D-FENCE – HAJDE SAD

HIPHOPHONDRIA     HIPHOPHONDRIA     HIPHOPHONDRIA     HIPHOPHONDRIA     HIPHOPHONDRIA     HIPHOPHONDRIA

WWW.FSSSS.CJB.NET

 

 

Hajde sad

 

Tekst: Marco Niero (Marko Jovanovic) & Joker (Marjan Todorovic)

 

 

Jedan od onih dana kad srecan sam sto sam ziv

We still gotta lotta love to give

U pravo vreme, na pravom mestu, sa ljudima pravim

Jos jedan razlog da slavim je to cime se bavim

Zovu me Marconiero, moj mac je moje pero,

Suvise dugo demo, al` sve sam vreme verov`o

U sebe, ko jebe sve druge budale sto misle da

Punice sportske hale, u Srbiji - qrac, brale.

Dobili su svoje, promenile su se boje,

Ja jos nisam uz`o svoje, al sad brzo dolazim i to je sto je

Pokazi postovanje za moje sranje, zapali to granje i pusti ljudima dalje

Dobrodosli mi u Nis, raj za karu sad da vi`s,

Vidi malu, nosi plis, samo gumu da stavis

Koliko ljudi tol`ko cudi, kol`ko zena tol`ko grudi, pardon

Parova sisa, nasa reka je Nissa, zvala

nekad se, sibamo pivo, THC, pozdrav za DHC, kreativne glavice

spravice rolamo, moramo sve da soramo sto na qrac nam ide,

i boli me kita da l` ce svima pesme da se svide

i zato odbij ako ne svidi ti se

al` ako ti se svidja, sreco, pokazi sise

u vis sve ruke gore, do zore, za sve sto se bore

pokazi sta je ispod kore, imas jos malo fore

 

 

 

REF: Hajde sad da vidim - kako kukovi rade

 

Hajde sad da cujem - kakve sa biljke sade

 

Hajde sad da vidim - koje se pice toci

 

Hajde sad da cujem - ko cce to da umoci

I ko sto kaze moj companiero Marconiero

Ovo je jedan od onih dana sto nema mana, lagana jazziana

U "Tajmu" puno dana provedenih, previse pica popijenih

Recka duza, veche sve krace, kada ce biti bolje

Sa ce - autobus jutarnji, dok sunce tvrdjavu budi, na poso krecu ljudi

Lud sam kao Alen Vudi, rudi nova zora, na celu nova bora

Iz pakle vadim zadnju pljugu, delimo je kod semafora

Raznolike slike i prilike, nove lone, stare tike

Ne volim nike, nosim starke, mada i ne marim za marke

Volim devojcice i starke, volim i neke ministarke

Ma, volim sve, samo kad su na nebu boje jarke.

I sve je dobro kada se slagalica sklopi

I sve je bolje uz ladno vopi, zivim u Evropi - zvanicno

U Srbiji - tragicno, stanje nam nije panicno, kazu mi tv-stanicno

A mene stvarno vise boli kita, ne mogu da se smaram, imam

Dobre ljude, i bice mi dobro sve dok tako bude

I nema krize, riba dobro grize, rime dobro klize

Za dobru zezu meni ne trebaju vize

Ne zelim da delim ljude na grupe i klanove

Imam bolje planove, daj da vam vidim dlanove

I ako ti je dobro, ti se slobodno nasmesi.

I samo plesi.

 

 

REF

.

Idemo samostalno, vise nema zezanja, znaj

Cilja nema dosezanja bez potezanja, daj.

"kad je nas murija privela zbog pevanja pesme

drugi su se hvalili kako pevaju ono sto nike ne sme"

i zato - boli me kita da poturam pleca za bagru

ne mrdam prstom dok ne vidim ko je pravi gardru

i furam samo pozitivu, dobar vibe i groove

sve dobre rave nek se skupe kada D-fence crew

dodje u tvoj komsiluk, ne skidam vune na silu

kod mene te stvari idu u dzentlmenskom stilu

samo lagano, iskreno, bez foliranja, bez poliranja

i lazne spike sto je koriste rike

da bi dobili sisu pricaju da su sto nisu

sve samo mudo do muda, cudna mi cuda

ja iz hooda dolazim, devedeset seste rek`o

uzmi dim, uzmi dim. sad sam konacno tu

i pomiri se sa tim.

 

REF

 

 

www.FSSSS.cjb.net

by MCiGGZy

All Rights Reserved

Hosted by www.Geocities.ws

1