RAVIT RAVIRATA PRONSSISSA!

Ravirata Pronssissa järjestetään VRER:n alaiset ravit 29-03-2008.
Perusravit kyseessä, ensimmäistä kertaa tänä vuonna myös ponit pääsevät radalle!
Tervetuloa!

Sääntöjä ja ohjeita:
~Ikärajat: Lv 2-14v, Sh 3-16v, Ponit 3-18v, lv montè 4-14v, sh montè 5-16v.
~Tasoitusajolähdöt ajetaan voltista ja niihin otetaan 16 osallistujaa. Ryhmäajolähdöt ajetaan auton takaa ja niihin otetaan 12 osallistujaa.
~Sama hevonen voi osallistua kerran.
~Sama kuski voi ohjastaa vain yhtä hevosta yhdessä lähdössä.
~Seura on pakollinen.
~Samalta omistajalta enintään 2 hevosta lähtöön (peitsareita 3 hevosta / lähtö).
~Lähtöä ei juosta jos siinä on 0-3 osallistujaa, jos on 4 osallistujaa lähtö ajetaan rutiinina (Ei rankingpisteitä). Yli 5 hevosen lähdöt ajetaan normaalisti.
~Käytä aina lyhenteitä!
~Tulokset arvotaan puolueettomasti!

Osallistuminen
Osallistuminen seuraavassa muodossa:
lähdön nro [rivin vaihto]
Ikä skp hevosen nimi / ohjastaja (seura) hevosen ennätys < br >
MUISTA BR-TAGI JA ILMAN VÄLEJÄ!
Osallistumiset osoitteeseen: rt_pronssi(at)hotmail.com Otsikolla 031

Lähdöt
Lähtö 1: Tasoitus 2-3v Lämminverisille 2100m TULOKSET
800 v€ - 500 v€ - 300 v€ - 200 v€ - 100 v€ (- 50 v€)
Lähtö 2: Tasoitus 3-4v Kylmäverisille 2100m TULOKSET
800 v€ - 500 v€ - 300 v€ - 200 v€ - 100 v€ (- 50 v€)
Lähtö 3: Ryhmä yli 50 000v€ voittaneille Lämminverisille 2100m TULOKSET
2500 v€ - 1250 v€ - 750 v€ - 500 v€ - 300 v€ (- 150 v€)
Lähtö 4: Tasoitus 25,0-30,0 aikaisille Kylmäverisille 1600m TULOKSET
1200 v€ - 700 v€ - 500 v€ - 300 v€ - 200 v€ (- 100 v€)
Lähtö 5: Tasoitus 4-6v vuotiaille Lämminverisille 2100m TULOKSET
1200 v€ - 700 v€ - 500 v€ - 300 v€ - 200 v€ (- 100 v€)
Lähtö 6: Ryhmä alle 24,9 aikaisille Kylmäverisille 3100m TULOKSET
2500 v€ - 1250 v€ - 750 v€ - 500 v€ - 300 v€ (- 150 v€)
Lähtö 7: Tasoitus 14,0-18,0 aikaisille Lämminverisille 2100m TULOKSET
1200 v€ - 700 v€ - 500 v€ - 300 v€ - 200 v€ (- 100 v€)
Lähtö 8: Tasoitus yli 30,1 aikaisille Kylmäverisille 2100m TULOKSET
800 v€ - 500 v€ - 300 v€ - 200 v€ - 100 v€ (- 50 v€)
Lähtö 9: Tasoitus Kylmäverisille, montè, myös ei m-enn. 2600m TULOKSET
1200 v€ - 700 v€ - 500 v€ - 300 v€ - 200 v€ (- 100 v€)
Lähtö 10: Tasoitus Lämminverisille, montè, myös ei m-enn. 2100m TULOKSET
1200 v€ - 700 v€ - 500 v€ - 300 v€ - 200 v€ (- 100 v€)
Lähtö 11: Tasoitus A-poneille, 3-5v 1100m TULOKSET
400 v€ - 200 v€ - 140 v€ - 60 v€ - 40 v€ (- 20 v€)
Lähtö 12: Tasoitus B-poneille, 3-5v 1600m TULOKSET
400 v€ - 200 v€ - 140 v€ - 60 v€ - 40 v€ (- 20 v€)
Lähtö 13: Tasoitus A-poneille 6+ 1600m TULOKSET
500 v€ - 300 v€ - 200 v€ - 100 v€ - 50 v€ (- 25 v€)
Lähtö 14: Tasoitus B-poneille, 6+ 2100m TULOKSET
500 v€ - 300 v€ - 200 v€ - 100 v€ - 50 v€ (- 25 v€)

