Rec, dve za kraj...
- Prodjose i ove dve godine
- Vec smo najstariji u smeni
- U septembru su tacno 2 godine od kako smo usli u XII.
Za ovu godinu smo se jos vise upoznali i zblizili i postali jos nerazdvojniji. Mislim da smo svi vise-manje zadovoljni svojim (ne)uspehom u ovoj skolskoj godini. Koliko sam uspeo da primetim imamo 11 ili 12 odlicnih, 13 vrlo dobrih i 5 je palo na popravni.
Verovatno cemo svi pamtiti ovu godinu: prvo dolazak Vuka i Milosa, zatim ekskurziju, pa i sve nase dogodovstine. Pamticemo i casove psihologije i latinskog (sve sto je lepo kratko traje), ali i nekoliko prozivki. Pamticemo kada su neke od nas nazivali nekulturnim zato sto kijamo na casu, pamticemo kada su nam govorili da imamo pileci mozak, ali pamticemo i dobre lapsuse kojih je ove godine bilo na pretek. Sto se tice sajta mislim da cemo najvise pamtiti opciju Li Harvi Osvalda- "Zivot iz drugog ugla".
Ostanite zdravi, lepi, UVEK SA OSMEHOM NA LICU, pa se vidimo u septembru (mozda i ranije), kada "idemo u nove pobede mi". Lepo se provedite.
Marko Stojicevic