Bil Nama Pelajar Ting Kampung
1 Abang Murni bin Narawi 1B Sungai Ba
2 Abang Rafini bin Narawi 5F Sungai Ba
3 Abd Raub bin Zaini 3A Tanglong
4 Abdul Abang Mutalib bin Abang Chee 4A Nanas
5 Abdul Halim bin Hassan 2A Selangking
6 Abdul Hamid bin Aban 4G Lot
7 Abdul Latip bin Hossin 5C Tanjung Tanglong
8 Abdul Malek bin Ma'in 4G Kelka
9 Abdul Malik bin Aslan 2B Tanjung Pisang
10 Abdul Rashikin bin Adenan 4D SMK Simunjan No.2
11 Abdul Rasyid bin Lasalem 2A Sungai Apin
12 Abdul Talip bin Abdul Hadi 2C Ruan Lama
13 Abdullah bin Roslan 4F Sageng
14 Abraham Ningkan ak Beruin 2A Mungga Sabun
15 Abu Zar bin Piee 5D Nanas
16 Affendy ak William Minggu 5D Markaet Baru
17 Agnes anak Kamin 1E Sengkalan
18 Agnes Flora ak Puteh 3C Melanjok
19 Aharrison Lass anak Lasom 1G Batu Kepit
20 Ahmad Azri bin Mahdi 5B Kelka
21 Ahmad Jamree bin Rosni 2D Isu Sadia
22 Ahmad Nizam bin Odir 4G Kelka
23 Ahmad Safrizan bin Najalan 4D Nanas
24 Ahmad Zaini bin Wait 4A Hua Lim Sawmill
25 Ajong bin Mohd Najib 1D Semalatong
26 Ak Bong Pin 3A Kedumpai
27 Alan anak Dunyat 2D Sungai Alit
28 Albert ak Day 4C Semelap Ulu
29 Albert anak Kalom 1F Emplas
30 Albert Sinau anak Aba 1C Temiang
31 Alex anak Pandang 1C Spaoh Engkabang
32 Alexander anak Jalak 1G Kedumpai
33 Alexander Bayang ak Lengoh 2B SMK Simunjan No.1
34 Alexsion Siaw 4G Melanjok
35 Alfred anak Duat 2C Sengkalan
36 Alice ak Ansa 5E Pentik
37 Alice anak Tinis 1G Sengkujang
38 Alicessa Christy ak Agai 2E Kesindu
39 Alicia anak Tinis 1G Ruan Baru
40 Alina bt Aron 4G Pantong
41 Allan Chong 1F Gunung Ngeli
42 Allision ak Rantai 5E Sungai Raya
43 Alnizam bin Mohamad 5D Lintang
44 Alvin Ong 4A Keniong Lama
45 Ambrose Tukau ak Aba 3B Temiang
46 Ammylia ak Jack 2D Sungai Lingkau
47 Ana ak Puteh 5B Melanjuk
48 Anchiana ak Bruin 4D Munggu Ai
49 Anderson ak Abun 5F Tinting Tuba
50 Andra @ Sandra anak Aweng 1C Sabang
51 Andra ak James 3E Isu Baru
52 Andrew ak Moses 2F Sebuyau Ensengei
53 Andrew Bargan ak Liam 2D Sekendu
54 Andy ak Salau 2B Sangkalan
55 Andy anak Puteh Per Melanjok
56 Andy Willian anak Langgai 1B Munggu Ai
57 Angel Law Ann Chie 1B Pasar Simunjan
58 Angelina ak Laying 4C Sual
59 Angelind anak Paula 1D Gayau Padok
60 Angnes ak Jugah 4B Batu Mumong
61 Anim bt Tut 4C Nanas
62 Anita ak Ondik 4F Sebuyau Ensengei
63 Anita anak Sameh 1A Melanjok
64 Anita Chong 1A Gunung Ngeli
65 Anna ak Dibi 4D Pantong
66 Anna binti Tut 1B Nanas
67 Annie anak Kandul 2B Sungai Raya
68 Anthony ak Munan 5E Temiang
69 Anthony Nyangon ak Engkuda 3C Semelatong
70 Antia ak Win 4E Tegelam
71 Anuar ak Beji 4B Tegelam
72 Ardhie anak Megau 1E Gayau Padok
73 Aron ak Minchong 2F Samabang
74 Asan ak Dio 5E Tebuan Baru
75 Aslan bin Mohamad 5B Kelka
76 Asmah bt Senawi 5B Nanas
77 Asmawati binti Kamis 4F Lintang
78 Asmiardy bin Busral 4B Sageng
79 Atina ak Gaeh 2C Sungai Lingkau
80 Augustine ak Wen 2A Lukor
81 Augustine anak Akong 1D Tengang Punda
82 Austin ak Pakon 5F Ruan
83 Awang Faizal bin Awang Asim 4A Taman Hijrah
84 Awang Ismail bin Awang Hanafi 4C Sageng
85 Awang Ku Nurafzainizam bin Awang Sumaini 4D Kuates Pertanian
86 Awang Mahathir bin Awang Ali 5E Sabun
87 Awg Khairul Affizi bin Awg Safuani 4E Kelka
88 Awg Ku Ismaisyam bin Awg Karim 4G Kelka
89 Azalan bin Masri 3C Sungai Ba
90 Azharul bin Zainuddin 2D Sebuyau Ensengei
91 Aziziah binti Masanu 4F Nanas
92 Azman bin Nen 3A Sebuyau Ensengei
93 Azreen anak Jais 1E Gayau Mawang
94 Azuandy bin Nen 4B Sebuyau Ensengei
95 Azuin ak Segi 3C Sangkalan Pasir
96 Azura bt Jaya 4F Lubuk Buntin
97 Azura bt Joto 5A Lintang
98 Azuria bt Ramli 4C Lubuk Buntin
99 Azzahidi bin Ramli 2A Sungai Ladong
100 Bahren bin Semawi 2B Lubuk Buntin
101 Baizura binti Zawawi 2C Ensengei
102 Banadict Fabian anak Thomas 1D Emplas
103 Batholomeo anak Inggit 1H Temiang
104 Ben Nathen ak Neil 2B Sebuyau Ensengei
105 Benetia anak Munan 1F Sungai Raya
106 Benevent anak Jais 1H Semabang
107 Bennet Raymond anak Singa 1G Kepayang
108 Biza anak Ondik 1F Subuyau Ensengei
109 Bobby ak Patrick 3E SMK Simunjan No.2
110 Bobie ak Edil 3B Batu Mumong
111 Bong Ming Chu 1A Gunung Ngeli
112 Bong Thien Soon 2C Gunung Ngeli
113 Boniface Ajong ak Janin 2E Sekendu
114 Bonney ak Lee 2F Semelatong
115 Boon Jee Moi 4E Steman Paus
116 Borhan bin Suli 2B Tanjung Pisang
117 Brennice Eva ak Awil 4H Melanjok
118 Brent anak Bantin 1G Tebuan Baru
119 Brijen anak Derang 1G Ruan Baru
120 Budi ak Uja 2A Gayau Padok
121 Budi anak Juhai 3A Sungai Raya
122 Budin anak Dio 1F Tebuan Baru
123 Camelia ak Anot 3A Melanjok
124 Canuary ak Patrick 2A SMK Simunjan No.2
125 Carnolie anak Pingki 3E Tenggang Jaya
126 Carolind ak Kongkit 3C Gayau Padok
127 Caroline ak Alak 2C Sengkalan
128 Caroline ak Buloh 2E Semelatong
129 Caroline anak Bangau 1B Emplas
130 Caroline anak Henry 1F Munggu Ai
131 Carolryn Darlen ak Alak 2B Sungai Lingkau
132 Carolyn Lema ak Hilton 2B Melanjok
133 Catherine ak Biki 2A Isu Lama
134 Cathrine ak Nawat 2B Batu Pengasah
135 Cathrine anak Ruka 1F Ruan
136 Cecelia ak Sadong 4F Spaoh Raba
137 Chalisia ak Diric 5B Melanjok
