Z r u š m e   k o m u n i s t y


•••

Mějme názory různé, ale hledejme společné jmenovatele "Zrušme komunisty"

Vazeni pratele,

dovolil jsem si vam minuly tyden poslat postou dopis a text petice Zrusme komunisty. Petice by mela byt podporou legislativnich kroku, ktere chteji nekteri poslanci a senatori v Parlamentu CR uzakonit, to jest aby KSCM nemohla nadale propagovat slovem "komunisticka" ve svem nazvu komunistickou ideologii. Petice tudiz nepozaduje ani zakaz strany, ani zakaz ideologie. Chce pouze, aby uz ten nazev nedelal ostudu.

Budeme se snazit vratit do trestniho zakoniku explicitni vetu:

Kdo podporuje nebo propaguje komunismus, nacismus nebo jine podobne hnutí, které prokazatelně směřuje k potlačení práv a svobod člověka, nebo hlásá národnostní, rasovou, náboženskou či třídní zášť, nebo zášť vůči jiné skupině osob, bude potrestán odnětím svobody na jeden rok až pět let.

Chceme, aby byla propagace komunismu trestna. A pouzivani nazvu komunisticka je propagaci non plus ultra. At uz visi na dverich okresniho vyboru, nebo pod nim vystupuje v televizi pan Grebenicek, nebo pod nim jednaji v Europarlamentu komunisticti poslanci za Ceskou republiku.

Dovoluji si vam poslat text petice na podpisovem archu jeste jednou elektronicky, kdybyste meli pocit, ze by jeste nekdo mohl petici podporit.

Obratil jsem se na Vas, pratele, protoze

8. unora v jedenact hodin dopoledne
budeme mit v Senatu tiskovku pod nazvem
Zrušme komunisty

a potrebujeme ten den tez otevrit petici na internetovych strankach www.zrusmekomunisty.cz . A tam bychom radi mezi prvnimi trusties, mezi temi, kdo petici dodavaji vahu, hned zpocatku umistili vas podpis. Na tiskovku, samozrejme, si vas dovolime pozvat.

Srdecne Jaromír Štětina

•••


•••

ZRUŠME KOMUNISTY!

Poslanci! Senátoři!

My, níže podepsaní občané České republiky, prohlašujeme: Komunisté v naší zemi jsou stejným ohrožením demokracie, jako byli kdysi nacisté. Patnáct let po listopadu 1989 usilují o získání moci, aniž by alespoň vyjádřením lítosti a omluvou přispěli k tomu, aby se náš národ vyrovnal se svou komunistickou minulostí. Nezřekli se symbolů a názvu, které pro tisíce občanů znamenaly smrt a pro statisíce vyhnání, ztrátu svobody, majetku, půdy či zaměstnání nebo zákazy studia. Trvá-li KSČM na názvu „komunistická“, trvá tím na třídním boji, diktatuře proletariátu a omezení vlastnických práv občanů jako na ideologii, kterou je třeba uskutečnit v praxi. Pak je nutné požadovat jejich vyloučení z demokratické soutěže politických stran. S úctou k památce zničené země a statisíců zmarněných životů spoluobčanů žádáme poslance a senátory, aby přijali právní normu, která by zakázala propagaci nacismu, komunismu a fašismu v názvech a programech politických stran. Vyzýváme Vás, ve jménu budoucnosti, zakažte symboly diktatury!

Vzor podpisového archu

číslo Příjmení, jméno Povolání Adresa Podpis
1        
2        
3        
4        
5        
6        
7        
8        
9        
10        

Petiční výbor: Pavel Bobek, Ladislav Smoljak, Jan Urban
Petiční archy, ať už částečně či plně podepsané, zasílejte laskavě na adresu:
Jaromír Štětina, Senát Parlamentu ČR, Valdštejnské nám. 17/4, 118 01 Praha 1

•••


•••

Dobrý den,

Well, well, well. Kdyz zmeni nazev teroristicka organizace Al Kajda svuj nazev, bude vice prijatalna?

Nebo bude vice prijatelny cecensky vrah beslanskych deti kdyz si necha ostrihat plnovous?

Proc ne pane Stetino se zasazovat za dusledne dodrzovani zakona o zlocinosti komunismu? Proc nezrusit komunistickou stranu, proc poslanci a senatori neodejdou pokazde z budovy parlamentu kdyz se tam ukaze ruda mafie z KSCM? Komunista zustane zlocincem at se prejmenuje na cokoliv.

