.
*   *   * 

                  С.

Я вмираю
Вмирає за вікнами сніг 
Брудними бинтами 
Плямуючи землю 
Вмирає 
Щойно народжена мить 
Драбиною 
Рветься у небо 
В страхітливому сні 
З 23-ої до 3-ої 
Я вмираю 
Бо гинеш ти 
Рудим клесом 
Змії всять 
На твоєму хребті 

                       14.03.06

<.....................>
.

п
_______________________________________
Hosted by www.Geocities.ws

1