|
C YA – PRVI DAN SLOBODE |
|
HIPHOPHONDRIA HIPHOPHONDRIA HIPHOPHONDRIA
HIPHOPHONDRIA HIPHOPHONDRIA HIPHOPHONDRIA WWW.FSSSS.CJB.NET |
|
Prvi dan slobode a ja kasno sam shvatio da život me je prešao
jer mnogo sam grešio Evo me napolju al drama se nastavlja , greške ce na meni neko
drugi da isptavlja Svaki cošak za mene je opasnost , znam da cu uskoro da izgubim
mladost Recka prva , na spisku moga druga više nema znam da sledeci sam
i da druda se sprema Recka coveka koji na umu ima jedno , moje ime u citulji da
osecam se vredno Loše uraden poso i ja predstavljam metu , znam nece me biti na
ovome svetu Ostaje mi samo Bogu da se molim da se oprostim od onih koje
najviše volim Neka ne place niko jer nisam zaslužio ovo što ce se desiti
stvarno ja jesam zaslužio: Sada napuštam svet i necu da se cudim oko cega da se trudim kad
i ovako vec luudim Odlazim, sve mi je jasno , da ispravim greške od ranije, znam da
je kasno Sada napuštam svet i necu da se cudim oko cega da se trudim kad
i ovako vec luudim Odlazim sve mi je jasno , da ispravim greške od ranije znam da
je kasno. Dan drugi , na zemlji sam još uvek , ona sledeca je zamka i kako
naci lek Ali ne mogu više paranoja me pobedila , kad pucanje cujem znacu
kazna je usledila Više ne znam šta znaci spavati mirno , svaka senka mi govori da
jedno je sigurno Shvatam na pogrešnu stranu sam pošao i život van zakona glave mi
je došao Crni auto na semaforu i panika je tu , tad jedini je spas prst
na obaracu , Svaki pogrešan potez , svaki sumnjivi pokret mene podseca na to
da cu da napustim svet Bože reci mi gre je iz ovoga izlaz , ti si jedini što može da mi
da spas I kuda de krenem i kako da izadem u ludilu ovom ja više ne umem
da se snadem Sada napuštam svet i necu da se cudim oko cega da se trudim kad
i ovako vec luudim Odlazim, sve mi je jasno , da ispravim greške od ranije, znam da
je kasno Sada napuštam svet i necu da se cudim oko cega da se trudim kad
i ovako vec luudim Odlazim sve mi je jasno , da ispravim greške od ranije znam da
je kasno. Zadnji put ja posmatram sebe , šta vidim , ništa samo velika
praznina I pitanje zašto, još samo jedna šansa to je sve što bih voleo ,
al ne znam ni sam dal bi hteo , previše sam neke izbegavao i previše sam sebe
zamarao sa time , Samo inat me je držao i cista radoznalost : koliko ima metaka
što nose moje ime Dobro poznajem pravila i te prljave igre , i jedva cekam ovo da
se završi što pre Sve što mogu da mi urade je sada da me ubiju , ali znaju time
nece ništa da dobiju Sa ugašenim svetlom u sobi ja ih cekam , kada upale svetlo oni
videce mrak Znam da mnogo ih ima , necu moci da uh dobijem , ali moracu sa
sobom nekog ja da povucem , možda poslace po mene onog kome najviše verujem Jer tako uvek biva kad se prica bliži kraju Možda bice mi žao da njega ja ubijem možda omekšo sam previše a
oni to znaju Cev na ledima noge ja ne osecam , spuštam se na kolena i
pocinjem da padam Na leda mene okrecu da vide dal je gotovo , na licu mi je osmeh
i time sam pobedio: Sada napuštam svet i necu da se cudim oko cega da se trudim kad
i ovako vec luudim Odlazim, sve mi je jasno , da ispravim greške od ranije, znam da
je kasno Sada napuštam svet i necu da se cudim oko cega da se trudim kad
i ovako vec luudim Odlazim sve mi je jasno , da ispravim greške od ranije znam da
je kasno. |
www.FSSSS.cjb.net
by MCiGGZy
All Rights Reserved