Osallistujat:

Lähtö 1:
1. 3v t Devilla Darkness / Spookiness (RDT) 22,4ake 1.21,0kexx, 800v€
2. 2v t Jolly Fellow Jazz / Jessika (IRH) 23,1 1.21,2ke, 500v€
3. 3v o Cas d'Urgence / Henna H. (JoLo) 26,1ke 1.21,2ke, 300v€
4. 2v t OR`Angelica Gold / Juuso (ORTS) 21,0ke 1.21,3ke, 200v€
5. 3v o OR`Wonder Depp / Marle (ORTS) 18,9ke 1.21,4ke, 100v€
6. 2v o Schooner Loisto / Mikke H. (FT Team) 19,7 1.21,4ke, 50v€
7. 3v o Torréfier / Laura (RDT) 22,5ake 1.21,6ke, 50v€
8. 2v o Token Riddle / Icengard (IRH) 23,2 1.21,7ke, 50v€

9. 2v t Queen Kleopatra Nin / Pieta (FT Team) 22,8 1.21,9ke
10. 3v t P.R. Raisie Rain / Roosa (PCE) 26,5(kl) 1.22,0ke
11. 3v o Troy Loisto / wendy. (dew) 1.20,6ke 1.22,0ke
12. 3v t Hit In America / Milli (NaSe) 1.20,4 1.22,2ke ep
13. 2v t Domnika RDN / Catherine (LC) 1.23,9 1.22,4kex
14. 3v o Gramoon Kiin / Rita (RD) ei enn. 1.22,6kexx
15. 2v o Jose-Shot 945 / Shavo (NaSe) ilm.kl. 1.23,1kex
16. 3v t Halloo Dan / tikru (RD) 21,4ke 1.23,5ke

Lähtö 2:
1. 4v t Loisto-Sohviina / Henna H. (JoLo) 47,6ke 1.40,7ke, 800v€
2. 4v o Ryysyrannan Dareios / Shavo (NaSe) 1.37,7 1.40,8ke, 500v€
3. 3v t Ajattoman Kristalli / Roosa (PCE) 43,3ke 1.40,9kex, 300v€
4. 3v o Sir Akseli Pörrö / Catherine (LC) 1.38,3 1.41,2ke, 200v€
5. 4v o Morkan Ilari / Taru K (BR Team) 1.40,3ake 1.41,5ke, 100v€
6. 3v o O.R. Roihun Rembrant / Lucas (ORTS) 41,0ke 1.42,1ke, 50v€
7. 4v o Mahtin Raikuva / Mirva K (BR Team) 1.41,1ke 1.42,5ke, 50v€
8. 4v o O.R. Roihun Visle / Marle (ORTS) 38,7ke 1.42,8ke, 50v€

9. 4v t J.T. Hiska / Jenni T. (Team BJT) 40,3 1.42,8kexx
10. 3v t Loisto-Lieska / Tvin (WHT) 40,5ke 1.42,8kex
11. 3v o Vinkun Vonkuja / Odessa (YTL) 1.55,5ke 1.43,1ke
12. 3v o WN Ikaros / Jessika (IRH) 44,4 1.43,4ke
13. 4v o Diktaattori / Icengard (IRH) 41,6 1.43,4ke
14. 4v o Kova-rike 945 /Tintti (CeRi) 1.44,3ke 1.43,5ke
4v o Narrilaivan Joutilas / Milli (NaSe) 1.36,0 hll
3v t Loisto-Adalmiina / Ville (MF) 43,3ly hyl

Lähtö 3:
1. 8v o OR`Go On Hostal / Marle (ORTS) 11,1aly 1.15,3ake, 2500v€
2. 10v o O'Mega / Pieta (FT Team) 10,7a 1.15,5ake, 1250v€
3. 3v o Token Countenance / Icengard (IRH) 21,2 1.15,8ake, 750v€
4. 7v t P.R. Nonsense / Roosa (PCE) 15,5a 1.16,1ake, 500v€
5. 10v o Frank E.W. Treasure III / Roy (ORTS) 11,0aly 1.16,2akexx, 300v€
6. 7v t BIJT Maneater / Mikke H. (FT Team) 10,0a 1.16,7ake, 150v€

