| SARBATOAREA DE PASTI IN CREATIILE COPIILOR | ||||||||||||||
| La biserica noi mergem, Pentru toti sa ne rugam, Ca Hristos sa-nvie iar, Sa ne-aduca Sfantul Har. Rusu Aurel cl.a VI-a |
![]() |
|||||||||||||
![]() |
||||||||||||||
| Copiii merg la Inviere,Sa-L preamareasca pe Mantuitor,Caci El a venit in lume,De dragul oamenilor. Savu Marius-cl.a VI-a | ||||||||||||||
![]() |
||||||||||||||
| Sarbatoarea Invierii - miracolul credintei | ||||||||||||||
![]() |
||||||||||||||
| Sarbatori fericite! | ||||||||||||||
| Obiceiuri pascale-zambet si speranta Next |Home Album | ||||||||||||||
![]() |
Fratautii Noi-un margaritar bucovinean |