Prevod pesme Criminal
www.FSSSS.cjb.net |
Eminem –
“KRIMINALAC”
Mnogi ljudi me
pitaju…glupa jebena pitanja
Mvogi ljudi
misle da… ono sto kazem na plocama,
ili ono o cemu pricam na plocama,da ja to
ustvari radim u stvarnom zivotu,
ili da verujem u
to...
Ili ako kazem,
da zelim ubiti nekoga, da…
To zelim stvarno
uraditi, ili da verujem u to…
Pa sranje... ako
ti verujes u to onda cu da ubijem tebe.
Znas zasto?
Jer ja sam
KRIMINALAC
KRIMINALAC,
skroz si u pravu
ja sam KRIMINALAC,
jeah ja sam
KRIMINALAC
Moje reci su kao
bodez sa zupcastom ivicom,
to cu da ti
zabijem u glavu, bilo da si pesko ili lezbos.
Ili
homoseksualac, hermafrodit ili trandza.
Pantalone ili
haljine-mrzis pedere?
Odgovor je
"DA"
Homofobican?
Nee, ti si samo heterofobican.
Buljis u moj
dzins, gledas moj nabubreli polni organ (Ooh).
to su moja
jebena jaja, bolje bezi od njih,
ona pripadaju
mojim preponama, nikad ih neces uhvatiti.
Hej to sam ja
VERSACE, ups ,neko me je upucao, a samo sam proveravao postu?
Kapiras, karao
sam ortaka?
Koliko ploca
ocekujes da prodas nakon sto te je tvoj 2 LP poslao pravo u zatvor?
Hajde- Opusti se
decko, Ja gotivim pedere, jel tako KEN?
daj mi jedan
amin (AAA COVECE)
Molim te boze
ovom decku treba Isus, Leci ovo dete,
pomozi nam da
unistimo te demone.
Oh, i molim te
posalji mi markiran nov auto,
i prostitutku
dok mi zena lezi bolesna u bolnici.
Propovednice,
Propovednice, ucitelju 5-og razreda,
ne mozes mi
prici,ne moze ni moja keva.
Ne mozes me
nauciti sranjima o bogu, Ja gledam TV i COMCAST kablovsku
ti nisi u stanju da zaustavis te misli.
Ne mozes me
spreciti da budem prvi na top listi.
Ne mozes
spreciti moja sranja svakog Marta sa novog CD-a
koji namenjujem tim jebenim moronima.
Duhhh, i
razmisli,to je samo mali deo mene.
Gospodin
"Jebe mu se za sve" jos nece otici!
REFREN:
Ja sam
KRIMINALAC.
Jer svaki put kada napisem stih, ti ljudi
misle da je kriminal kad kazem ono sto mislim. Predpostavljam da sam kriminalac
ali rec necu reci,
samo cu sapnuti
pticici i nastaviti dalje, ne primam sranja ni od koga
Keva mi se
drogirala-katran, alkohol, cigare, spid
Beba
izlazi-izobliceni ligamenti zaista
To je bilo seme
koje ce izrasti ludo kao i ona.
Ne pravi sale na racun te bebe,jer ta beba
sam bio ja.
Ja sam
KRIMINALAC-zver koja ludacki drma kavez.
ali jebi ga kako
si mislio da odrastes kada nisi bio uzgajan?
Pa bar sto sam
stariji to sam visi,
kita mi se steze i smanjuje,ali su mi jaja
otegnutija.
Pijem alkoholno
pivo da te zajebem brze,
i onda ces ti
pozeleti da zajebes mene zbog onoga sto sam rekao.
Moj moral je
otisao Thhhbppp, kada je predsednik dobio oralni seks u svom ovalnom kabinetu
na svom stolu sa
svojom sopstvenom sluzbenicom.
Sada ne ignorisi
me, zelis da me izbegnes, ne mozes me izbeci.
Ja sam plavokosi
belac,siljatog nosa.
Ja sam zli momak
koji se sali na racun poginulih u avionskoj nesreci i ismeva ih.
Sve dok se to
njemu ne dogodi.
Slim Sejdi ja
sam lud kao kombinacija Eminema i Kim.
-*kck* manijak
je tu,
umesto doktora DRE nije mogao danas da dodje.
on je malo ispod
vremena pa zauzimam njegovo mesto(mmmm).
To je Dre sa AK
na licu, ne teraj me da ga ubijem i rasprskam mu mozak svuda okolo.
Rekao sam ti Dre
trebalo je da sakrijes tu tangu
predpoctavljam da ce te to nauciti da mi
nedas da se igram sa tim,eh?
Ja sam KRIMINALAC!
Ej vidi, (uh
huh) samo se popnes kod tog pedera uzmes jebene pare i palis odatle
(EM)
ok
Ja cu biti ovde i cekacu te.
(EM) ok.
EJ EM!
(EM) sta je?
Ne ubijaj nikoga
ovaj put!
(EM)
Doooooobrooooooo,sranje...jebiga
(zvizduce) Kako
ste?
(sagovornik)
zdravo, kako mogu da vam pomognem?
(EM) Da treba da
podignem neku lovu
(Sagonornik) ok
(EM) stavi kes u torbu kucko i necu te ubiti.
(sag..) Sta?O
boze nemoj me ubiti
(EM) Necu
da te ubijem kurvo, prekini da gledas okolo
(sag..)
Nemoj da me ubijes, molim te nemoj..
(EM) Rekao sam
da te necu ubiti jebote pozuri
(BOOOM!)
Hvala.
(EMINEM) Prozori
na kolima su mi zatamljeni kada vozim,
tako da kada
opljackam banku pobegnem i samo uronim u njih i bivam sakriven u njima.
I ako me bilo ko
identifikuje kao krivca,
sakricu se za 5 minuta. Vraticu se i ubiti
svedoke.
Pucam na spijuna
koji je unajmljen da mi se mesa u posao.
Umrite, kucke,
kopiladi, decurlijo, maze.
Ta stenad je
srecna jer im jos nisam razneo bulju (cvili ker).
I ako ikad budem
mario, obrijacu muda, stavicu kitu medju noge i uzbudjivacu se.
vi pederske
jajare namate muda da kazete stvari koje ja govorim,
samo tiho
otkucavam (odmotavanje telegrafa).
Sranje, pola sranja koja ja kazem, izmisljam
da bih te naljutio,
i poljubis me u
belu bulju.
I ako to nije
silovanje ja ga napravim takvim,
Bicu jebeni
siledzija u dzejson maski.
Refren x2
Prevod:
MISA
2001.
First Serbian Slim Shady Site ®
All Rights Reserved
Belgrade 2000, 2001.