Rec, dve za kraj...

- Prodjose i ove dve godine

- Vec smo najstariji u smeni

- U septembru su tacno 2 godine od kako smo usli u XII.

Za ovu godinu smo se jos vise upoznali i zblizili i postali jos nerazdvojniji. Mislim da smo svi vise-manje zadovoljni svojim (ne)uspehom u ovoj skolskoj godini. Koliko sam uspeo da primetim imamo 11 ili 12 odlicnih, 13 vrlo dobrih i 5 je palo na popravni.

Verovatno cemo svi pamtiti ovu godinu: prvo dolazak Vuka i Milosa, zatim ekskurziju, pa i sve nase dogodovstine. Pamticemo i casove psihologije i latinskog (sve sto je lepo kratko traje), ali i nekoliko prozivki. Pamticemo kada su neke od nas nazivali nekulturnim zato sto kijamo na casu, pamticemo kada su nam govorili da imamo pileci mozak, ali pamticemo i dobre lapsuse kojih je ove godine bilo na pretek. Sto se tice sajta mislim da cemo najvise pamtiti opciju Li Harvi Osvalda- "Zivot iz drugog ugla".

Ostanite zdravi, lepi, UVEK SA OSMEHOM NA LICU, pa se vidimo u septembru (mozda i ranije), kada "idemo u nove pobede mi". Lepo se provedite.

Marko Stojicevic

index | home page

Hosted by www.Geocities.ws

1