This page created with Cool Page.  Click to get your own FREE copy of Cool Page!      
KAKO SE JE ZACELO
 
  Na zacetku sm jz mew eno sposojeno rolko, pac tezko tko k rolke so. ob istmu cajtu je tam u eni sosednji vasici luka kupowaw eno dilo od enga mulca ki z njo ni mew kej pocet.Ta mulo jo je ponuju tut men sam je ponujow prevec za moj okus....in pol  je prsu luka sz enim svojim frendom in sta tam skejtala. takrat smo spregovoril prvo besedo.zacel smo skejtat skupi in se ucit trike en od druzga... vse pa je navduslo skejtanje k so igral THPS 2. kmal pol sm js kupu killer loopa k sm mew rolke ze zadost... dodatno vzpodbudo nam je daju se en model edi ki je biw prvi skejter u nasmu kraju. skoda je k ne skejta vec...:( no in tko smo skejtal, skejtal, skejtal.... js sm medtem zamenju dilo k sm killer loopa zlomu, luka jo je pa tut k je uno prejsnjo prodaw enmu drugmu. no in enkrat u zacetku al koncu ( se ne spomnm ) julija je uletew na igrisce en model z imenom jaka. mew je ful dobrga zerota. nanesel je d sva tam skejtala lih skupi in sva se zacela pogovarjat. zvecer k je pršu še luka sm ga seznanu z njim. ful je biw jaka car k je takrat boardslida na našmu tavelkmu rejlu sfuru.no in pol je še en moj frend primoz se odlocu d bo kupu dilo ( predvsem sm ga js prsilu u to kr mi je blo ze zadost tga, d sm mu mogu skos posojat svoj deck ). in tko je model enkrat šov u obsešn in je domow pršu sz enim powellom. ''qll'' sm reku k sm šu njegov nov skejt pogledat. biw je carski pa še dobre axle je nabawu.in tko je pršu now model u naš team. do konc pocitnc smo skejtal na nasmu igriscu, pol smo se pa zmenli d gremo enkrat se u nek drug kraj. in biw je tisti dan k smo šli. tam smo posnel nekej fajn dobrih fotk a jih na tem pageu ni kr mamo zdej bolše pa tut js si neb rad delu sramote k sm takrat skejtu u enih neslovenskih hlacah:) aja pa še najvec zaslug gre janezu ( od primita bratu ), kr nam je takrat, k je sliku šotov ful dobre fotke naredu in ni nobene zajebu.THANKS JONZI!!! no in pol je bla umes še šola in nismo kej fajn skejtal. no smo obcasno, kokr pa nismo smo nadoknadli ob vikendih. zdej so pa spet pocitnce in smo prpravleni na nove fore in padce....SKATE ON!!!
       
Hosted by www.Geocities.ws

1