138 Charlene ak Bangau 5B Emplas
139 Charles anak Renang 1F Sebuyau Ensengei
140 Charles Bronson ak Gobil 2D Sekendu
141 Charlie ak Lidang 2E Sg. Lingkau
142 Chenderawati ak Bali Chong 4H Sekendu
143 Cheong Thien Fatt 1D Gunung Ngeli
144 Cherinie Cory anak Joseph 1F Melanjok
145 Chong Ah Lan 2B Gunung Ngeli
146 Chong Jin Fan 3A Pasar Baru Simunjan
147 Chong Kui Liang 3B Gunung Ngeli
148 Chong Lee San Per Pasar Simunjan
149 Chong Lee Tin 2D Pasar Baru Simunjan
150 Chong Li Chien 5C Pasar Baru
151 Chong Li Na 5A Pasar Baru
152 Chong Mei Hua Per Gunung Ngeli
153 Chris Olsen ak Ramlee 4B Melanjok
154 Christie ak Jinny Baba 5C Steman
155 Christina ak Awan 5B Batu Mumong
156 Christina ak Eddy 3B Spaoh Engkabang
157 Christina ak Kembi 3E Emplas
158 Christina ak. Basis 4G Sungai Lingkau
159 Christina Chia 5B Pasar Baru
160 Christine ak Chengil 4E Ruan Changkul
161 Christine ak Limeng 5B Sekendu
162 Christine Rachael anak Michael Per Sabun
163 Christopher anak Sumbang 3E Gayau Padok
164 Christopher Gol Per Sekendu
165 Christopher Melan ak Hall 5D Temiang
166 Chung Chze Khai 3B Pasar Baru Simunjan
167 Chung Lee Siong 4D Sekendu
168 Cliff anak Chip 2E Sekendu
169 Copelliano Johnical ak Kukin 4F Tegelam
170 Cynthia ak Baie 5D Tebuan
171 Cynthia ak Limbang 3B Kepayang
172 Cynthia anak Michael 1A Sabun
173 Dana ak Tamar 4B Sabal Kruin
174 Danel Tajem ak Lamua 4G Blau
175 Daniel Santak ak Lumbu 3E Melanjok
176 Danny Purba Jaya bin Abdullah 5A Lintang
177 Dasho ak David 3E Temiang
178 Davidson ak Manggoi 4A Sekendu
179 Dayang Halimatul Saadiah binti Sadini 4B Nanas
180 Dayang Juliana bin Awg Mat 5B Nanas
181 Dayang Mafiah bt Ambong 5C Kelka
182 Dayang Siti Khajijah bt Abang Sabtuee 2A Jalan Perak Simunjan
183 Debbie ak Abraham 2C Balai Polis
184 Decelia anak Sudin 1D Kedumpai
185 Deck anak Japar 1E Temiang
186 Delin ak Semawin 4C Isu Baru
187 Demi anak Nading 1H Temiang
188 Deren Voon @ Deren ak Buni 2C Temiang
189 Diana anak Manju Per Sengkalan
190 Diana bt Masri 5D Sungai Ba
191 Dicky ak Buni 4H Temiang
192 Diellaila binti Othman 4D Sageng
193 Dirie anak Sawat 4H Jampa
194 Dolly anak Samal 1D Senangih
195 Dominic anak Gerusen 1F Pantung Iban
196 Dominie ak Jeraman 3A Sungai Raya
197 Donald anak Ugit 1B Batu Mumong
198 Donna ak Lungkam 2A Issa Sedia
199 Donnis anak Aluddin 1H Isu
200 Donny Paung ak Tupa 2F Sekendu
201 Dorathy ak Sanawi 4C Pantong Iban
202 Dorothy ak Richard Angan 5E Temiang
203 Dorothy anak Tutong 1B Kesindu
204 Douglas anak Masa 1F Blau
205 Duna ak Ranggau 3B Spaoh Engkabang
206 Duncan anak Awil 2F Tebun
207 Dunny Ta anak Maie 1E Sungai Raya
208 Dunstan ak Angu 2D Temiang
209 Dyg Hamidah bt Awg Chee 4E Lot Baru
210 Dyg Kok Faridah bt Awg Ahmad 5A Kelka
211 Dyg Ramlah binti Awg Hadni 4E Kelka
212 Dyg Siti Azronna bt Awang Achem 4C Kelka
213 Eary ak Dan 2E Gayau Mawang
214 Ebeline ak Chakul 4H Sungai Jong
215 Edward ak Bunan 4E Ruan Lubang Tiong
216 Edward Remong anak Dina 1E Blau
217 Edwardson Sageng ak Edwin 3E Sega
218 Ego ak Mambu 4B Ruan Tengah
219 Elexson anak Pita 1D Temiang
220 Elezear Veronica Siew 1A Gunung Ngeli
221 Elffie ak Bongli 4A Munggu Lallang
222 Ella bt Bakri 3C Ruan Lama
223 Elles anak Sampang 1G Batu Kepit
224 Elvis ak Anawie 5F Temiang
225 Elvyana Lina anak Kalong 1E Kepayang
226 Emaprincessca anak Achat 2C Kepayang
227 Emily anak Bali Chong 2C Sekendu
228 Emmay ak Abet 2E Mugah Lama
229 Emmy ak Abon 3E Emplas
230 Emmy anak Jimbai 1G Ruan Tengah
231 Empawie anak Ahon 1F Isu Jaya
232 Empiang anak Utong 1A Semalatong
233 Endy ak Radin 2E Sekendu
234 Enizi Sukar anak Pung 1H Tebuan
235 Ennaline anak Spina 1E Isu Jaya
236 Entusan anak Guling 2F Kedumpai
237 Erwin Rommel ak Senu 5F Munggu Sabun
238 Ester Frida ak Pakon 3A Sg Labi
239 Esther Exorica anak Piyot 1A SMK Simunjan No.1
240 Evelyn ak Apek 3D Gayau Mawang
241 Evina anak Jika 1E Steman
242 Evy anak Duat Per Sengkalan
243 Fabian anak Linggong 2E Ruan Lama
244 Faizal bin Pendi 3C Sungai Ba
245 Fallen anak Niru 1F Kepayang
246 Fandi bin Abu 2B Sungai Ba
247 Farah ak Lawan 3D Kepayang
248 Faridah anak Blahin 3C Semelatong
249 Faridah binti Oseman 4D Kelka
250 Faridah bt Ismail 2A Kelka
251 Farisa bt Umar 2A Lubuk Buntin
252 Farizan bt Khairi 2A KTS Sawmill
253 Fatihah binti Yaakub 2C Ensengei
254 Fatihah bt Samanela 3A Pantong
255 Fatimah bt Ramli 4G Nanas
256 Fauzi bin Sani 3B Pantong Melayu
257 Fauziah bt. Musa 3D Ensengai
258 Fazila bt Abdullah 2A Lubuk Buntin
259 Feelicia anak Lakun 1G Spaoh
260 Felescia Mering ak Sungking 2F Semelatong
261 Flora ak Ali 5C Keniong Baru
262 Flora ak Mojang 5B Temiang
263 Flora ak Suyang 5C Spaoh Engkabang
264 Flora anak Alih 1G Kedumpai
265 Flora Rena anak Junior 1A Isu Sedia
266 Florence anak Kinchu 1D Sengkalan
267 Florina @ Faridah bt Ariffin 4A Blau
268 Florizza anak Berjaya 1C Kepayang
269 Francis ak Gundi 4D Sebuyau Ensengei
270 Frankie Atter ak Hendrick 2E Sebuyau Ensengei
271 Franklin anak Limbing 1C Sekendu
272 Franky ak Insol 4H Kedumpai
273 Franti bt Bohari 2C Semelatong
