's Ebhony
15. cirith (HCT, KL-633) - MKT Averti
16. ~Mälly~ (dew, KL-354) - Aamuruskon Solina
17. Santsu J. (HeRi) - Bidauette NLD
18. Elina (FSRa, KL-385) - Winterhill's Tambour
19. Eeva (IR, KL-077) - SLF Usvan Peiteuni
20. Heidi C. (Whites, KL-467) - Molpe Adamina
21. wenya (KHR, KL-410) - AR's Shadowlands Child
22. Sonja (HeRi, KL-277) - KTP:n Tucer
23. Hanna (HuRi) - Tinin Myrskynkeskus
24. Hanna-Maria P. (IR, KL-508) - LNA Jathilda
25. jaffa (dew, KL-409) - RPN Rommi-Pommi
26. Laura (KaPoRa, KL-741) - Kaviopolun Krista
27. Elina (FSRa, KL-385) - Winterhill's Ebony
28. Suzy (ION) - Pirouette SM
29. Elina (FSRa, KL-385) - Flash's Figolera
30. Eeva (IR, KL-077) - CW Pagan Poetry
31. Ksenia (HuRi, KL-606) - S.P.W Brevi Manu
32. Mei Shiratori (PHR, KL-169) - Rakuunan Tariina
33. Niina (NK-riders, KL-010) - Shaytana Al Magnol ox
34. Marika V. (HMR, KL-316) - Neiti Of Luminiitty
35. Jenna.R(HnRa)-Pohjoistuulen Porhaltaja
36. cirith (HCT, KL-633) - VNL Early
37. Fiiu (BraRi, KL-919) - Nécessaire May
38. Hanna-Maria P. (IR, KL-508) - Tuohimäen Pohjantähti
39. Jenna.R(HnRa)-Buster
40. Mei Shiratori (PHR, KL-169) - Ikiajan Kipinäkaamos
41. Laura (KaPoRa, KL-741) - VM Lumiukko
42. Suzy (ION) - Pajb Regndorppe
43. Niina (NK-riders, KL-010) - Magnolian Minerva
44. Suzy (ION) - MNK Jack Sparrow
45. Katja P. (HMR) - Fairy's Invisible Wing's Touch
46. Alexandra T. (BraRi, KL-486) - Hurt Black Rose
47. ~Mälly~ (dew, KL-354) - Kaunottaren Komistus
48. Jozzu (HuRi, KL-308) - Puroharjun Acacia
49. Sonja (HeRi, KL-277) - Aromaan Poika
50. Amar (DEW) - Tuohimäen Sofia

5. 100-110 cm, 50/50
1. Rede (SuLa kl -234) Tähdenkulta
2. cirith (HCT, KL-633) - MKT Averti
3. Ksenia (HuRi, KL-606) - Agave's Petit Samurai x
4. Eeva (IR, KL-077) - Kt's Ebhony
5. Silvery (HeRi) - SVT Myrskyisä Loppu
6. Laura (KaPoRa, KL-741) - VM Lumiukko

---------
7. Sonja (HeRi, KL-277) - Shadow
8. Jozzu (HuRi, KL-308) - Puroharjun Acacia
9. Petra M. (NRS) - Relique d'Province
10. Fiiu (BraRi, KL-919) - Nécessaire May
11. Jozzu (HuRi, KL-308) - Capellan Gintonic
12. Niina (NK-riders, KL-010) - Magnolia's Verona
13. Nora (HMR, KL-161)-One Love
14. Alexandra T. (BraRi, KL-486) - Eko's Lucky Boy
15. cirith (HCT, KL-633) - KRT Second Change
16. Jenna.R(HnRa)-Black Rose Ox
17. Niina (NK-riders, KL-010) - Metsätähden Kuiskaus
18. nemo (HCT, KL-933) - Keinukallion Crownless
19. Alexandra T. (BraRi, KL-486) - Express C
20. Eeva (IR, KL-077) - CW Pagan Poetry
21. nemo (HCT, KL-933) - Byron Gail
22. Laura (KaPoRa, KL-741) - Kaviopolun Krista
23. Petra M. (NRS) - Waterfall's Ninquelotë
24. Sonzu (HeSiRa) - Romance's Prince xx
25. Eeva (IR, KL-077) - SLF Usvan Peiteuni
26. Nonna(HeRi)-Pokulan Nadja
27. Hanna (HuRi) - Lameh' Shamal
28. Hanna-Maria P. (IR, KL-508) - LNA Jathilda
29. cirith (HCT, KL-633) - VNL Early
30. Justi (HMR, KL-837) - James Dean TK
31. Hanna-Maria P. (IR, KL-508) - FNS Hemuli
32. Eeva(MEP)- Habina
33. Hanna (HuRi) - Aasifat Dahr Dè
34. Petra M. (NRS) - Morana JRK
35. Jenna.R(HnRa)-White Chocolate Ox
36. Maiju (HuRi, KL-457) - Classic Geysir
37. Mei Shiratori (PHR, KL-169) - ECH Laventeli
38. Jozzu (HuRi, KL-308) - Ably Despair
39. Hanna-Maria P. (IR, KL-508) - Tuohimäen Pohjantähti
40. nemo (HCT, KL-933) - PLA Ilonpilaaja
41. Sonja (HeRi, KL-277) - HT Bright Side
42. Nora (HMR, KL-161)-Hepokulta´s Morning Star
43. Nora (HMR, KL-161)-Jacky ox
44. Mei Shiratori (PHR, KL-169) - Hämypuron Kipinöitä Kesäyössä
45. Justi (HMR, KL-837) - Kt's Lawbreaker
46. Fiiu (BraRi, KL-919) - Puroharjun Faron
47. Niina (NK-riders, KL-010) - Mango MG
48. Nonna(HeRi)-Minor's Edelweiss
49. Mei Shiratori (PHR, KL-169) - Marielin Pettäjä
50. Silvery (HeRi) - Usvayön Täysikuu

6. 110-120 cm, 50/50
1. Mei Shiratori (PHR, KL-169) - ECH Laventeli
2. Fiiu (BraRi, KL-919) - Negatief's Lachefer
3. Heidi C. (Whites, KL-467) - Jympys Nanea
4. Zanzku (PHR, KL-325) - Color Me Fame G ox
5. Petra M. (NRS) - Starsky's Clawfinger
6. nemo (HCT, KL-933) - Waterfall´s Grapevine

---------
7. wenya (KHR, KL-410) - Dobl Worshipper
8. Mia (U.V.T., KL-107) - Mint tea
9. Eeva (IR, KL-077) - Kt's Thwomp
10. cirith (HCT, KL-633) - KRT Second Change
11. Veera V (IR) - Lavonne Zeni
12. Petra M. (NRS) - Starsky's The Greatest One
13. Mei Shiratori (PHR, KL-169) - Hämypuron Kipinöitä Kesäyössä
14. cirith (HCT, KL-633) - Mandarin
15. Jenna.R(HnRa)-My heart Will Go On Ox
16. Eeva (IR, KL-077) - Oblaye DC
17. Jozzu (HuRi, KL-308) - Ably Despair
18. Niina (NK-riders, KL-010) - Acciaio Nin
19. Hattara (HeRi) - Fatal's Spirited
20. Jessika (IR) - Diaman´s Provinse
21. nemo (HCT, KL-933) - Byron Gail
22. Elina (FSRa, KL-385) - TWB Thanatos
23. Hanna-Maria P. (IR, KL-508) - Tiger Hunt S.U
24. Heidi C. (Whites, KL-467) - Efeito von Kraften
25. nemo (HCT, KL-933) - Keinukallion Crownless
26. Jozzu (HuRi, KL-308) - Mango's Scarbarough Fair ox
27. Hanna (HuRi) - Nefertid's Someone Elses
28. Alexandra T. (BraRi, KL-486) - LMF Deathless
29. Justi (HMR, KL-837) - Kt's Lawbreaker
30. Justi (HMR, KL-837) - James Dean TK
31. Fiiu (BraRi, KL-919) - Heinänkorren Nothing But Me
32. Ksenia (HuRi, KL-606) - Agave's Petit Samurai x
33. Hanna-Maria P. (IR, KL-508) - FNS Hemuli
34. ~Mälly~ (dew, KL-354) - Onnekas Sattuma
35. wenya (KHR, KL-410) - Nanoq Twilight
36. Elina (FSRa, KL-385) - Flash's Senegalia
37. Jenni K. (OrRa, KL-596) - Deligaat
38. Niina (NK-riders, KL-010) - Liinun Humahdus
39. Niina (NK-riders, KL-010) - Taikatuulen Loistokas
40. Nonna(HeRi)-Waterfall's Greninda
41. Eeva (IR, KL-077) - KMK Románoff
42. Sonja (HeRi, KL-277) - KTP:n Solveig
43. Nonna(HeRi)-Weathertop EA
44. Amity(KtK) - Dorhedlanda
45. Elina (FSRa, KL-385) - Waterfall's Pink Valentina
46. Sonja (HeRi, KL-277) - Woltterra
47. Nonna(HeRi)-Radical Luna
48. Mei Shiratori (PHR, KL-169) - Ikiajan Kipinäkaamos
49. Jozzu (HuRi, KL-308) - Halla's Alibi ox
50. Hanna L. (HuRi, KL-232) - ERK Haaveista Hennoin