Za Spolecnost slusnych krajanu Jiri Vanek  

http://www.freewebs.com/vanek/index.htm

 

 

•••

Vážení přátelé,

jakkoliv "polovičatým" (případně "symbolickým" a "zpozdilým"...) požadavkem se petice "Zrušme komunisty" zabývá, nemám žádný problém se k ní připojit, protože respektuji, že se nejedná o "můj" text, ale není tam nic, s čím bych nesouhlasil. Naopak souhlasím. Navrhoval jsem autorům vypustit slovíčko "kdysi" a chtěl jsem žádat odstranění komunistického vercajku nejen z názvů a symbolů, ale i z programů, ale byl jsem přizván příliš pozdě, aby se dalo něco změnit. Petice má velkou přednost - je krátká a jasná!

Chápu iniciativu "Zrušme komunisty" jako politické gesto lidí, kteří se dnes politikou zabývají a dokonce někteří i živí, jde tedy o "umění možného".

Myslím, že navrhované legislativní kroky žádnému dobrému člověku neublíží a snad umožní vrátit do politických a volebních debat věcná obyčejná témata. Zaplať pámbu! Je lépe dobré skutky podpořit, než se vůči nim vymezovat. Věřím, že petice by mohla získat širší podporu a to může být jen dobře.

Zdravím a držím palce
Martin Vadas, režisér a učitel VOŠP v Praze

•••

Mily pane Vadasi, dik za vas realisticky dopis. Skutecne v tomto baraku, v nemz nyní pracuji bez podpory verejnosti legislativni změna tykajici se komunistu tezko projde. Proto tak nalehave prosim o podporu. Konec koncu je lepe udelat první dobry krok, nez neudelat nic. Srdecne StetinaMily pane Vadasi, dik za vas realisticky dopis. Skutecne v tomto baraku, v nemz nyní pracuji bez podpory verejnosti legislativni změna tykajici se komunistu tezko projde. Proto tak nalehave prosim o podporu. Konec koncu je lepe udelat první dobry krok, nez neudelat nic.

Srdecne Stetina

•••

Nechci se stát užitečným idiotem a svým podpisem pod petici podpořit něco, co by, kdyby se to povedlo, vedlo jen k tomu, že by místo komančů do parlamentních lavic nastoupili jen další bytosti vyprodukované výběrem tak zvaných "demokratických" stran, od bolševiků vpodstatě nerozeznatelné.

S úctou Mikoláš Chadima

Pod toto se podepisuji s plnou vaznosti.

•••

ano, cte se to velmi hezky a dobre a je to poplatne 100% pro "NORMALNI" obcanskou spolecnost. My ale zde nejsme normalni obcanska spolecnost :-( a v tomto pripade ja osobne se pevne stavim za nazor Mikolase Chadimy. Pokud nekdo chce delat, ze "nevidi", je mi skutecne lito. Ja vidim a vidim komunisty vsude ve vsech politickych stranach, byt si rikaji ted jinak a ti co pachali a pachaji ta nejvetsi svinstva za poslednich 16 let rozhodne nejsou z rad KSCM! Chce nekdo tvrdit opak? Tak takoveho licomernika bych rad videl.

Zruseni komunisticke strany (KSCM) nestaci, dokonce bych si dovolil tvrdit, ze zrovna KSCM nema na triku zdejsi marasmus! To maji predevsim ostatni komunisti u kormidla v CSSD, ODS, KDU-CSl a US-DEU, kteri si ale komunisti jiz dnes nerikaji! Jak ty zrusime? Nebo tam nejsou a nepachaji veskere zlo u nas 16 let a pacha jej KSCM?

Robin Hajek

P.S. To neni prosim pekne obhajoba KSCM, ale podnet k zamysleni jak se veci skutecne maji a ne jake jsou mylne iluze...

•••

Senátoru Jaromíru Štětinovi: Pane senátore, protože jsem býval poputčíkem (satelitem, souputníkem) reformních komunistů, než jsem s politováníhodným zpožděním poznal, že Marxův a Leninův a v jádře každý komunismus je (s jedinou strašnou výjimkou genocidy na židech) ještě zhoubnější než Hitlerův nacionální socialismus (neboť komunisté se svým "socialistickým humanismem" jsou daleko pokrytečtější a lživější, ale proto také dodnes daleko svůdnější a dodnes daleko úspěšnější než nacisté, aniž by přitom byli napáchali méně odporných zločinů než hitlerovci), budu propagovat petici mezi svými evangelickými souvěrci,

s pozdravem Jan Zeno Dus.

•••

Mily pane Dusi,

dekuji za vase uprimne radky. Petici je dnes mozne podepisovat na podpisovych arsich, které jiz koluji a rozmnozuji se a od osmeho unora pak na internetu www.zrusmekomunisty.cz˙ Pro prijeti zmeny trestniho zákona v senatu a parlamentu tak, aby v nem byla explicitne vyjadrena trestnost propagace komunismu a nacismu bude potreba siroke podpory verejnosti.

