W hołdzie Ali Agcy
Urodziłem się nad Wisła w czasach Polski Ludowej. Żyłem wtedy w kraju ateistycznym. Księża siedzieli cicho, a jeśli któryś się wychylał - to siedział jak Wyszyński lub kończył jak Popiełuszko. Jednak wszystko co dobre kiedyś się kończy. Wybór Karola Kremówki z Wadowic na papieża przyniósł ponowną chrystianizację. Nagle wszędzie zawisł krzyż, wprowadzono religię w szkołach. Codziennie w telewizji mamy kolejne informację, że papież kichnął. Dzieci są ogłupiane Arką Noego i programem "Ziarno". W dodatku kościół cały czas się bogaci i miesza się do polityki. Wpływy kleru są już tak wielkie, że każdy rząd jeździ do Watykanu po instrukcję - czy to Buzek czy to Miller - prokościelna polityka jest ta sama. Zakaz aborcji jest codziennym piekłem dla tysięcy młodych kobiet. Można by długo wymieniać wszystkie skutki panowania kleru.
Niewątpliwie wzrost znaczenia katolicyzmu można wiązać z kadencją Wojtyły na watykańskim stolcu. Masowe spędy oglądające "obwoźne sado - maso" - jak to lubi nazywać papę, Jerzy Urban jeszcze bardziej przyczyniają się do papieskiego kultu w Pomrocznej. W sumie to nie chce mi się pisać - bo wszyscy chyba wiedzą o czym mówię. Chcę zwrócić uwagę na fakt, że to KAROL WOJTYŁA JEST ZA TO ODPOWIEDZIALNY.
Mehmet Ali Agca 23 letni Turek powiązany z włoskimi Czerwonymi Brygadami w 1981 mógł uciąć łeb hydrze. Podjął się zamachu i prawie mu sie udało. Niestety papa przeżył. Gdyby wtedy Ali celnie strzelał - może dziś nadal byśmy żyli w ateistycznym państwie - a nie w ciemnogrodzie.
Dziś Ali już 22 lata siedzi w więzieniu. Cały świat, zwłaszcza polscy katolicy go nienawidzi. Dla mnie zaś Ali jest bohaterem. Wystarczył jeden cenny strzał a uchronił by Polskę przed klerykalizacją, a byś może i opóźnił by kontrewolucje w bloku wschodnim, przy której niewątpliwie majstrował papież. Katolicy robią z niego nowe wcielenia szatana - dla mnie zaś jest to konsekwentny bojownik z wszędobylskim klerem.13 maja minie 22 rocznica zamachu, wszyscy walczący ateiści, którzy nie wyrażają zgodny na państwo teokratyczne w kierunku którym ewoluuje Polska powinni tego dnia zorganizować pikietę solidarnościową z więzionym Alim.
Jeśli ktoś z was posiada więcej informacji na temat tej postaci - to proszę o kontakt [email protected] . Interesują mnie teksty, artykuły Aliego i o Alim - dotyczące historii jego życia i walki. Najlepiej w języku polskim lub angielskim (to przetłumaczymy i zamieścimy na naszej stronie).
PS ostatnio klerykalizacja Polski weszła w ostatnią fazę. Jeden z działaczy NLR ostatnio bardzo nachalnie propaguje twórczość Wojtyły.