VOODOO POPEYE – NIJE TI FAZON

HIPHOPHONDRIA     HIPHOPHONDRIA     HIPHOPHONDRIA     HIPHOPHONDRIA     HIPHOPHONDRIA     HIPHOPHONDRIA

WWW.FSSSS.CJB.NET

 

Ova pesma je djuture iz seljachke sredine, gradski sine sas velike obline!!!
SHto si nagojen kao da si iz Nagoju...
Ti genetski si postao bogat a ne u znoju!
Cale u SHvecku ti radeo, bio bogat ko mason,
Otvorio salon, stavio nov itison...
...A ti sas devojku pijesh sodu sa sifon,
I jedesh minjon! Koji je to fazon?
A vola bi pojeo samo kad bi teo!?
SHta fali na seljaka shto je debeo!?
Skapujesh na dijete a jeo bi ko slon!
Jebaga! Nije ti fazon!
Farmerice archish, ne nosish gi cele!
Jedu ti se jaja, farmerke gi izele!
Ne gubish kosu, gubish mozak i rezon!
Tvoj zivot je shablon! Nije ti fazon!

Moje pletene charape od tvoje se stide:
Nosish romboide i hemoroide!
Ti si fekalija koja pushi livadu stoko,
I na kioski trazi Trece oko!
Na stepenice ti se shishash strogo po wc-i...
Glazirani sokovi pijesh i brijesh strije...
Vozish besna kola, nakachio si zlato,
Al' kumpiri su zlato, moj bato!
Steroide si pio da bi SHvarceneger bio
I kao Brus Li, ali to nisi ti!
CHak kao CHak Noris teo bi da budesh
Ili vizental Simon ali ti nisi on!
U redovi ne chekash, na mamu dash kupon
Da kupuje za bon, nosi so u najlon...
...Jer ti si naduvan ko naduvani balon,
I bez bon-ton! Nije ti fazon!
 
Ej be gradjani, Vashe zene su ruzne:
Naoruzane ruzom i prepiru se sa muzom!
Omladina bleji, agencije i klubovi
Za pare im nude devojke i drugovi!?
Ma skloni tia krvoloci bulovi,
Moje pastirske dzukele bi gi pojeli...
...Jer ljakse kud udari tu trava ne niche!
Uchio sam karate od moga chiche!
Ja nisam od juche, flert gredice vuchem,
Ce te savatam sa savate boks ce te tuchem!
Ja sam teglio tegle i jak sam ko bizon,
Zato smanji ton, nije ti fazon!

www.FSSSS.cjb.net

by MCiGGZy

All Rights Reserved

Hosted by www.Geocities.ws

1