V.I.P. – SHTA IMA

HIPHOPHONDRIA     HIPHOPHONDRIA     HIPHOPHONDRIA     HIPHOPHONDRIA     HIPHOPHONDRIA     HIPHOPHONDRIA

WWW.FSSSS.CJB.NET

 

V.I.P. feat. Struka - Shta ima

 

[Struka]

bolje prepoznaj igru, brate, beton liga gambino

zajebi petparachke priche, nisi kventin tarantino

jer u igri zvanoj zhivot, s kol'ko chipova raspolazhem

ja isto tol'ko ulazhem, na talon tol'ko polazhem

a ulica zove, nudi bogate porcije, al' ne ostavlja mi izbore,

ne otvara mi opcije, pa radim shta se mora,

pratim put od zhute cigle sve sa nadom da cu jednog dana vuci konce igre

daj da potpishem (shta?) ugovor (ne rise!)

od sada brate samo lupam potpise na sise

vodim biznis porodice, kako kazhu "koza nostra"

beton liga, nikad dosta, pichke bacamo sa mosta

mnogo znam i umem, sume obrcem k'o gume

drkaj se sa nama, onda vodim te do shume

jer na vrhu mozhe biti samo struka, niko drugi

ako igrash moju igru, igraj gengsta bugi

 

ref.

za moje devojke iz kluba

shta ima, shta ima (x3)

za ekipu sa ugla

shta ima, shta ima (x3)

moji ljudi, jedna ljubav

shta ima, shta ima (x3)

bassivity - sad i svuda

daj dima, daj riba, daj riba, daj dima, daj to vino da cimam

 

[Demian]

istina je da po ulici vuk'o sam se,

da tuk'o sam se, mrtav pijan, brate, bruk'o sam se

bogu(?) ukr'o sam sve dane, sranje nece da stane,

chekam da svane, na sve strane vidim

ortake i kurve, pune nozdrve

kidam iz prve, strane gandzhe se mrve

familija krv je - jebiga, shta je tu je

demijan psuje, pljuje, klince truje,

sve shto vidim i chujem - pamtim, plan kujem

i pratim sve, u kraj uvek vratim se i uvek shvatim sve

sednem i napishem istinu, shta vishe da ti kazhem, javi se

i pravi se da nishta nisi video, idemo, kidamo, kidamo,

ribe skidamo, skidamo, tebe pitamo, pitamo

gde je sva ta lova, kurve i kola,

flasha sa stola je nasha, nasha spika je strashna

 

ref.

 

[Ikac]

beton liga, ekipa stigla, struka, V.I.P. - shta ima,

765 u glavu, trazhim novac, nikad slavu

da bi zhiveli k'o kraljevi, sijali k'o sunce

struka, demijan i ikac sve napushice vas kurcem

dobar dan, ulice, odgajan, potek'o iz ludnice

'de banditi su me uchili u kinti samo trazhish spas

svi iz kraja 'ajmo pun gas,

pamet je bogatstvo, al' je novac vlast

svi iz kraja voze kola, sada mashu,  poshtovanje

jer pumpa ovo sranje kada proshetam se krajem

moji drugovi me poshtuju, osecam tu kaldrmu shto patike su gulile

za moje drugove u poslu - zaradicete pare,

al' za linije u nosu redom pomrecete, brate

moji drugovi su najjachi, najjachi

 

ref.

 

[Struka]

jer kada krenesh, tu nema stajanja,

i kada napravish sranje, nema kajanja

sa nama nema zajebavanja

bacamo rime u klubu do zatvaranja

jer nema lake kinte,

i nema lake kinte.. (x 7-8 :)

 

bassivity - sad i svuda

 

www.FSSSS.cjb.net

by MCiGGZy

All Rights Reserved

Hosted by www.Geocities.ws

1