AMHERST REGIONAL (D-I)
4X800:
1.  9:28.33  Lakewood (Roche, Zubricky, Sikes, Shienkerman)
2.  9:30.38  Strongsville
3.  9:34.92  Amherst
4.  9:41.41  Whitehouse Anthony Wayne
1600:
1.  5:06.73  Chambers (Magnificat)
2.  5:08.23  Schnittkey (Napoleon)
3.  5:08.35  Sikes (Lakewood)
4.  5:09.44  Gallagher (Strongsville)
800:
1.  2:11.06  Feldkamp (Amherst)
2.  2:16.68  Willets (Anthony Wayne)
3.  2:17.36  Ray (Northview)
4.  2:17.67  Fejes (Holy Name)
3200:
1.  10:48.64  Roth (Celina)
2.  11:01.60  Hammer (Elyria)
3.  11:08.95  Ardelean (Strongsville)
4.  11:10.19  Sikes (Lakewood)


AUSTINTOWN FITCH REGIONAL (D-I)
4X800:
1.  9:16.91  Beaumont
2.  9:23.09  North Royalton
3.  9:35.25  Boardman
4.  9:42.37  Kent
5.  9:45.61  Hudson
6.  9:47.66  Mentor
7.  9:52.51  Wadsworth
8.  9:59.01  Copley
1600:
1.  5:12.16  Infeld (Beaumont)
2.  5:18.73  Durkin (Boardman)
3.  5:19.01  Barr (Hudson)
4.  5:26.23  Hall (Jackson)
800:
1.  2:16.08  Jea. Fascione (North Royalton)
2.  2:17.96  Rhinehart (Madison)
3.  2:20.65  Gladstone (Beaumont)
4.  2:22.69  Sennett (Beaumont)
3200:
1.  11:25.51  Infeld (Beaumont)
2.  11:42.64  Felter (Kent)
3.  11:55.64  Springstubb (Cleve Hts.)
4.  12:00.55  Stephensen (Stow)

DAYTON REGIONAL (D-I)
4X800:
1.  9:25.42  Lakota East
2.  9:26.49  Cincinnati Turpin
3.  9:28.81  Cincinnati Colerain
4.  9:29.32  Vandalia Butler

1600:

1.  5:02.81  Zinn (Lakota East)
2.  5:09.48  Eckerley (Beavercreek)
3.  5:09.55  Rauen (Turpin)
4.  5:11.35  Bedingfeld (Colerain)
800:
1.  2:21.69  Titus (Clayton)
2.  2:21.8    Gilbert (Fairmont)
3.  2:22.01  Hickey (Lakota East)
4.  2:22.17  Correll (Anderson)
3200:
1.  10:48.68  Zinn (Lakota East)
2.  11:11.71  Stebbins (Clayton)
3.  11:17.47  Maas (Colerain)
4.  11:18.91  Bedingfeld (Colerain)

HILLIARD REGIONAL (D-I)
4X800:
1.  9:33.75  Dublin Coffman
2.  9:35.21  Hilliard Davidson
3.  9:35.71  Upper Arlington
4.  9:36.71  Westerville North
1600:
1.  5:07.58  Moriarty (Pickerington)
2.  5:09.46  King (Dublin Coffman)
3.  5:19.67  Schmidt (Hilliard Davidson)
4.  5:20.91  Carducci (Olentangy)
800:
1.  2:18.62  Dobies (Upper Arlington)
2.  2:19.22  Henry (Marion-Franklin)
3.  2:19.95  Clark (Dublin Coffman)
4.  2:20.71  Warnkey (Thomas Worthington)
3200:
1.  11:12.48  King (Dublin Coffman)
2.  11:30.64  Zokruah (Groveport Madison)
3.  11:32.35  Helge (Hilliard Davidson)
4.  11:32.54  Spellman (Hilliard Davidson)


Hosted by www.Geocities.ws

1