274 Franty ak Lantry 2D Ruan Tengah
275 Frida ak Roka 2D Sungai Lingkau
276 Frider anak Majeng 1G Sengkujang
277 Frota ak Ningkan 3E Temiang
278 Geoffery ak Jaman 4C Blau
279 Gibson ak Umpau 2F Mugah Lama
280 Gilbert ak Mausah 4H Sekendu
281 Glynnis Atim anak Manjan 1F Sega
282 Grace ak Merigi 5D Tinting Tuba
283 Gracie ak Piter 5B Semabang
284 Greany ak Nimong 2E Munggu Ai
285 Hafinaizan bin Jaffar 5C Balai Polis
286 Hafizullah Irawan bn Junaidy 5B Nanas
287 Hail Amir ak Polin 2C Sungai Lingkau
288 Hajijah bt Guris 5D Nanas
289 Halina ak Munan 5C Sungai Raya
290 Haliza bt Mahidi 4B Nanas
291 Hamidah bt Seli 5B Sebuyau Ensengei
292 Hamizah binti Muhammad Zainuddin 2A Hospital Simunjan
293 Handrie Ong Per Keniong
294 Haniza binti Hossen 4A Jalan Sabah
295 Hanry anak Johari 1H Pentik
296 Harison Jay ak Andi 4F Isu Sadia
297 Harman ak Ato 5E Tebuan
298 Harmi Iskandar b. Ali 4F Tanjung Bluku
299 Harmond anak Senu 1G Munggu Sabun
300 Harrison anak Jenis 1G Melanjok
301 Harrison Ong 1C Saban
302 Harry ak Jita 2E Tegelam
303 Hartini anak Hadi 1B Soga
304 Haslan bin Jeraie 4E Sageng
305 Hasmah bt Lebot 3A Pantung Melayu
306 Hasman bin Hassim 5B Sageng
307 Hazimah binti Aron 1B Pantong
308 Hazimah binti Muhammad Zainuddin 2A Hospital Simunjan
309 Heather ak Ubat 2D Sekendu
310 Helen ak Ruka 5D Ruan Baru
311 Helen anak Mawat 1G Nyelitak
312 Helen Pang 2A Sungai Lingkau
313 Hellen ak Beliau 4B Isu Lama
314 Hellen anak Majang 1F Batu Kepit
315 Helmi bin Tompel 5A Nanas
316 Hendy Empaling ak Genery 2B Sekendu
317 Heng Chin Soon Per Gunung Ngeli
318 Heng Siew Chen 2B Gunung Ngeli
319 Heng Yian Ching 3B Nanas
320 Henry ak Abon 5F Emplas
321 Henry ak Augustine 3B Batu Mumong
322 Henry ak Chom 5A Temiang
323 Henry ak Lang 4B Tegelam
324 Henry anak Pulin 1G Munggu Ai
325 Herry ak Alban Ali 4B Semelatong
326 Hicklen Brass ak Ngundan 4H Sungai Lingkau
327 Hilton anak Anton 1H Sungai Raya
328 Himbong anak Jaol 4D Tebuan Baru
329 Howard Mading ak Bran 4A Munggu Sabun
330 Hunin ak Manjang 4E Gayau Mawang
331 Ian Macgovern anak Minjeng 1E Temiang
332 Ian Rush ak Jenil 3B Temiang
333 Ida ak Siew 5C Sungai labi
334 Ila anak Ijab 5C Sungai Indai
335 Ilindie ak Maing 4F Keniong Lama
336 Insil bin Abu Bakar @ Jenta 3C Ruan Lama
337 Intan Norjannah bt Asa'a 5A Kelka
338 Ipah ak Aie 3C Plaie Atas
339 Irene Drim anak Ba'ah 1E Temiang
340 Isfarina binti Tazeli 4A Sageng
341 Iskandar bin Muhammad 5F Nanas
342 Ismail bin Hamdan 3A Pantung Melayu
343 Istiaq Mubarak bin Mohd Pater 4G Kelka
344 Izyan Baiduri bt Bujang Sabari 3B Tanglong
345 Jackanarung anak Enggong 1H Sengkalan
346 Jackqualine anak Awang 1C Sekendu
347 Jackson ak Meli 2F Kedumpai
348 Jackson anak Salam 1A Munggu Ai
349 Jackson Kuan anak Banying 1F Temiang
350 Jackson Labun ak Kalok 3E Kedumpai
351 Jacquie Chong Wan Xia 1C Pasar Simunjan
352 Jamal ak Muas 4C Tebun
353 Jamal bin Juhai 5F Sungai Ba
354 Jamaliah binti Ibrahim 4C Nanas
355 Jamayah bt Ubah 2C Sungai Apin
356 James ak Serakup 2F Sungai Lingkau
357 James anak Sila 4A Batu Momong
358 James Muliaddy b. Bakar 4D Tebuan Baru
359 James Steward ak Lanteng 4A Sekendu
360 Jameson anak Kwang 1G Kepayang
361 Jamil bin Pinuh 3C Sibau Rumbau
362 Jamilah bin Wong Sukit 3D Isu Lama
363 Jamilah bt Punda 5B Sungai Ba
364 Jammy Allen ak Alak 4E Sungai Lingkau
365 Janang anak Rinsa 1C Melanjok
366 Jangin anak Lee 1G Batu Mumong
367 Janqualine ak Sami 3D Steman
368 January ak Saieng 3A Isu Sedia
369 Jaom ak Asai 2A Kedumpai
370 Jaqueline Malaya Per Balai Polis
371 Jasmine anak Kutek 1C Semalatong
372 Jason ak Jemat 4H Spaoh
373 Jason Elton ak Joseph 2E Ruan Sengkujang
374 Jasper ak Ramlee 5E Gunung Ngeli
375 Jawai ak Achong 2B Spaoh
376 Jaya ak Miki 3D Sabang Steman
377 Jeanisai ak Amat 4B Tinting Tuba
378 Jeffery ak John 2A Sungai Lingkau
379 Jeffery anak Manjang 1C Gayau Mawang
380 Jefferyson ak Jambu 5B Tebuan
381 Jelandang anak Kalong 1D Gayau Padok
382 Jenifer anak Lukan 1C Temiang
383 Jennifer ak Muping 2E Kesindu
384 Jennifer anak Day 1F Semelap Ulu
385 Jennifer anak Jemal 1F Spaoh
386 Jennifer Diana ank Juwell 1D Tebang
387 Jennita ak Keli 5A Sebuyau Ensengei
388 Jenny ak Chuu't 2C Mugah
389 Jenny ak Menjang 5B Kepayang Padang
390 Jenny ak Sitam 3A Melanjok
391 Jenny anak Edi 1E Temiang
392 Jenny anak Linggan 4D Sungai Lingkau
393 Jenny Wealter ak Ibas 3B Lepong Emplas
394 Jenun anak Kassim 1G Pelaie
395 Jeremy anak Joseph 4B Balai Polis
396 Jerene ak Wayne 4H Mugah
397 Jeritie ak Nain 2E Sengkujang
398 Jerry ak Kerimpak 5F Tinting Runtuh
399 Jesper Olsen ak Perangka 4E Melanjok
400 Jespiter anak Tion 1E Sega
401 Jessica ak Juslin Majang 2E Sual
402 Jessica ak Martin 3B Semelatong
403 Jessica anak Menchong 1H Mugah Lama
404 Jilly ak Chunda 2E Sangkalan
405 Jim anak Junit 1D Mugah
406 Jimmy anak Sila Per Batu Mumong
407 Jockie Lapok 5C Tekalong
408 Joheph ak Gayan 5C Emplas
409 Johnera ak Roben 4G Tegelam
410 Johnny ak Idon 5D Tenggang Punda
411 Johnny anak Siew 1F Sungai Labi
412 Joki ak Sulong 2E Semelatong
413 Jonathan ak Jemeni 5E Pentik
414 Jonathan ak Kaya 2D Sadia
415 Jonathan ak Minchong 5F Spaoh
416 Josep anak Powzi 1F Isu Baru
417 Joseph ak Muda 2F Sebuyau Ensengei
418 Joseph Leo ak Lungkam 3D Sibau Rumbau
419 Joseph Stenly ak Liyap 3E Emplas
420 Joshua ak Gunung 4C Sungai Indai
421 Josphine anak Lubong 1E Steman
422 Jossina ak Tuju 2E Sekendu
423 Jouneylis ak Ibul 3A Melanjuk
424 Joyzie anak Asan 1G Kepayang
425 Juairiah bt. Tusin 3C Ensengai
426 Julia binti Juhai 3B Sungai Ba
427 Julia binti Mohd Taha 4B Spaoh
428 Julia binti Saffian 1D Tanjung Pisang
429 Julia binti Solhi 4B Sageng
430 Julian anak Lapok 1D Kepayang
431 Julie binti Saffian 1D Tanjung Pisang
432 Junah bt. Abdul Halim 4E Ruam Baru
433 Junaidah bin Jaidan 5C Kelka
434 Junita bt Napri 5A Nanas
435 Juriana bt Udai 5B Sageng
436 Jushua anak Eddie 1E Kesindu
437 Kadih Osman ak Engkuda 5D Temiang
438 Kamsiah bt. Suratman 4F Lubuk Buntin
439 Karen Lim Pei Pei 1B Nanas
440 Karim b. Lasalem 4C Sungai Apin
441 Karteini binti Khas 4F Lintang
442 Kartini Then 3B Emplas
443 Kathrine ak Banyi 5D Munggu Ai
444 Katini binti Masanu 2B Nanas
445 Katini bt Adenan 5B Kelka
446 Keko anak Awang 1F Gayau Padok
447 Kelereen ak Senawi 2A Pantong Iban
448 Kelly ak Jhon 4G Munggu Ai
449 Kelly anak Dusit 1E Temiang
450 Ken Hasley ak Ensudin 2E Pentik
451 Kennedy anak Maun 1G Temiang
452 Kenny Dalglish ak Minchong 3E Temiang
453 Ketty ak Bara 2E Semalatong
454 Khairul bin Masri 1C Sungai Ba
455 Khairul Nizam bin Abdul Aziz 3D Tebun
456 Khamissiah bt Masir 3D Pantong Melayu
457 Khaty anak Letan 1H Temiang
458 Khazar bin Bakar 1B Sungai Ba
459 Kho Misline bt Kho Bujang 2C Tebun
460 Kimson ak Kadir 3D Sengkalan
461 Kirolland ak Itam 2D Tegelam
462 Kiu Toh Yuan 1B Sawmill KTS
463 Kristie ak Osen 2D Tegelam
464 Kumasari ak Peter Banying 5E Temiang
465 Laga ak Philip 2F Sebuyau Ensengei
466 Lai Min Hui 4D Sual
467 Lai Moi Jun 1B Gunung Ngeli
468 Lai Moi Teen 1C Gunung Ngeli
469 Lai Siew Ngo 5A Gunung Ngeli
470 Lai Siw Siw 2B Gunung Ngeli
471 Lalol ak Deji 5A Temiang
472 Landah ak. Liman 4C Kedumpai
473 Latamangista anak Lampun 1H Sungai Jong
474 Law Chan 1E Tekalong
475 Lawrance ak Adam 4G Batu Momong
476 Lawrence ak Jamit 5F Tinting Gambih
477 Lawrence Chunda anak Joseph 1H Temiang
478 Lawson anak Micheal 1F Gayau Mawang
479 Lee Han Chu 5D Gunung Ngeli
480 Lee Hong Shern 4A Pasar Baru Simunjan
481 Lee Hua 1D Batu Mumong
482 Lee Ming Yew 4F Gunung Ngeli
483 Lee Sui Ping 3A Pasar Baru Simunjan
484 Lee Sui Sui 5A Pasar Baru
485 Lekos ak Jeli 4E Sungai Indai
486 Lela anak Ranggau 5D Spaoh
487 Lenion Rechee ak Usin 3D Kepayang
488 Lenny Corie ak Joseph 4B Melanjok
489 Leon ak Ligam 3C Temiang
490 Leon ak Rantai 3D Emplas
491 Leslie Seilon anak Papang 2C Melanjok
492 Letroy Gill anak Dungai 2C Taman Hijrah
493 Lily ak Pasang 4C Sungai Indai
494 Lily anak LengKong 3A Melanjok
495 Lim Kim Fu 4H Pasar Baru
496 Lim Lian Fen 1A Gunung Ngeli
497 Lim Lian See 5B Gunung Ngeli
498 Lim Thai 1C Gunung Ngeli
499 Lina anak Sungking 1F Sungai Raya
500 Lina Tam 5A Gunung Ngeli
501 Linda ak Tait 4C Tegelam
502 Ling Chung Wei 1A Pasar Simunjan
503 Ling Ting Thian Per Pasar Simunjan
504 Lister anak Limbang 1H Munggu Ai
505 Listie Nickylie ak Sikau 2E Sungai Lingkau
506 Liu Jan Ching 5D Nanas
507 Liza ak Kutek 5D Semalatong
508 Lo Hui Shin 5C Pasar Baru
509 Lo Siaw Ping 5E Pasar Baru
510 Lo Siet Huang 3B Pasar Baru Simunjan
511 Loreta ak Kalong 5C Gayau Padok
512 Louis ak Karata 5F Tebuan Baru
513 Lucysila Syanti anak Nelason 1E Sebuyau Ensengei
514 Lydia ak Jemes 5A Isu Baru
515 Lydia anak Majakatar 1E Temiang
516 Lydia anak Tani Per Batu Pengasah
517 Lydia bt Ahmad Dol 5D Kelka
518 Lydiawati ak Francis 4B Sebuyau Ensengei
519 Mac Donald anak Man Per Sekendu
520 Madalin anak Akau 2B Kedumpai
521 Madarina anak Obeng 1E Melanjok
522 Magaret ak Abak 5D Temiang
523 Mahadhir ak Sameh 3C Melanjok
524 Mahani ak Duncan 3B Semelatong
525 Mahani bt Dillah 2A Lubuk Buntin
526 Mahdi bin Ahmad 4G Tegelam
527 Mahdi bin Yalid 5D Nanas
528 Majli bin Aban 5C Sageng
529 Mandah anak Ginis 1G Isu Lama
530 Marawi ak Pinol 4G Munggu Ai
531 Margaret ak Chom 4D Sangkalan
532 Maria ak Enggu 3D Lukor
533 Maria anak Gayan 1B Emplas
534 Mariana ak Kembi 5D Emplas
535 Mariana Lisa ak Jimmy 4A Sungai Lingkau
536 Mariani binti Hasib 4A Kelka
537 Mariani bt Muji 4C Lubuk Buntin
538 Marina ak Lebat 5C Kesindu
539 Marina anak Renggie 1C Batu Mumong
540 Marjorie ak Japong 4H Tenggang Pupuk
541 Mark ak Jeragan 3D Emplas
542 Marry Jima ak Sambong 3B Tebuan
543 Martin ak Dusit 4B Tegelam
544 Martin anak Jinny 1F Steman
545 Martin Ganing ak Guan 2B Sekendu
546 Martin Lim 2D Nanas
547 Martina Wendy anak Kalom 1C Lepong Empelas
548 Mary ak Lenggang 2F Kedumpai
549 Mary anak Jugol 3B Gayau Mawang
550 Mas Madiana bt Mohamad 3A Sageng
551 Masdillah bt Bojeng 5E Nanas
552 Masdinah binti Selet 4B Nanas
553 Mashilla binti Manshor 1A Ensengei Melayu
554 Masitah bt Bandar 4B Pantong
555 Masliza bt Junaidi 5C Sageng
556 Masniah binti Keri 1C Pantong
