Spomienky: film alebo mozaika ?
Môj život bol lineárny: začal, prebiehal a skončil.
Ako nejaký film. V mojom prípade prekrásny, no bez happyendu.
A vôbec - vlastne nemal nijaký zvyčajný koniec,
skôr akoby sa práve v tom najlepšom, najkrajšom,
zrazu pretrhol.
Jedna z mojich naobľúbenejších scén: krásny jesenný slnečný den,
fičím si to na bicykli lesom, z kopca, popri rúbanisku,
endorfíny, endorfíny,
a tu zrazu CVAK, koniec, tma...
Ale spomienky, tie nejdú chronologicky za
sebou, nech by sme ich akokoľvek nútili. Vždy sa vracajú, krútia okolo
nejakých tém a potom preskočia na dalšiu a točia sa zase chvíľu tam.
A tak som sa rozhodol ich nejako roztriediť. Na ďalšej strane sú témy, okolo ktorých sa bude
točiť táto moja stránka, tak ako ma zatiaľ napadli. Ak chceš nejaké
ešte pridať, len si povedz. Nasledujúca stránka bude teda slúžiť ako
obsah, prehľad alebo kľúč, ako ďalej postupovať. Strpenie, ak niektoré
linky ešte nebudú fungovať - ako som povedal, táto robota asi nebude
nikdy dokončená. Odporúčam každému vrátiť sa na tento prehľad vždy pri
zablúdení...