salámJen jeden salám nechali Asterix s Obelixem pirátům, které potkali na moři, když neměli už nic k jídlu. Naštěstí se piráti zrovna chystali slavit kapitánovy narozeniny, a tak bylo na jejich lodi jídla dost a dost ... než připluli ti dva Galové -XXII/14. |