557 Masran anak Apang 1F Sibau Rumbau
558 Masula Arfimah bt Mohamad 5B Sageng
559 Mathew ak Jaragan 5E Emplas
560 Mathrene ak Jugah 2D Tegelam
561 Mathrine ak Jambing 5B Batu Mumong
562 Maureen ak Dosis 4E Isu Baru
563 Maureen ak Kloni 2C Sungai Indai
564 Maxwell ak Blukok 2F Batu Pengasah
565 Maxwell ak Bujang 4B Tekalong
566 Mazlan bin Abu 4F Nanas
567 Mazlina bt Kamel 5A Kelka
568 Mcwelly ak Muli 2A Sungai Lingkau
569 Md. Safri bin Mohd. Ghazali 5B Jln Hj. Openg
570 Meddeline anak Michol 1F Sengkalan Pelaie
571 Media ak Sebi 2C Sengkalan
572 Melati ak Alau 2E Menggali
573 Melati ak Hubert 2A Padok
574 Melinda ak Atoi 2F Tenggang Pupuk
575 Melinja anak Rantai 1F Emplas
576 Melisa anak Lambie 3E Isu Lama
577 Melissa ak Junus 3A Kedumpai
578 Melissa binti Ariffin 1C Blau
579 Melly ak Jnon 2E Munggu Ai
580 Melvin Mark ak Micheal 3B Sabun
581 Mendun ak Abon 2F Kedumpai
582 Meni ak Abi 4E Mugah
583 Meni ak Balunsin 5C Blau
584 Mensu ak Gimbai 5E Temiang
585 Menti ak Minchong 4E Mugah
586 Michael Banyuh anak Kwang 1H Munggu Ai
587 Michael Storeyben ak Oben 5B Sungai Lingkau
588 Micheal Jackson Chong 4A Gunung Ngeli
589 Michellenie anak Nguwap 1A Lobang Batu Serian
590 Mickey ak Gasing 2B Sega
591 Migance ak Sungking 2E Sungai Raya
592 Mindaduya ak. Hantet 3A Kepayang
593 Mitcheell Luwis 2C Jalan Sabun
594 Moden ak Sidi 2B Blau
595 Mohamad Alfizie bin Bojet 1C Sungai Ba
596 Mohamad Hamdan @ Safarudin bin Bojet 5D Sungai Ba
597 Mohamad Zainal bin Junaidi 2C Tanjung Beluku
598 Mohamad Zakeria bin Yahya 2C Lubuk Buntin
599 Mohamad Zulkipli bin Bolhassan 2B Sungai Apin
600 Mohamed bin Kassim 3A Sungai Ba
601 Mohammad anak Bengan 4D Tebun
602 Mohammad Aziman bin Rebbi 4F Berek SMKS No.2
603 Mohammad bin Ismail 4E Kelka
604 Mohammad Khelmydza Wahyudy bin Kipli 5B Nanas
605 Mohammad Yusop bin Apandi 5E Sageng
606 Mohammed Rosli bin Hossen 5E Selangking
607 Moharita Azila bin Mohamad 5B Sageng
608 Mohd Afif bin Abi 1B Sungai Ba
609 Mohd Asyarizam Azmizi bin Abd Majid 4F Nanas
610 Mohd Azhari bin Bujang Sabari 1C Tanjung Tanglong
611 Mohd Faizal bin Zaidi 1D Sungai Ba
612 Mohd Fitri bin Kamal 4G Lintang
613 Mohd Fuad bin Buserah 2C Lubuk Buntin
614 Mohd Hafiz bin Latif 5A Jalan Openg
615 Mohd Hafizullah bin Fauzi 2C Selangking
616 Mohd Haris bin Piee 4F Nanas
617 Mohd Hishamudin bin Ahmad Hady 3C Sungai Ba
618 Mohd Hussien b Suluhi 4B Sungai Ladong
619 Mohd Isa b Saat 4C Sungai Apin
620 Mohd Iswandi bin Razali 3C Kelka
621 Mohd Jamilek bin Mohd Salleh 1D Selangking
622 Mohd Kamarol bin Ani 4C Sageng
623 Mohd Khadrullah bin Koshiri 1A Sunagi Ba
624 Mohd Khafizal Mahiz bin Koshiri 1C Sungai Ba
625 Mohd Muhaizam bin Annuar 1B Sageng
626 Mohd Najib b. Razak 4G Sungai Apin
627 Mohd Nazari bin Abi 5D Sungai Ba
628 Mohd Noor Halim Sharie 3C Sungai Ba
629 Mohd Norizan bin Marsat 1C Sungai Apin
630 Mohd Rafi bin Hussen 2D Tanjung Pisang
631 Mohd Rohadi bin Dupai 3A Sungai Apin
632 Mohd Salahudin bin Ayub 4E Kelka
633 Mohd Salleh bin Bolhassan 3D Sungai Apin
634 Mohd Shaffaruddin bin Busrah 5F Sageng
635 Mohd Shahmemee bin Kamaludin 4D Nanas
636 Mohd Shukri bin Lobot 5C Nanas
637 Mohd Soffizan bin Sakong 4F Nanas
638 Mohd Zulfika bin Abg Padil 5D Nanas
639 Mohd. Faruzzaman bin Jaafar 3D Sungai Apin
640 Mohd. Sazali Kamel 4D Kelka
641 Mona ak Thomas 3C Sebuyau Ensengei
642 Monica anak Piee 1F Munggu Ai
643 Mordany ak Mijin 3E Temiang
644 Morin anak Legin 1E Gayau Padok
645 Morine ak Jintanienie 4C Sabang Steman
646 Morision Tia ak Kasau 2C Keniong Lama
647 Mornah anak Jambing 1B Batu Mumong
648 Morris ak Japong 2F Tenggang Pupuk
649 Morris ak Met 2A Batu Kepit
650 Morry anak Tunie 4H  
651 Muhamad Hapis bin Bolhassan 1B Pantong
652 Muhamad Nasrul Assuat bin Asari 1C Kelka
653 Muhammad Riduan bin Suluhi 3A Sungai Ladong
654 Muhammad Zakaria bin Abdul Wahid 4A Kuates Pendaftaran
655 Muna anak Akon 3B Pantong
656 Munira binti Zulkiffali 4A Sageng
657 Munni ak Dakar 2E Sungai Lingkau
658 Mustaffa Ali bin Nusi 4C Taman Hijrah
659 Muti anak Brain 1H Gayau Mawang
660 Nana Fehmilya bt Mohd Pater 5A SMK Simunjan No.2
661 Nancie ak Anthony 3C Ruan Changkul
662 Nancy ak Kinchong 2E Sekunjang
663 Nancy anak Jepon 2B Melanjok
664 Nancy anak Sutong 1D Isu Lama
665 Nandau anak Sukie 1E Tekalong
666 Naong anak Libau 5F Munggu Deman
667 Naria ak Jubang 3A Sual
668 Narizan binti Sabeli 3D Sungai Lingkau
669 Nasir anak Griffin 1G Pentik
670 Nasri bin Ramli 5C Sageng
671 Nazeri b Suhaili 4G Berek Polis
672 Nazila binti Yalip @ Talip 4C Sageng
673 Nazirah binti Salleh 1B Ensengei Melayu
674 Nelson ak Bantang 4F Blau
675 Nelson ak Engli 3C Sebuyau Ensengei
676 Nena binti Abdullah 4B Sabun
677 Nichallas ak Jimbai 4H Ruan
678 Nicholas ak Johny 2B Semelatong
679 Nicholas Jubang anak Ganu 3E Gayau Padok
680 Nicloas ak Jimbai 3E Sebuyau Ensengei
681 Nilam bt Arip 5C Sungai Ba
682 Nilam Byeduri binti Bujang 4A Kelka
683 Nolyies anak Japong 1G Tenggang Pupok
684 Noor Wahida binti Melawi 4A Sageng
685 Noorhasila bt Buliah 5B Sageng
686 Nor Aishah binti Kamri 4B Sabun
687 Nor Asiah binti Sudin 4F Tebun
688 Nor Azlan bin Sait @ Sarkawi 4A Nanas
689 Nor Fazillawati binti Maliki 1A Tanjung Pisang
690 Nor Isnaini binti Den 4F Kelka
691 Nora ak Nading 5C Temiang
692 Noraini bt Rosni 5C Issu Sedia
693 Norassila binti Fadil 4C Taman Hijrah
694 Norazami bin Topek 4C Taman Hijrah
695 Nordiah bt Ideris 3A Sungai Ba
696 Noreen ak Nawat 4B Batu Pengasah
697 Noreha binti Mahdi 1A Sungai Apin
698 Norfaieeza binti Roslan 1C Sageng
699 Norfarinda binti Jera'ie 1C Sageng
700 Norfarini bt Zulkifli @ Liana ak Balai 4G Mugah
701 Norfarizan binti Mohd Abdullah 1B Kelka
702 Norfaziatul Asyikin binti Ampas 1B Ensengei Melayu
703 Norfismawati bt Seliman 5B Tanjung Pisang
704 Norhafizah binti Ramli 4B Sageng
705 Norhaniza binti Bujang 4A Kelka
706 Norhanizah bt Dupai 2B Sungai Apin
707 Norhayati bt Kamel 5D Nanas
708 Norhayati bt Saili 2C Lubuk Buntin
709 Norhidayah binti Kamel 4F Lintang
710 Noria ak Pawzi 5D Issu Baru
711 Noria anak Sambong 1B Tebun
712 Noria bt Hassan 5B Tanjung Pisang
713 Norida ak Edwin 4H Issu Sedia
714 Norika ak Juwell 5E Emplas
715 Norine ak Miki 5E Sabang
716 Norisma bt Ahmad 2A Lubuk Buntin
717 Norizan bt Piee 1C Nanas
718 Norizan bt Yaakub 4C Ensengei Melayu
719 Norjanah bt. Saufi 4D Tanjung Bluku
720 Norlelawati bt. Zainuddin 4C Selangking
721 Norlelawati Mohd Rosdi 4D Sageng
722 Norlia bt Bujang 2D Pantong Melayu
723 Norlia bt. Rafie 4E Ruan Bunga Tiong
724 Norliah binti Mahidi 1B Sabang Steman
725 Norliana bt Sulaiman 2C Sibau Rumbau
726 Norlida bt Keri 4G Pantong Melayu
727 Norlin Emilia binti Zet 1A Tanjung Tanglong
728 Norliza ak Liu 4B Balai Polis
729 Norliza binti Sulaiman 1D Tanjung Pisang
730 Normah ak Julie 4E Kedumpai
731 Normah binti Janaidi 1C Tanjung Beluku
732 Normah bt Hussein 3D Tanjung Pisang
733 Normala binti Ibrahim 4D Sageng
734 Nornida bt Seliman 3A Tanjung Pisang
735 Norsafiza binti Poni 4D Nanas
736 Norsarbina binti Boniman 5E Nanas
737 Norshiema bt Manshor 3D Sebuyau Ensengei
738 Norsofiana binti Nong 1A Selangking
739 Noryahtisah bt Nong 4E Sawmill KTS
740 Norzailiza bt Julaihi 2A Kelka
741 Norzita bt Chek 5E Sungai Ba
742 Nur Fazillah binti Saat 1B Sungai Apin
743 Nur Hisyam bin Abdul Hadi 4A Nanas
744 Nuraqma bin Ali Akbar 5E Lintang
745 Nurul Afiza bt Ali 3B Selangking
746 Nurul Aini binti Boili 4B Sageng
747 Nurul anak Pasang 1G Temiang
748 Nurul Ashikhin binti Fadil 4D Sageng
749 Nurul Fatin binti Abdul Wahab 1B SMK Simunjan No.1
750 Nurul Fekri bin Azmadee 3D Sageng
751 Nurul Hasmah binti Asari 4C Kelka
752 Nurul Nuraida binti Johny 4C Nanas
753 Nyua anak Dingon 1H Sebuyau Ensengei
754 Ogy ak Dindat 2F Tebuan
755 Olivia anak Abet 1E Emplas
756 Olivia anak Sandang 1E Spaoh Raba
757 Ong Ah Leong 2D Keniong Lama
758 Ong Mei Ching 1D Keniong Lama
759 Osman bin Affendi 1F Nyelitak
760 Pairin ak Bunsin 4E Sebuyau Ensengai
761 Pang Atam 5B Melanjok
762 Paran ak Gani 5B Sungai Indai
763 Patricia ak Alek 4D Mugah
764 Patricia Candie ak Nicholas 2B Semelatong
765 Patricia Liew 4C Pentik
766 Patrick ak Liap 3D Ruan Seru
767 Patrick anak Kelumbang 1G Sungai Indai
768 Patrick Chaing anak Banyi 1H Munggu Ai
769 Patrick Wilson D. Kachang 3D Kepayang
770 Paul ak Mapi 3E Sungai Indai
771 Pauline ak Ligam 5D Temiang
772 Peggy ak Empati 2D Sungai Lingkau
773 Pelima anak Akon 1F Pantung Iban
774 Peny ak Jama 5F Bukit Punda
775 Peren anak Albert 1D Batu Mumong
776 Petrus ak Kenchang 2A Melanjok
777 Petrus ak Manja 3E Sungai Raya
778 Petrus Mawar ak Dangkan 2F Sekendu
779 Petrus Seturision ak Agong 2E Munggu Ai
780 Phang Hock Lung 1B Melanjok
781 Pilip Wester ank Berjaya 1E Kepayang
782 Platini ak Sunking 2F Sekendu
783 Poster ak Nili 5F Ruan Tiong
784 Priton ak Raymond 3E Temiang
785 Pulin ak Elvis 4H Mengeli
786 Rabi'aah binti Idris 1B Sungai Ba
787 Racha anak Kayu 4D Sekendu
788 Rachel ak Richi 2F Tegelam
789 Rafidah bt Hj. Mutalip 2A Tanjung Pisang
790 Rafina anak Jet Awil Per Keniong
791 Rajib anak Kitan 4F Gayau Padok
792 Ramlee bin Mokatat 2C Tanjung Beluku
793 Ramli bin Deresa 2D Lubuk Buntin
794 Rangka ak Kasim 4F Pelaie
795 Rani ak Sebie 2F Semalatong
796 Rasman ak Ato 2A Tebuan
797 Ratino anak Eran 1E Tekalong
798 Regina ak Lambin 4B Batu Mumong
799 Relly anak Linggoh 1G Kepayang
800 Remond ak Edwin 3C Isu Jaya
801 Remong ak Garit 4E Ruan Medang
802 Remulus ak Rantai 2F Hospital Simunjan
803 Renato anak Kinchu 1E Temiang
804 Reny bt. Sharkawi 4B Tanjung Pisang
805 Resmie ak Ajis 4D Sekendu
806 Richard ak Maun 3D Temiang
807 Ridah anak Dudut 1H Kepayang
808 Rimong ak Juman 5F Emplas
809 Rinta ak Ena 4C Keniong
810 Robert ak Pinol 2F Munggu Ai
811 Robson Nyender ak Edwin 2F Batu Mumong
812 Rohaida bt Tajudin 5D Lintang
813 Rohana ak Janggai 4E Isu Sedia
814 Rohana anak Taun 2E Munggu Ai
815 Rohana bt Reduan 5D Nanas
816 Rohaya binti Roslan 4D Sageng
817 Roky ak Amin 2F Sekendu
818 Roland ak Junau 3D Gayau Padok
819 Roland anak Sumbang 1F Gayau Padok
820 Rolin anak Ringkai 1D Nyelitak
821 Rolylenzdy ak Sungkal 3D Temiang
