latinica  }irilica ascII


HOMO SATANICUS


[email protected]


Najveće satanističke zveri svih društava pa tako i Tunguzijskog rade za državu i navodno se brinu o njenoj bezbednosti pa se stoga nazivaju i bezbednosno informativnim službama odnosno zbog jasnijeg izražavanja bolje ih je zvati špijunsko terorističkim službama države.

Šta su sve zveri koje država štiti kao zenicu oka svog sve u stanju da učine ne može se rečima iskazati. Postavlja se i pitanje da li država štiti njih ili ko’ što im u nazivu stoji oni štite nju pa je u stvari država u svoj svojoj celini njihov talac. Nekoliko puta je postavljano pitanje u Tunguzijskom javnom životu zašto ne dolazi do reformi tih službi? Jedini racionalan zaključak iz mlake debate koja se o tome vodila je bio taj da u stvari službe znaju sve o svakome pa da na taj način ucenjuju političare da ne izvrše njihovu reformu. To drugim rečima znači da one kontrolišu politirare. Sada se odmah nameće pitanje da li kontrolišu samo političare ili one kontrolišu i sve ostalo (sudije, lekare, generale, mesare, obućare ... i na kraju i pekare).

Ako prihvatimo prilično racionarnu konstataciju da špijunsko teroristička organizacija kontroliše kompletan državni aparat tada se nameće sasvim logična konstatcija da smo svi mi njeni taoci. Nekoliko puta je obelodanjeno da su pripadnici tih službi stojali iza likvidacija istaknutih ličnosti javnog života Tunguzije. Odgovornost je redovno prebacivana na kriminalne grupe a ponekad i na njihove kolege (špijunsko-terorističku fukaru) iz inostranstva.

Mene lično je ta fukara trovala dok sam radio na Tunguzijskom Univerzitetu u Starome Dasu isprobavajući neki opijant koji je imao za zadatak da oslabi moju volju i da stvori lažnu predstavu o svetu oko mene. Kasnije kada sam se žalio političarima koji su se očito nalazili pod njihovom kontrolom početo je sa terorističkim napadima gde sam bio izložen seriji višestrukih provala u kojima su odnošene tričarije i čiji je cilj isključivo bio da se izložim maltretiranju. Iako uredno prijavljivana krivična dela nisu nikada rasvetljena niti su njihovi počinioci kažnjeni. Te su se gubili zapisnici, te su svedoci bili nedostupni, te sudije nisu stizale od prezauzetosti da sude sve dok predmet ne bi zastareo i sve tako. Jedino što je konstantno i što nije zastarevalo je to da se moj stan i telefon prisluškuju kao i da se prati moje kretanje. Kada bih poslao e-mail pripadnicima pomenute špijunsko terorističke bande na atresu [email protected] ili neku sličnu dešavalo se da mi otruju hranu pa i lekove koje zbog hronične bolesti (a koju sam opet stekao zahvaljujući njihovim eksperimentima koje su vršili bez mog znanja i pristanka nadamnom u njihovoj bazi ili onome što samo oni i neupućeni nazivaju univerzitetom) moram da uzimam. Zastrašujuće je i to što su mi ovaj put sa kalauzom ulazili u stan i tu stavljali opijante u otvorene flaše sa pićem a takođe su mi nestajali zvanični dokumenti koje sam posedovao kao i podatci sa disketa, CDova i hard diska računara. Što nasilnim metodama što izvrtanjem važečih zakonskih propisa pokušavali su i pokušavaju da mi pokradu imovinu pokretnu i nepokretnu koju posedujem ili sam je pre njihovih aktivnosti posedovao.

Tunguzija je pakao na zemlji a njome hodaju i kontrolišu je zveri u ljudskom obličju. Da tih zveri nema sigurno je da bi svima bilo bolje. Ono što brine je to što očito ne postoji neka druga zemlja na ovoj našoj planeti gde tih zveri nema i gde one ne kontrolišu živote svojih građana. Kao što je Tunguzija pakao za mene tako je neka druga smrduzija pakao za nekog drugog a onda nije li cela ova naša planeta pakao. Ako jeste gde se raj den’o? Jel’ na nebu raj? Tamo negde na Mesecu, Marsu i drugim planetama? A što onda (opet) špijunske sonde poaslate sa Zemlje tamo ne nalaze ništa jel’ to zato što nisu ni poslate već na tv gledamo nekakav holivudski film il’ zato što su se svi na tim planetama posakrivali kad su videli da su Zemljani došli i čekaju da odu pa da izađu napolje.

Možda su i na tim planetama živeli ljudi jednom pa su onda postali neljudi te su uništavajući planetu i sami sebe uništili. Kad vidim šta i kako ove satanske zveri rade ovde sve mi se čini da će mo i mi tako proći. