| 16.01.2001
|
Nemke jutri v Bonifiki
Koprske odbojkarice
obljubljajo kakovostno predstavo
KOPER - Tekme obalnih športnih ekip v evropskih
pokalih si kar podajajo roke. Po uspehu piranskih rokometašic čaka jutri pomembna
preizkušnja odbojkarice koprskega Kemiplasa.
V povratni tekmi osmine finala pokala CEV bo
v Kopru gostovala nemška ekipa iz Dresdna, pri kateri je Kemiplas prvo tekmo izgubil v
treh nizih, skupno pa je zbral solidnih 59 točk. Nemška ekipa je s svojo mednarodno
zasedbo močna, kar je delno potrdila v prvi tekmi, ki jo je videlo kar okoli dva tisoč
ljubiteljev odbojke iz Dresdna. Nemški trener je v napovedi previden optimist. Pravi, da
sicer prihajajo v Koper po zmago, lahko pa kakšen niz tudi izgubijo. Kakšno domače
presenečenje seveda ni izključeno, saj bo v ekipi Kemiplasa zaigrala tudi kapetanka Tamara
Dobrinja, ki ni igrala v prvi tekmi, pa tudi Lea Kolar bo po poškodbi nared. V
vse boljši formi je Nataša Mahne, uigrana pa postaja tudi udarna okrepitev
Kemiplasa, Ukrajinka Pogachova.
Tekma Kemiplas : Dresdner SC se bo jutri v
dvorani Bonifika pričela ob 19.30.
Primorske Novice 16.01.2001 |