7. 120-130 cm, 52/52
1. Niina (NK-riders, KL-010) - B'Fatal
2. Heidi C. (Whites, KL-467) - Jympys Nanea
3. Nonna(HeRi)-Takerwill DC
4. nemo (HCT, KL-933) - Black Panther W
5. nemo (HCT, KL-933) - SK Snowberry Jack
6. Nonna(HeRi)-GM's La Mango

---------
7. Eeva (IR, KL-077) - STN Ballerina
8. cirith (HCT, KL-633) - Mandarin
9. Riimi (ARy) - Ares
10. Elina (FSRa, KL-385) - Flash's Senegalia
11. Minkki (WbR, KL-725) - Moon?s It?s My Life xx
12. Veera V (IR) - Ironic Kyu
13. Hanna-Maria P. (IR, KL-508) - Nectar's Carmelitta
14. Alhippa (HuRi) - Magnolia's Quarana
15. Petra M. (NRS) - Argente d'Province
16. Sonja (HeRi, KL-277) - SB Don't Ask Me
17. Rede (SuLa kl -234) Silkkiturvan Humuhämy
18. Nea (StS) - Orvokkilaakson Onnipoika
19. Eeva (IR, KL-077) - Chaidast Adel
20. Veera V (IR) - Csilla Linne
21. Alexandra T. (BraRi, KL-486) - LMF Deathless
22. Mysteeri (NRS, KL-298) - Scarf Classic
23. Eeva (IR, KL-077) - KMK Románoff
24. Elina (FSRa, KL-385) - Waterfall's Pink Valentina
25. Alhippa (HuRi) - Secret Orchid SZ
26. Jessika (IR) - Diaman´s Provinse
27. wenya (KHR, KL-410) - Sparrow Twilight
28. Sonja (HeRi, KL-277) - JK´s Bolero Cee
29. Jozzu (HuRi, KL-308) - Mango's Scarbarough Fair ox
30. Riimi (ARy) - Rianne Zeni
31. Fiiu (BraRi, KL-919) - Heinänkorren Nothing But Me
32. Anne S (ARy) - Lonely Widow of Nouvel
33. Heidi C. (Whites, KL-467) - Efeito von Kraften
34. Rita(IR) - LM Prince Roxanne
35. Veera V (IR) - Illiana B
36. Fiiu (BraRi, KL-919) - Negatief's Lachefer
37. Hanna-Maria P. (IR, KL-508) - Winterhill's Notorius
38. Nonna(HeRi)-All Dum DC
39. Jenni K. (OrRa, KL-596) - JK's Gazelle of Cee
40. Hanna-Maria P. (IR, KL-508) - Tiger Hunt S.U
41. Jozzu (HuRi, KL-308) - Cerisier's Hawaii Twin
42. Nea (StS) - Ice Princess
43. nemo (HCT, KL-933) - Waterfall´s Lady V
44. jaffa (dew, KL-409) - CA's Konrad
45. Minkki (WbR, KL-725) - Crystal Boy xx
46. Jozzu (HuRi, KL-308) - Halla's Alibi ox
47. Riimi (ARy) - Waterfall's Kementâri xx
48. Minkki (WbR, KL-725) - S.R. Boy of the Thunder x
49. Ksenia (HuRi, KL-606) - Cielon Belle que Fleur xx
50. Nea (StS) - Kuun Siru
51. Elina (FSRa, KL-385) - TWB Thanatos
52. Niina (NK-riders, KL-010) - AWB Unikum

