|
A Bláthy Ottó Erõsáramú Ipari Technikum 1957-ben végzett diákjainak
35 éves érettségi találkozója 1992. október 30-án a Pénzügyőr Étteremben
A fotókat Szécskai Győző készítette (kivéve, amelyeken szerepel) Nagyobb képekhez klikk a kép szövegére! | |||
Ezt a három képet 2005.08.10-én találtam a festés után (Nagyon fakulnak a színes képek.) | |||
| <<Az összes találkozó Az 1997-es találkozó képei>> |