822 Roma ak Dingon 2E Sebuyau Ensengei
823 Roma ak Kaleng 2F Tegelam
824 Roma ak Limit 5A Semabang
825 Roma anak Landa 1H Nyelitak
826 Rommio ak Ulie 5C Kepayang
827 Ron Em ak Griffin 4D Barrack Sesco
828 Ronin anak Michael 1E Tengang Punda
829 Ronnie Micson ak Atie 2B Tegelam
830 Ronwina anak Mambai 3A Ruan Changkul
831 Rony anak Munggang 1G Temiang
832 Ros ak Ali 2B Keniong Baru
833 Roselind anak Suntung 1F Munggu Ai
834 Rosemary anak Lihu 4D Sual
835 Rosida Mendon ak Kinchu 5D Temiang
836 Rosita ak Subon 2A Sungai Lingkau
837 Rositna anak Japon 1D Spaoh
838 Rosli b. Ubah 4F Pantong Melayu
839 Roslinda Jennie bt Bakar 3C Tebuan
840 Rosly anak Dubi 1E Steman
841 Rosmah bt Sharkawi 2A Lubuk Buntin
842 Rosnah bt Zulkifli 2D Mugah
843 Rosni ak Jenau 5D Temiang
844 Rosriani anak Hool 1G Kedumpai
845 Rouston ak Sumbang 3E Emplas
846 Rowena ak Mathew Payeng 4E Semalatong
847 Roy anak Awang 2E  
848 Royal ak Sweng 5C Tebang
849 Roysten ak Enggin 3D Emplas
850 Royston Shancos ak Robin 2A Munggu Ai
851 Rozaida binti Nen 1C Sebuyau Ensengei
852 Rozana bt Jeraie 5C Nanas
853 Roziana ak Engkasan 5C Jalan Sabah
854 Roziana bt Pauzi 5B Sageng
855 Rozikalimah anak Laying 1F Sual
856 Roziliia aanak Billy 1B Nyelitak
857 Rozy anak Linggan 2F Sungai Lingkau
858 Rozy Suriati ak Haddi Piong 5C Balai Polis
859 Rozzana ak Ansa 5E Pentik
860 Rudi Demong anak Atang 1C Kepayang
861 Rumpin ak Kamal 4E Sebuyau Ensengai
862 Rumpin ak Langgie 4H Sekendu
863 Rupa ak Beji 2E Tegelam
864 Rythia Gill anak Dungai 1H Taman Hijrah
865 Sabiah binti Mahidi 3D Sabang Steman
866 Sadiah bt Ali 4E Sebuyau Ensengei
867 Saimon Siaw 4D Melanjok
868 Sakius anak Janting 1D Batu Pengasah
869 Salamah binti Bujang 2B Ensengei
870 Salawati bt Suhai 4E Tanjung Beluku
871 Salbia bt Ideris 5C Sungai Ba
872 Salihah bt Putit 2A Tanjung Pisang
873 Salmiah binti Hassan 5D Nanas
874 Sana anak Belin 1E Spaoh Engkabang
875 Sanchea anak Tankung 1G Ruan Lama
876 Sandy Possey ak Johnny 3A Sega
877 Sanggah ak Tri 2B Batu Mumong
878 Sanna anak Tunba 1E Isu Lama
879 Santi anak Guji 1C Sual
880 Sapariah binti Chen-Chen 5D Sungai Ba
881 Sarina bt Putit 4B Tanjung Pisang
882 Sasuka Law 2E Sega
883 Satin ak Chunda 2E Sengkalan
884 Sawai ak Wen 5D Kedumpai
885 Sekuma ak Alak 2F Gayau Padok
886 Selasiah binti Hassim 4B Nanas
887 Seni ak Lihu 3B Sual
888 Senia ak Intang 3C Emplas
889 Senia ak Kawi 3C Batu Pengasah
890 Senorita ak Broka 4H Mugah Lama
891 Seri Melati bt Aiwan 3A Selangking
892 Serry Alice Vester 2D Melanjok
893 Sesuka ak Sedi 3B Sabang Steman
894 Setia ak Pampun 2F Sungai Jong
895 Sh. Setina bt. Wan Junaidi 4G Lubuk Samsu
896 Sh. Setini bt. Wan Junaidi 4F Lubuk Samsu
897 Shaerin ak Limbing 4G Sekendu
898 Shafok ak Amin 4A Batu Momong
899 Shafri bin Ina 2D Lubuk Buntin
900 Shahhierul Aida binti Saupi 4F Nanas
901 Shahlan ak Minchong 5E Sungai Semabang
902 Shake ak Bahuka 4G Munggu AI
903 Sharifah Awa bt Wan Idi 4C Lubuk Samsu
904 Sharifah Nurinna bt Wan Ali 5C Kelka
905 Sharika ak Som 3B Sg. Labi
906 Sharon ak Alek 2C Bt Kepit
907 Sharon Rimba ak Samuel 4H Keniong Lama
908 Sheliza ak Samawi 2A Keniong Lama
909 Shelly anak Jimet 1A Melanjok
910 Sherry ak Tani 5D Batu Pengasah
911 Sheryl Azlin ak Sin 4F Sabun
912 Shirley ak Muton 4C Sekendu
913 Shirley Sawa ak Jubin 2B Sebuyau Ensengei
914 Siaw May Chen 1F Temiang
915 Siaw Meng Hua 1E Temiang
916 Siaw Yee Neo 1B Gunung Ngeli
917 Siaw Yeh Chia 5B Gunung Ngeli
918 Siaw Yeh Siang 4A Gunung Ngeli
919 Sidek bin Aju 2A Lubuk Buntin
920 Sila ak Gayok 2E Tegelam
921 Sindyana ak Libau 3C Munggu Deman
922 Sisterin ak Mijin 2B Temiang
923 Siti ak Uja 4F Tegelam
924 Siti Asmira bin Anuar 5E Sageng
925 Siti Ayu binti Ramli 4E Sageng
926 Siti Azunah bt Mothada 4E Tanjung Pisang
927 Siti Effiza binti Bujang 4A Sageng
928 Siti Emyliana binti Usop 4C Nanas
929 Siti Hajar binti Dadek 1A Sungai Apin
930 Siti Hasmah binti Sulaiman 4C Nanas
931 Siti Kamariah binti Mothada 1B Tanjung Pisang
932 Siti Kasmah bt Saufi 5D Tanjung Beluku
933 Siti Khadizah bt Mothada 5D Tanjung Pisang
934 Siti Mariam binti Othman 4E Kelka
935 Siti Nor Aizah binti Ujang 4B Kelka
936 Siti Norani bt. Lapanoami 4B Sungai Apin
937 Siti Norhayati bt Mahdi 3A Sungai Apin
938 Siti Nurcahaya binti Aslan 1B Tanjung Pisang
939 Siti Nurhaiza binti Othman 4A Sekendu
940 Siti Nurmasdiana bt Mustapha 5C Sageng
941 Siti Radhiah binti Abdul Rahman 1A Kelka
942 Siti Ramlah bt Ali 2A Tanjung Beluku
943 Siti Razimah binti Maleng 4E Sageng
944 Siti Rokiah bt Mohd Sapian 2D Tanjung Beluku
945 Siti Rugayah binti Morshidi 4A Sageng
946 Siti Safrina bt Sulaiman 3B Tanjung Pisang
947 Siti Waheydah binti Wahab 1B Pantong
948 Siti Zubaidah bt Lawi 2A Tebun
949 Siti Zuraima bt Jeraie 5C Sageng
950 Sofiah ak Ibul 5D Melanjok
951 Sofiah bt Abdullah 2B Semelap Ulu
952 Sofry ak Bohari 5F Sungai Labi
953 Solomon ak Albert Geogce 5F Kepayang
954 Songlan anak Sadina Per Batu Mumong
955 Soraya ak Dina 5C Blau
956 Stanelyson ak Nikol 2A Tegelam
957 Stanly anak Nguwap 4C Balai Polis