8. 130-140 cm, 50/50
1. Sonja (HeRi, KL-277) - KTP´s Dancer Of Night
2. Nonna(HeRi)-Waterfall's Greninda
3. Nonna(HeRi)-Radical Luna
4. Susanna (GWR) - Majestic's Gatekeeper x
5. Silent (dew) - Keinukallion Gin Fizz
6. Veera V (IR) - Cosmopolitan T

---------
7. Suvi S. (KTS, KL-460) - WH's Fairy Tale
8. Suvi S. (KTS, KL-460) - Avellen's Bonito
9. Nonna(HeRi)-Weathertop EA
10. jaffa (dew, KL-409) - CA's Konrad
11. Jenni K. (OrRa, KL-596) - JK's Cain Cee
12. Alhippa (HuRi) - Pencocks Radizzia
13. Hanna-Maria P. (IR, KL-508) - Winterhill's Notorius
14. Hanna-Maria P. (IR, KL-508) - Nectar's Carmelitta
15. Petra M. (NRS) - Agave's San Sebastian
16. Minkki (WbR, KL-725) - S.R. Boy of the Thunder x
17. Ksenia (HuRi, KL-606) - Cielon Belle que Fleur xx
18. Niina (NK-riders, KL-010) - B'Fatal
19. Riimi (ARy) - Waterfall's Luxury x
20. Susanna (GWR) - Lilja's Midnight Dancer
21. Mira (ETR) - P.O. Emil
22. Emmi M. (OriRa, KL-114) - Heróico NL
23. Petra M. (NRS) - Le Fantôme Noir
24. Tintti (TanZa) - Last Samurai
25. Jenni K. (OrRa, KL-596) - JK's Emerald Cee
26. Suvi S. (KTS, KL-460) - WH's Flying Beauty xx
27. Eeva (IR, KL-077) - STN Ballerina
28. Riimi (ARy) - Rautakoura's Livin On A Prayer
29. Sonja (HeRi, KL-277) - KTP´s Mystic Jumper
30. Minkki (WbR, KL-725) - Crystal Boy xx
31. Minkki (WbR, KL-725) - Moon?s It?s My Life xx
32. nemo (HCT, KL-933) - Waterfall´s Lady V
33. Veera V (IR) - Ces Winston
34. Alhippa (HuRi) - Opeth TM
35. nemo (HCT, KL-933) - Black Panther W
36. Rede (SuLa kl -234) Mustan-Muisto
37. nemo (HCT, KL-933) - SK Snowberry Jack
38. Silent (dew) - Agosto's Liebre Negro
39. Silent (dew) - Linen aaf Kleinen
40. wenya (KHR, KL-410) - Sparrow Twilight
41. Niina (NK-riders, KL-010) - AWB Unikum
42. Nea (StS) - Shiroco El Rehn
43. Veera V (IR) - Ironic Kyu
44. Eeva (IR, KL-077) - Chaidast Adel
45. Emmi M. (OriRa, KL-114) - Ambriel von der Hof NL
46. Jozzu (HuRi, KL-308) - Cerisier's Hawaii Twin
47. Jenni K. (OrRa, KL-596) - JK's Ikaros of Cee
48. -bellé- (KeKaRa, KL-179) - Actiwe
49. Riimi (ARy) - AG Yaromir
50. Linda (HeRi, KL-713) - Golds Forty Star

Hosted by www.Geocities.ws

1