|
A Bláthy Ottó Erősáramú Ipari Technikum 1957-ben végzett diákjainak 45 éves érettségi találkozója
2002.10.11-én a Pénzügyőr Étteremben Összesen 15-en jelentünk meg, ami szerintem nem is olyan rossz arány ennyi idő után. Jól éreztük magunkat, és reméljük, hogy 5 év múlva is leszünk ennyien. A fotókat Szécskai Győző készítette, így ő viszonylag kevés helyen látható.:(
|