|
C YA – SAM PROTIV SVIH |
|
HIPHOPHONDRIA HIPHOPHONDRIA HIPHOPHONDRIA
HIPHOPHONDRIA HIPHOPHONDRIA HIPHOPHONDRIA WWW.FSSSS.CJB.NET |
|
Josh jedno novo jutro, ja se budim i trudim, da dan meni zapochne sto bolje ali uvek neshto kochi, i neko novo sranje cheka da ga ugledam chim otvorim ochi dok ustajem polako razmishljam o svemu sada novi tehce dan, shta ce biti u njemu? ovo je lud svet i ludo vreme u kome zivim ne znam da li da se divim ili krivim Boga shto je tako, jer nishta nije lako i previshe je tuge, ne shavataju mene, a ja druge ne razumem i uvek neko prashenje i ko je ludji, da zashtitish svoj zivot morash uzeti tudji ja bezim svemu tome, ali previshe je toga, i hteo ili ne to je deo zivota moga visim tu u kraju, chekam kad ce biti bolje, jer za zivot imam
volje Refren: Ovaj ceo je svet protiv mene, ali morace jednoga dana da krene i uvek svaki novi dan, jedno isto znam: da ipak u zivotu bicu sam Ja sam sam protiv svih, ceo svet je protiv mene ali znam da jednog dana morace da krene ali teshko je biti optimista kad znam da ortaci iz kraja, neki, nisu vishe medju nama i tako je teshko, nije lako da se shvati da nishta vishe ne moze ovde da ih vrati a zivot ide dalje, vreme prolazi polako, nije sve bash tako, nije sve crno, razmishljam kuda ce stvari da me vode, sada kojim je putem, ja najbolje da odem ja hocu skupa kola, sve da ide mi lako, al znam da poshteno je nemoguce tako, da li da kriminal sada bude meni sve? ili da radim nesto drugo, moram znati, shto pre! imam samo jedan zivot, hocu najbolje od njega, ja se borim protiv svega Sada pravim pare i postao sam neko zivot vishe nije isti, moja proshlost je daleko, meni muzika je dala sve i mnogo sam proshao, ne zaboravljam ko sam i odakle sam doshao i svako ko je ikad bio dobar prema meni, njega cu da pamtim i znacu da ga cenim ali puno je onih sto misle da su veshti, svako ima neshto svoje u mikrofon da kreshti i kurve me jure, svaka mi se nada, meni ne trebaju takve, gde ste bile do sada? ne verujem nikom, nauchio sam tako i na ovome putu meni nije bilo lako svako neshto hoce, nemam prijatelje prave, ali valjda tako mora, to je cena slave ali to nishta ne menja, jer ne mislim na njih zato znam da ja sam sam protiv svih |
www.FSSSS.cjb.net
by MCiGGZy
All Rights Reserved