7. 8v o Cabestan Loisto / Jessika (IRH) 14,1a 1.17,0ake
8. 10v o Jan Iostream / Iina (Team BJT) 13,0 1.17,0akexx
9. 11v o Faux Dan / Jenni T. (Team BJT) 13,3 1.17,3akex
10. 9v o Conquer Jazz / Spookiness (RDT) 10,4aly 1.17,3akex
11. 12v o Tredes Jean / Catherine (LC) 1.13,3 1.17,3ake
12. 11v t Perfect Risk / Laura (RDT) 11,2aly 1.17,5ake

Lähtö 4:
1. 10v t P.R. Symmetria / Roosa (PCE) 25,1a 1.26,1ly, 1200v€
2. 9v o Inferno / Anniina (JoLo) 27,5aly 1.26,2ly, 700v€
3. 10v t V.T. Vesitatar / wendy. (dew) 1.25,2ke 1.26,5ly, 500v€
4. 7v o O.R. Rohermi / Juuso (ORTS) 25,8ake 1.26,6ly, 300v€
5. 8v o J.T. Juksaus / Roosa (PCE) 26,2a 1.26,7ly, 200v€
6. 7v t L.L Voimatar / Catherine (LC) 1.25,5 1.26,8lyx, 100v€
7. 7v o J.T. Hilperi / Jenni T. (Team BJT) 29,1a 1.27,6ly, 100v€
8. 9v t Jokerin Jewel / Henna H. (JoLo) 27,9aly 1.27,8ly, 100v€
9. 6v t J.T. Topitar / Iina (Team BJT) 29,6a 1.27,9ly
10. 12v o Utvidga / Nobara (RR) 26,2ly 1.27,9ly
11. 12v t Noitatanssi / Shavo (NaSe) 1.28,5a 1.28,0ly
12. 5v t J.T Wellemina / Jessika (IRH) 29,5 1.28,1ly
13. 8v t L'O Raparperi / Pippuri (HsK) 29,3kex 1.28,1ly
14. 7v t F.T.N. Tähti-Sirkkeli / Icengard (IRH) 29,0 1.28,7
10v o EG Hallucination / Aavetar (FSRa) 25,0ke hll
7v o O.R. Roihun Vokkerori / Roy (ORTS) 30,0ly hpl

Lähtö 5:
1. 4v t Hysteria Loisto / Shavo (NaSe) 1.19,9 1.18,2ke, 1200v€
2. 5v o Jerry Cotton / Iina (Team BJT) 22,3 1.18,2kex, 700v€
3. 4v o True Fighter Loisto / Rita (RD) 20,5ke 1.18,2kexx, 500v€
4. 4v o Langston Paco / Anita (PCE) 21,6 1.18,3ke, 300v€
5. 4v o Hope Darkness / tikru (RD) 21,0ke 1.18,3ke, 200v€
6. 5v o L'O Charmánt / Pieta (FT Team) 19,9 1.18,5ke, 100v€
7. 6v t Los Nasha Bratva / Catherine (LC) 1.13,5 1.18,6ke, 100v€
8. 5v t Token Thema / Jessika (IRH) 16,8 1.18,7ke, 100v€

9. 5v o Token Of Light / Icengard (IRH) 17,7 1.19,0kexx
10. 4v t Quincy Jaide / Henna H. (JoLo) 20,3ke 1.19,1ke
11. 5v o Fire's Hercule / Jenni T. (Team BJT) 18,7a 1.19,3ke
12. 6v t Trudy Loisto / Roosa (PCE) 19,0a 1.19,4ke
13. 4v o Warrick / Aavetar (FSRa) 20,1ke 1.19,5kex
14. 6v t Radical Lady Luck / wendy. (dew) 1.18,3kexx 1.19,5ke
15. 5v t Reallove Gone / Mikael (FT Team) 16,1a 1.20,0ke
16. 6v o Fool's Stalker / Milli (NaSe) 1.17,3a 1.20,0ke

Lähtö 6:
1. 10v o Kekan Tulipallo / Anthonio K (KeKa) 21,7ke 1.27,6pi, 2500v€
2. 13v t Ämmän Rakkaus / Heidi (SunRa) 23,6kex 1.27,8pix, 1250v€
3. 12v t Pronssin Kiertotähti / Mia (PCE) 23,9 1.27,8pi, 750v€
4. 8v o Taivaanrannan Sadetanssi / Jessika (IRH) 23,3 1.28,2pix, 500v€
5. 9v t L'O Roihahtava / Hessi VR (KeKa) 24,1aly 1.28,4pi, 300v€
6. 14v t Tappara KIR / Shavo (NaSe) 1.24,1 1.28,6pi, 150v€

