Лицемерието на някои от предателите на идеите на социализма няма край!

(в. "Труд" 10.09 2000 г.)

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

За бълвоча и невежеството в българската преса:

(в. "Труд" 10.09 2000 г.)

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Фашистки задници

(памфлет)

Народе, кой ти прати тези дупедавци,
тези фашисти, тез майкопродавци?
Как тъй от гиздава девойка
във курва се превърна тая перестройка?
Отде се пръкна тоя Горбачов,
за слава да запали своя дом готов?
Защо и наш'те перестройкаджии жалки
свалиха Живков? Нима заплатите им бяха малки?
(А пък продажната интелигенция
с гъза си пак си купи индулгенция!)
Отде изникна тоя мизерабъл
зелЮ зелЕв, невидим даже с телескопа "Хабъл"?
Кой Костовия гъз качи на трон?
Международният Валутен фонд!!!
(Затуй Първановият задник точен
сега към Костов е насочен!)
А хубавото Наде задник гол
върти пред смаяния Хелмут Кол!
А пък на Петърчо дупето
за НАТО си мечтае клето...
А пък на Божков задникът дебел
България да продаде се е заел!
С таквиз управници и българският лев
с короната похлупен, пак ще си умре, но с кеф!
На знамето ни полумесецът османски
гьобек ще хвърля заедно със гъз Догански!
Тринайсет века стигат! Няма кой
да ни спаси от гибел! Няма кой!
Народът, омаломощен след тоз запой,
към кланицата на историята тръгва в строй...

* * *

Сега, когато мъката си аз излях в порой
от думи, пак се питам: кой ли ще ме чуе, кой?

Л. Г.

--------------------------------------------------------------------------------

 

Hosted by www.Geocities.ws

1