|
DING DONG – CELAV SAM PA SHTA? |
|
FSSSS.CJB.NET FSSSS.CJB.NET FSSSS.CJB.NET
FSSSS.CJB.NET FSSSS.CJB.NET FSSSS.CJB.NET FSSSS.CJB.NET
FSSSS.CJB.NET |
|
Artist: Ding-Dong Song: Celav sam, pa shta? Typed by: Igor aka ShadyBGD - www.FSSSS.cjb.net Ja nisam Hari Krishna, nikako skin-heds, samo volim da se shisham do glave, i imam vishe stihova nego shto besna pchela napravi med, od onih koji hoce da ih chuju najduzi je red. Ne nosim kosu ali sam mudar - BULLSHIT! Kao da sam sed, uvek hladan, kao gajba hladnog piva, kao leto na Tibetu gde zivi Dalaj-Lama, koji ima istu frizuru kao ja, mama! A ti mi ne dash da se shisham ovako kratko, i jasno kazesh lichim na razbojnika (Ratko!) Bratko, ne zovem se Ratko! Ne koristim cheshalj i ne koristim fen, ja sam brzi nego shto je bio Ajrton Sen... a ako mi kazesh da sam dizel ja cu tebe kao Madonu Shon Pen, kao klen na vishnju pao si na ovu sitnu provokaciju, izaberi lokaciju! Glava ili stomak, molim te pozuri momak, moja shala shalu stize, preko preche naokolo blize, ako chuchnesh spusticu se nize, ko ne ume da razume evo ide size: Celav sam pa shta, ako sam celav sam pa shta? Ako sam celav sam pa shta? ako sam celav sam pa shta? Ova celava glava, dobro zna da je prava, i josh bolje da je zdrava kao dren! I ko to kaze, ko to laze da ne znam dobro da repujem samo zato shto imam bledunjavi ten. Da li je jachi Brus Li ili Dzeki Chen? Shta je posredi? I da znash da ti nishta ne vredi, to shto si shiri u ramenima i uzi u struku, ja sam malo na svoju ruku, ne staj mi na muku. Ja zivim svoj zivot, zaobidji me, obidji me, u shirokom luku, ne verujem ni Janku, ni Branku, ni Stanku - NIKOME! uzdam se samo u se' i u svoje kljuse. I celav sam - pa shta? Celav sam pa shta, ako sam celav sam pa shta? Ako sam celav sam pa shta? ako sam celav sam pa shta? kao... Ronaldo, Kodza, Dzordan, Demi, moj Shekil O'Nil, Shinejd O'Konor, Ju Brinet, Kantona i Greni Hil, Luis, Robija i Bata, Magdalenin tata, i moj komshija Sima mnogo malo kose ima! i Djordjevic! Peace yo! Celav sam pa shta ako sam celav, da li imash neshto protiv? Ako imash, imam odlichan motiv, da te skinem sa scene, da bude vishe mesta samo za mene, pet dugih godina sam chekao da krene! Najzad je krenulo, sad sam jachi i od stene - Bleka, neka, bicu celav do kraja 20. veka, kao Delcha bez Skleka, kao Oliver Mlekar iz kviza Kviskoteka, kao glava Dzordan a i Sheka, gledam ih na BK, da se ja pitam uveo bi' pivo i kod Meka! (pa da napravish sranje, jebem li ti majku!) Radovane, ja nemam nishta sa tim, ponekad dim, ponekad pivo, nikad heroin, ja se ne shamaram po nosu, bolje da nosim kratku kosu, slusham House of Pain i igram basket koji volim k'o Tarzan Dzejn, kao Adama Eva, ja sam celav kao Aleksandar Berchek u filmu 'Ko to tamo peva'! Celav sam pa shta, ako sam celav sam pa shta? Ako sam celav sam pa shta? ako sam celav sam pa shta? |
First
Serbian Slim Shady Site
All Rights
Reserved