7. 13v o N.I.N. Hurmuri / Anita (PCE) 23,1 1.28,8pi
8. 12v t L.L Lootuskukka / Catherine (LC) 1.23,5 1.29,0pi
9. 12v t Muiston Charlotta / Juha (ORTS) 24,2ake 1.29,1pi
10. 13v o Loisto-Kaspar / Mika (MF) 24,0ke 1.29,5pi
9v o Orilammen Roihuri / Roy (ORTS) 22,7aly hll
10v o Raggstein / Aavetar (FSRa) 23,6ly hpl

Lähtö 7:
1. 9v o Attacker BR / Mikke H. (FT Team) 15,6 1.16,2kexx, 1200v€
2. 10v o Zero Cent / tikru (RD) 17,8ke 1.16,3kex, 700v€
3. 14v o Warped Horus / Milli (NaSe) 1.15,1 1.16,3ke, 500v€
4. 8v o Pour Le Mieux / Anita (PCE) 15,3a 1.16,3kexx, 300v€
5. 5v t MF Olive Branch / Ville (MF) 15,9ke 1.16,6ke, 200v€
6. 7v t Manuel Loisto / Meimi (IRH) 14,9 1.16,7kex, 100v€
7. 13v t Vereva Stress / Shavo (NaSe) 1.14,8a 1.16,7kexx, 100v€
8. 9v o Los JackAss / Catherine (LC) 1.14,0 1.17,1ke, 100v€

9. 9v o Five Steps Away / Pieta (FT Team) 14,2a 1.17,6kexx
10. 7v t Top Secréte / Icengard (IRH) 14,0 1.18,0ke
11. 10v o Supervisor Jazz / Iina (Team BJT) 15,3a 1.18,0kex
12. 7v t Fair Factor / Spookiness (RDT) 14,1ke 1.18,4ke
13. 6v t Miss Spookiness RC / Laura (RDT) 15,2ke 1.18,5ke
14. 10v o Rioja Dan / Rita (RD) 18,0ke 1.18,5ke
15. 7v t Wéaent AS / Aavetar (FSRa) 16,5ke 1.18,7ke
16. 8v o Lodestar Loisto / Jenni T. (Team BJT) 15,5a 1.18,8kex

Lähtö 8:
1. 3v o Jouniainen / så. (KiR) 1.47,0 1.35,4ke, 800v€
2. 5v o O.R. Roihun Paroni / Juuso (ORTS) 39,2aly 1.35,4ke, 500v€
3. 5v t O.R. Roihun Charlotte / Juha (ORTS) 35,1ake 1.35,4ke, 300v€
4. 7v t Olga von LT / Tierra (StRa) 1.40,7 1.35,5ke, 200v€
5. 5v t Anteeksianto / Shavo (NaSe) 1.39,2 1.36,0ke, 100v€
6. 5v o Kiin Ilmaton / Rebecca (FSRa) 35,8ke 1.36,1kexx, 50v€
7. 5v o Kekan Tuli-Sinko / Anthonio K (KeKa) 30,6ke 1.36,4kexx, 50v€
8. 11v o Pohjolan Martti / Icengard (IRH) 32,4a 1.37,3kex, 50v€
9. 7v o J.T. Jasperi / Jenni T. (Team BJT) 30,1a 1.37,7kex
10. 9v o Iku-Turso / Mikaja (FSRa) 1.27,6ke 1.38,1ke
11. 6v o Flirtti Luned / micha (CeRi) 35,3ke 1.38,2ke
12. 5v o Taikasumun Lukas /Tintti (CeRi) 31,2ke 1.38,5ke
13. 7v t Kuulilja / Pellavaharja (KiR) 1.42,3ke 1.38,5ke
14. 3v o Trogen Mod / Meimi (IRH) 41,2 1.38,5ke
15. 6v o Pronssin Vaino / Anita (PCE) 30,5a 1.38,7kexx ep
16. 3v t I.K Hopeahelmi / Catherine (LC) 1.39,7 1.38,8ke