958 Steele Coalson Jamba ak Abil 2C Keniong Lama
959 Stephanie ak Alak 3B Sengkalan
960 Stephanie ak Rasit 5E Gayau Padok
961 Stephanie anak Lansam 1F Nyelitak
962 Stephanie Ronnie ak Lukong 4E Tabuan
963 Steven ak Bantin 5F Tebuan Baru
964 Steveno ak Patu 5F Temiang
965 Steward ak Abin 3E Tekalong
966 Stewart ak Mousah 2F Sekendu
967 Sudirman ak Luchek 2F Tanjung Sap
968 Sudirman ak Micheal 3B Gayau Mawang
969 Sueraya bt Yunus 4B Sekendu
970 Suffisah bt Khairul Ariffin 3B Kepayang
971 Suhaidi bin Norong 5E Selangking
972 Suhana binti Ali 1A Ensengei Melayu
973 Suin anak Sawat 1B Jampak
974 Sukamy bin Suparno 2D Lubuk Buntin
975 Sulaiman bin Taffi 2D Tebun
976 Sulan anak Jacsparrow 1C Gayau Mawang
977 Sulisa bt Abdul Wahab @ ak Pelin 4D Spaoh Raba
978 Sumardy b. Suparno 4D Lubuk Buntin
979 Sumi Jinah ak Paon 2E Muara Tabuan
980 Sumie ak Tumba 3B Isu Lama
981 Sunggau ak Sungking 3D Sungai Raya
982 Sunti bt Bohari 5B Semalatong
983 Supfia bt. Abd. Hadi @ Jelian 3A Ruan Lama
984 Supi ak Guji 4F Sual
985 Suraina bin Mohammad 2B Sungai Ba
986 Surayah bt Mohamad 5D Sungai Ba
987 Surie anak Sabang 1E Ruan Baru
988 Suryati anak Iloi 1F Gayau Padok
989 Susan ak Jawa 4D Kedumpai
990 Suzie ak Chuu't 4E Mugah Lama
991 Suzie anak Beruit 1D Blau
992 Suzyana anak Intang 1E Emplas
993 Syafiza binti Dollah 4E Kuates Pos Malaysia
994 Syahreen bin Mohamad 4F Nanas
995 Syamsiah bt Hossen 5B Selangking
996 Syed Putra bin Wan Borhan 5A Nanas
997 Sylvester ak Sanabung 2C Sungai Lingkau
998 Sylvester anak Nangee 3E Kepayang
999 Sylvia ak Lapok 2D Tekalong
### Syveater anak Manja Per Kedumpai
### Syvester anak Abun 1B Tinting Tuba
### Taeyah bt. Suratman 4C Lubuk Buntin
### Talhah ak Abit 4G Mugah Lama
### Tam Ah Chen 2C Gunung Ngeli
### Tam Moi Hian 1D Gunung Ngeli
### Tam Ping Ping 3A Gunung Ngeli
### Tan Chun Cheng 5C Hua Lim Sawmill
### Tan Chun Li 4C Hua Lim Sawmill
### Tan Ink Kiet 2B Pasar Baru Simunjan
### Tan Kok Chiang 3C Jalan Perak Simunjan
### Tan Miaw Chin 1C Jalan Perak Simunjan
### Tan siaw Pei 1A Jalan Perak Simunjan
### Tan Siew Li 2B Pasar Baru Simunjan
### Tan Teck Chun 4B Pasar Baru Simunjan
### Terever ak Kachang 5E Kepayang
### Terry ak Sekina 3C Mugah
### Tevsia anak Kelong 1F Melanjok
### Tham Chang Shing 1A Gunung Ngeli
### Theresa ak Ngundi 3E Batu Pengasah
### Tito ak David 2E Isu Lama
### Tomson Daris ak Edwin 4H Loji Rawatan Air
### Tony ak Santap 3B Kepayang
### Tony Elvis ak Dina 3D Jampa
### Tuah Nurul Aim binti Yaman 4A Kelka
### Umpoh anak Jarau 1H Nyelitak
### Ungking ak Chagik 3B Kesindu
### Usen ak Rinsa 3A Melanjok
### Valentine ak Pasang 5E Temiang
### Valley Roy ak Singa 5F Kepayang
### Vallintina anak Pulau 1G Ruan Changkol
### Vereen Maling anak Amat 1D Tinting Tuba
### Veroni ak David 3A Temiang
### Vincent Liew Jau Kiat 4C Pasar Baru
### Vistars ak Selambau 4C Tegelam
### Vun Siew Loong 1E Temiang
### Wan Busri bin Wan Salem 5F Kelka
### Wan Zaidel bin Wan Maad 1C Siol Kandis
### Wan Zaidi b. Wan Hajemi 4F Lubuk Samsu
### Wan Zaidi bin Wan Saleh 4D Kelka
### Wan Zaini bin Wan Hajemi 2A Lubuk Samsu
### Warrel ak Angeh 3E Kesindu
### Watson anak Mak 1C Temiang
### Weedy ak Tindin 4A Isu Sedia
### Wesly ak Mijin 4H Temiang
### Wesly ak Samy 4E Munggu Ai
### Willie ak Munan 2F Sekendu
### Willie anak Juel 5D Temiang
### Willie Holl Jali ak Junathan 3E Munggu Air
### Willy anak Gudum 2C Munggu Gernit
### Willy bin Nigol 4G Ruan Lama
### Wilson ana Liam 1G Nyelitak
### Winnie anak Pingki 2C Tenggang Jaya
### Winstan anak Angu 1E Temiang
### Wong ak Oben 2B Sungai Lingkau
### Wong Hui Ching 2B Pasar Baru Simunjan
### Wong Hui Sing 5A Gunung Ngeli
### Wong Lay Hua 5A Pasar Baru
### Wong Lee Ing 2C Gunung Ngeli
### Wong Lee Kui 4D Sual
### Wong Leok Kok 4A Gunung Ngeli
### Yahutazi bin Chik 5A Sageng
### Yanti ak Amin 3E Sekendu
### Yantie ak Lantry 4C Ruan
### Yantie anak Unus 1F Sengkalan Pelaie
### Yap Geok Chin 2A Jalan Perak Simunjan
### Yazid bin Saat 2C Sungai Apin
### Yeen ak Segi 3C Sengkalan Pasir
### Yong Li Ku 1C Pasar Simunjan
### Yong Pik Fah 3D Pasar Baru Simunjan
### Yonnie ak Mutan 2D Sekendu
### Yusnita binti Wasli 1A Ensengei Melayu
### Yusuf bin Junaidi 4C Nanas
### Zabidi bin Spawi 4B Sageng
### Zaidi bin Mohammad 2D Sungai Apin
### Zainul bin Talip 2C Pantong Melayu
### Zaiton binti Sapian 1B Tanjung Pisang
### Zaiton bt Raduan 2D Sungai Apin
### Zakaria anak Kaling 4E Tegelam
### Zakaria bin Seli 1C Ensengei Melayu
### Zalira bt Umar 4B Lubuk Buntin
### Zamri ak Gerunsin 3A Ruan Lama
### Zamri bin Daik 2B Sungai Apin
### Zamzuri bin Lamit 4C Sungai Apin
### Zarina bt. Mohamad 3A Sungai Ba
### Zarith Nabila binti Mohd Pater 1A Jln T. Openg Sjan
### Zebry anak Piter 1A Blau
### Zulina binti Wahap 4B Kelka
### Zuliza bt Bojeng 5C Blau
### Zulkifli bin Suli 1B Tanjung Pisang
### Zunita bt Mail 5D Kelka
### Zuriati bt Jonjoini 5A Nanas
### Zuricca anak Roben 1A Temiang
### Zurina bt Pazal 5C Mawar Jaya
Hosted by www.Geocities.ws
GridHoster Web Hosting
1