Srdecne, s pratelskou uctou Jaromir Stetina

•••

Diky, pane Jene Dusi - "jen houst a vetsi kapky!" - plne se s Vami ztotoznuji jako oldskaut-senior i jako obcan teto stale zmrzacovane republiky!

Vas prerovsky sympatizant ALBI z "Jizniho Clondiku" - Frantisek Antonin Ciganek, v.r. - V Prerove dne 29/01´05

•••

Zdravim.

To je prece jednoduche, co s neofasisty a neobolseviky - nevolte soucasne papalase! Mam navrh. Udelat treba na www. JOSKA z OCELI prohlaseni k volbam 2006 s nazvem Jdu volit. Tam v kratkem uvodu napsat proc jit volit a jako preventivni opatreni k stavajicimu marasmu a radosti z plurality navrhnout, ze kdo pujde volit a kdo nebude volit partaje, ktere se od 89 dostaly do parlamentu a kydaji nam na hlavu (nesmi to byt jen negativni, protoze to jen negativni nebylo), at se podepise. Za cas tam bude peknych par tisic podpisu a lidi budou videt, ze ma cenu jit volit a nevolit mastodonty.

Dusan Dvorak

Ps. a paralelne k tomu zridit forum, kde by se diskutovalo o programech a osobnostech neparlamentnich stran - osobne si myslim ze nejvic komancu maji ti tzv Nezavisli a Sduzeni nezavislych, vylozene fasisticke partaje jako Nacionalni strana by se tam jasne oznacily

•••

Tato česká vláda nadále pokračuje v zločinnosti komunistického režimu, ignoruje zákon 198/93

Tahle veta by mela byt byt v pripravovane petici. Navrhuji monitorovat vsechny poslance a senatory a na nove vytvorenych strankach zverejnovat jmena lumpu ze snemovny a ze senatu kteri porusuji zakon 198/93. Popripade tisknout plakatky s fotografii na ktere bude zradce nestitici se hlasovat pro nejvetsiho gaunera v novodobych ceskych dejinach a taky zverejnovat jmena poslancu a senatoru, zkracene zlodeju, kteri jsou proti omezeni jejich imunitity. Je pravda co rika pan Stetina ze lepsi udelat prvni krok nez zadny.

Ale pravda jen castecna. Jde udelat poradne razantnejsi krok.

Jiz nekolik let se skupina lidi snazi o verejny soud s Vladimirem Hucinem, obeti BOLSEVICKE justice. A kolik poslancu, nebo senatoru se VEREJNE postavilo za Hucina? Vite o nekom? Kolik znamych osobnosti podepise pripravovanou petici za zakaz komunistickycc symbolu?

Urcite par tisic. Kolik z nich se postavilo na pomoc obeti bolsevicke justice Vladimira Hucina?˙ Za mesic si to spocitame.

Dokud se nepodari odstranit z ceske justice komunisticke zlocince, veskera snaha o zmenu politicke situace v CR je marna. Nadeje je ale v pristich volbach, kdy lidi by nemeli volit ZLODEJE.

S pozdravem Jiri Vanek

PS: Pripojuji se k iniciative "Zrusme komunisty" Lepsi neco nez nic. Jiri Vanek˙ 9/86 Bowman st., Sydney, Australia

 

•••

Podpis a přání

Přidejte prosím, můj podpis. Přál bych si, abychom se my Češi jasně podívali na to, co komunisté byli a jsou (ano, souhlasím, to je první krok). Dále, abychom se podívali zejména i na to, kde všude je jejich dědictví až příliš živé. A především, abychom udělali vše pro to, aby už nás přestali ovládat. Tak lehce ovládat. Ať se dnes komunisty nazývají, nebo ne.

Zdravím,Vladimír Rott, Curych/Praha

•••


JOSKA
fórum otevřené angažovaným občanům


My nize podepsani

projevujeme svoji vuli a vyzyvame sve zvolene parlamentni zastupce, aby ve shode se slibem, ktery slozili, pozadovali na nynejsim predsedovy vlady Stanislavu Grossovi vysvetleni jeho mozneho nezakonneho a protiustavniho jednani, ktere ve spojeni s jinymi osobami z rad Policie CR, vykazuje nejen znaky zneuziti pravomoci verejneho cinitele ale daleko zavaznejsi zlocin proti bezpecnosti statu, zlocinne spolceni. Proto take zadame, aby poslanci i senatori  parlamentu Ceske republiky neodkladne pozadovali jeho rezignaci a zruseni jeho imunity, nebot jeho jednani se neslucuje se zakony naseho statu.  Vice zde


Petice za vyhlaseni referenda za zruseni dozivotni imunity ustavnich cinitelu adresovana Parlamentu CR a Evropskemu Parlamentu  Vice zde

 

 

 

Zpět na  JUDr. Kolotuk - webove stranky

1
Hosted by www.Geocities.ws