|
DING DONG – OŠ KOŠ LOŠ JOŠ |
|
FSSSS.CJB.NET FSSSS.CJB.NET FSSSS.CJB.NET
FSSSS.CJB.NET FSSSS.CJB.NET FSSSS.CJB.NET FSSSS.CJB.NET
FSSSS.CJB.NET |
|
Artist: Ding-Dong Song: OŠ, koš, loš, još Typed by: Igor aka ShadyBGD - www.FSSSS.cjb.net Dok sam išao u OŠ Ja sam bacao na koš Kad sam bio loš, ja sam bacao još! Ja sam rođeni tehničar, nekad volim na silu, a ako tako nije lako, neizbeznije je neznije! Ma vrlo je prosto, tome uđi u zivot, ako ne mozeš napred onda napravi pivot. Skreni stranu, kreni, nemoj da sediš, nauči da gubiš, ne mozeš uvek da pobediš, ama slušaj, da ti pričam ja sam majstor ovakvih radnji, svaki basket igraj tako kao da je zadnji. Uvek celog sebe daj, i mnogo ne laj, nego grizi! Kad ne igram dugo onda sam u krizi, Pomoci nema, čak sam probao i jogu, moje telo trazi drogu, bez košarke ne mogu. Moram da uzmem dozu, s' loptom imam simbiozu, pa na terenu uzivam i ne poznajem nervozu, kao delfin Joca plivam to jest ne osecam breme, sve probleme ostavljam na neko vreme. Dok sam išao u OŠ Ja sam bacao na koš Kad sam bio loš, ja sam bacao još! 1,75, ne osecam se malim, ako ti ne smeta sad cu malo da se hvalim: bilo koje doba, dana ili noci, samo kazi mesto, i ja cu tamo doci. I Supermen da ti je drug ne moze ti pomoci! Ti skačeš visoko, al' ja skacem više, na bananu mi miriše, moja igra diše, levi dvokorak je meni vec odavno kliše, a kad popijem bananu, nekad kazem bravo, a nekad trazim faul mada svi znaju da lazem! (Šta bre? Ne seri bre, čist faul!) Pa onda kazem nije, i to je ono pravo, iskrenost je vrlo vazna jer je tako bravo. Baviti se sportom veoma je zdravo, zdravo, zdravo.... Dok sam išao u OŠ Ja sam bacao na koš Kad sam bio loš, ja sam bacao još! Svakog dana ista priča, telefon mi zvoni, (zvrrr, zvrrr! - Alo?), To mora da su oni! Uvek u isto vreme, oko pola 5, (Ej, aj' cemo na basket?) (Za to ne treba ti valjani razlog, za to ne treba ni filozofije!) (To je dobra ideja, to je sjajna ideja!) Al ima jedan problem, svi bi da igraju pleja, i svako misli da je on naslednik Em-Dzeja, Tu je i Dzejson Vilijams što se razume: Više volim koznu loptu nego od gume, i više volim Adidas od Pume, kume! Dok sam išao u OŠ Ja sam bacao na koš Kad sam bio loš, ja sam bacao još! |
First
Serbian Slim Shady Site
All Rights
Reserved