Vítejte na mých stránkách. Je to poprvé, co jsem webové stránky dělal, ale myslím, že to docela ujde. Na téhle stránce vám představím sebe,svoji motorku a mé kamarády, s kterýma trávím dost času. Přeji hezkou zábavu.

Tak tohle je moje mašinka - Aprilia AF-1 Futura, model 94. Koupil jsem ji asi před rokem a půl. A že nebyla fungl nová, tak mě ještě něco stála. Myslím si, že výměna oleje, brzdové kapaliny, když je třeba, pneumatik a destiček je každý rok nutná. Motorka potom dostane úplně jiný ráz a nemusíte se bát, že vám někde podjede zadek kvůli blbý pneumatice nebo že to nedobrzdíte kvůli "hotovejm" destičkám.

Tady je vyfocená moje bejvalá kráska. Každý ji asi pozná - jo, všema zatracovanej Simson. Asi jako všichni, i já si sním užil hodně nervy drásajících chvil. Čištění karbutátoru bylo snad na denním pořádku. Ale na naučení se jezdit na motorce, byl dobrý. Nejen na to, člověk se naučí z motorky taky padat. Mě samotnýmu se to povedlo dvakrát. Jednou jsem vylít ze zatáčky, podruhý do mě najela ženská autem. Ale zažil jsem s ní i první pocit drhnutí stupačky o zem - docela paráda.

Tohle je fotka dvou Simsonů - mýho a motorka mýho dobrýho kamaráda Franty. Jezdili jsem spolu už od patnácti. Šedesáti kilometrová rychlost se nám zdála nejdříve vysoká, potom nudná. A tak přišlo na řadu spousta úprav, jako například leštění kanálků, snižování hlav nebo ježdění na 98.

Hosted by www.Geocities.ws

1