V.I.P. – TEK SAM SAD IZVALIO

HIPHOPHONDRIA     HIPHOPHONDRIA     HIPHOPHONDRIA     HIPHOPHONDRIA     HIPHOPHONDRIA     HIPHOPHONDRIA

WWW.FSSSS.CJB.NET

 

V.I.P. feat SkyWikluh - Tek sam sad izvalio

zapisao punyz

 

[Ikac]

u(?) sto sam shvatao

trazio resenje, nisam plakao

setao kroz noc kad nisam spavao

razmisljam o lovi i o zenama, snovi su mi smernica

i nemam vremena

retko kad se zakunem u sebe,

a kad se zakunem u shvecu, brate

ne lazem, moj brate

ljudi kasno shvate - ima nas raznih

ima kazni, prave stvari uradi, cilj mi je zaradi

kad niko ne gleda, ukradi

a kad izvale te - priznaj, brate, jajara se vadi

cesto me je cale smarao, ja sam pricao "ne davi"

a sve je tacno, cale, neke stvari vidim jasno

sad, veruj mi, sad znam sta je vazno

osecam se snazno, nista nije strasno

zene vole pare, ljudi kurve hoce najbolje za sebe

biraj ljude sto te vole, pazi da te ne zajebe

i ostavio sam kurvu sto sam se ko manijak napalio

jebala se sa drugim, tek sam sad izvalio

 

[SkyWikluh refren x2]

Izvalio sam sve, sad nema problema

samo pojacan je gard i uzmi sta ti treba

nekad raj, nekada bol nekada visoko a nekad dno

nemam vremena da pitam zasto

 

[Rexxxona]

ti si se hvalio, ja se nisam zalio

brate, nisam se salio da sve sam vas izvalio

i ja sam, brate, vario, od murije palio

malo je falilo da se sjebem jer nisam pazio

par puta rec zgazio

par puta ispalio

par puta skren'o s puta

par puta prevario

istu rec kazem pet puta

i dalje plutam, ne menja se ruta

kroz beograd lutam, ne znam sta ce biti sutra

sta je bilo juce bilo je, kada gram k'o kilo je

sa zivotom pravim dilove pa znam sve spilove

lice bol krilo je

po ceo dan demian koristi skilove

tesko je glavom kroz svaki zid

kao razbijen travom, muti mi se vid

razmisljam zdravo, furam pravo

kolko je ortaka dalo sve da ne bi palo

cuka i jakna u zalog

a vreme je stalo u kraju mom

i svi ortaci znaju to

i zato laju ko kerovi

brate, veruj mi

nikad ne znas ko sta smera

s kim se tvoja picka lera

nikad dosta je mera

i kad postanem zvezda

ima da ostanem vezan

za moje ljude, za mog brata, celu ekipu

do daske stipu ziku..

[SkyWikluh]

nekada raj, nekada bol

al' nikad nisam zalio sam

bio da razmislim

al nikada sam bio

sta si radila znam skim i znam zasto s njim

nisam glup jer taj trip nije mi tip vise

 

[SkyWikluh refren x 4]

www.FSSSS.cjb.net

by MCiGGZy

All Rights Reserved

Hosted by www.Geocities.ws

1