Lähtö 9:
1. 8v r Ämmän Toivo / Minttu R. (Loren) 29,9m 1.37,0mkp, 1200v€
2. 6v t Lillin Viimattu / Jenni T. (Team BJT) 33,4m 1.37,2mkp, 700v€
3. 8v t Koron Hurma / Sari (SPT) 1.30,0mly 1.37,4mkp, 500v€
4. 6v o O.R. Roihun Ramses / Lucas (ORTS) ei m-enn. 1.37,6mkp, 300v€
5. 7v o Elkun Kunkku / Elkku (VRO) 27,4maly 1.38,5mkp, 200v€
6. 7v o Tulituulen Myllers / Jonsu L. (Loren) 26,8m 1.38,5mkp, 100v€
7. 10v t Orilammen Esteriina / Marle (ORTS) 30,1mke 1.38,6mkp
8. 5v o Paperitähren AVV / Essi K. (BET) m28,1ake 1.38,6mkp
9. 5v t Meren Valelounas /Tintti (CeRi) ei m-enn. 1.39,5mkpxx
10. 5v o Vauhdin Pöly / Kati Salo (BET) 1.27,6amke 1.39,7mkpx
11. 9v t Calvaron Noiduttu / Mira (SPT) 1.30,2make 1.39,8mkp

Lähtö 10:
1. 9v o Bijdehand / Heini.L (CeRi) ei m-enn 1.23,0mke, 1200v€
2. 8v o Wincey Jazz / Crystal (KR) ei m-enn. 1.23,3mke, 700v€
3. 9v o Token Cedar / Icengard (IRH) 17,2m 1.23,8mke, 500v€
4. 10v t Manhattan New York / Roy (ORTS) 17,4maly 1.23,8mkexx, 300v€
5. 4v t True Stepper / Mary (CeRi) 1.23,7mke 1.24,1mke, 200v€
6. 4v t Heavenly Luned / Shavo (NaSe) 1.21,2 1.24,3mke, 100v€
7. 9v t OR`Nicol Gold / Juuso (ORTS) 17,4mke 1.24,5mke, 100v€

8. 13v o Eddie Loisto / Mikael (FT Team) 17,2maly 1.24,6mke
9. 8v o Davy Jones / Meimi (IRH) ei m-enn 1.24,6mke
10. 6v r Imperium Loisto / Minttu R. (Loren) 19,9m 1.24,7mke
11. 10v o Vector Jazz / Kiasa (ROWDY) 1.24,2mke 1.24,8mke
12. 7v o L'O Prewe Idolt / Elina R. (FSRa) 1.23,5mke 1.25,1mke
13. 7v o Fire's Problematico / Jonsu L. (Loren) 17,8m 1.25,5mke
14. 6v t Radical Pitchblack / Spookiness (RDT) ei m-enn. 1.25,9mke

Lähtö 11:
1. 4v t Odyseia / Matti M. (AT) 2.56,2ly 3.16,9ly, 400v€
2. 3v o Brent / Terhi N. (CeRi) ei enn. 3.20,2ly ep, 200v€
3. 3v o Ruiskukan Lumimies / Marjo (FSRa) ei enn. 3.20,9ly, 140v€
4. 5v t Dineena SWE / Halima (dew) 3.14,2ly 3.20,9ly ep, 60v€
5. 4v o Dashley's Romantico / Jenni T. (Team BJT) 3.01,8 3.24,2ly, 40v€
6. 3v t Pedronella v.d. Keffeus / Jasmin (ORTS) 2.56,7aly 3.24,2ly, 20v€
7. 3v t Cashlin / Tuire N. (RR) ei enn. 3.24,7lyxx, 20v€

8. 3v t FC Jessica / så. (KiR) 2.34,2lyx 3.24,8ly
9. 4v t Elena TUM / Paula (DR) 2.53,1ly 3.25,0ly
10. 3v o Nepper Swe / mmupu (VMR) ei enn. 3.25,3lyxx
11. 5v t Narrilaivan Loving / Jonsu L. (Loren) 2.58,8ly 3.25,4ly
12. 3v t Kimera Luned / Milli (NaSe) ei enn 3.25,5lyx
13. 3v t Edenelle Pruedence / Shavo (NaSe) ei enn 3.26,5ly
14. 5v t Julia / Icengard (IRH) 2.30,4 3.26,7ly

Lähtö 12:
1. 4v r Quattro MV / Mei (KR) 2.32,6ke 2.40,3ly, 400v€
2. 4v t Aurora / Shavo (NaSe) ei enn 2.40,8ly, 200v€
3. 4v o Bazooka / Icengard (IRH) 2.24,2a 2.40,9lyxx, 140v€
4. 4v t Pandora / Milli (NaSe) ei enn 2.40,9ly, 60v€
5. 5v t Alfhild Åsa SWE / micha (CeRi) 2.06,5ake 2.41,1ly, 40v€
6. 3v t Millarlig NRL / Ville (MF) ei enn. 2.41,4ly, 20v€
7. 3v t Olafbögs Zirla / Eilowy (AJC) ei enn. 2.42,0ly, 20v€

8. 5v t Avslappet Beskytter LJ / Tierra (StRa) 2.32,5aly 2.42,2ly
9. 5v t Lisenda / Sorel (dew) 2.26,7aly 2.42,7ly
10. 4v t Linnea Luned / Tuomas (GR) 2.39,0ke 2.42,8lyx
11. 5v o Rubino / Pieta (FT Team) 2.10,9a 2.42,8ly
12. 4v o Yngwie SWE / Elina R. (FSRa) 2.48,9ly 2.43,0ly
13. 5v t SF Lanuginous / Fanny (RP) 2.09,2ly 2.43,1ly

Lähtö 13:
1. 8v t Scarlet v.d. Keffeus / Sarah (ORTS) 2.24,9aly 2.30,6ly, 500v€
2. 9v o Ryysyrannan Amor / Anita (PCE) 2.29,3 2.30,7ly, 300v€
3. 12v o So Jiffy / Jenni T. (Team BJT) 2.26,9 2.31,4lyx, 200v€
4. 13v o AM's Fallen Caplin / Noora K. (CeRi) 2.19,2 2.31,7ly, 100v€
5. 13v t Pronssin Idoli / Roosa (PCE) 2.13,8 2.32,0ly, 50v€
6. 14v o Förstjänst Kund SWE / Jessika (IRH) 2.20,3 2.32,1ly, 25v€
7. 7v r Napoleoni / Milja (KR) ei enn. 2.32,1ly, 25v€
8. 10v t Jokikosken Sadjáma / Tierra (StRa) ei enn. 2.33,0ly, 25v€

9. 6v t Kajsa SWE / Shavo (NaSe) 2.41,5 2.33,1ly
10. 16v t Freak Show / Milli (NaSe) 2.15,0 2.34,0ly
11. 8v Theodos Railot / Roosa (MF) 2.23,9lyxx 2.34,8ly
12. 10v o Ludvig v.d. Keffeus / Jasmin (ORTS) 2.19,6ly 2.35,6ly
13. 10v t Michelina HH / wendy. (dew) 2.33,9lyx 2.35,7ly
14. 6v t Pochette Jay / waakk (CSR) 2.51,0lyx 2.35,8ly ep
15. 9v o Sherwood / Pieta (FT Team) 2.19,7a 2.36,4ly
9v t Deonora N'Joy / Icengard (IRH) 2.26,5 hyl

Lähtö 14:
1. 7v t Hembackes Gudrun / Emmi (DR) 2.20,4ly 2.45,2ke, 500v€
2. 9v t Hembackes Sigrid / Mei (KR) 2.06,6ke 2.45,6ke, 300v€
3. 6v t Mici Jay / Roosa (PCE) 2.19,4 2.45,7ke, 200v€
4. 15v t Millenium / Milli (NaSe) 1.59,2 2.45,8ke, 100v€
5. 13v t Sinne's Anskuelig / Joni (MF) 2.05,3ake 2.46,2ke, 50v€
6. 8v o Fredie VAP / Milja (KR) 2.27,2kex 2.46,4ke, 25v€
7. 9v o Tyron B / daniel (TLR) 2.10,2ake 2.46,4ke, 25v€
8. 14v o Nyfikenhet / miicha (CeRi) 1.41,3ly 2.47,0ke, 25v€

9. 9v t Isande Anna / Winky (CeRi) ei enn. 2.47,2ke ep
10. 14v t Dragon / Viima (TV) 2.36,4 2.47,6ke
11. 8v o Franses´ Lynkrig / Jani (MF) 1.46,5aly 2.48,4ke
12. 9v t Yaron Astrid / Icengard (IRH) 2.12,7a 2.48,8ke
10v o Hej På Dig / Fanny (RP) 2.11,5ly k x
6v t Astrid / Paula (DR) 2.11,2ly hll
8v o Grumelung / Jasmin (ORTS) 2.01,9a hll
15v o Trollvik / Shavo (NaSe) 2.00,0a hll
1

Hosted by www.Geocities.ws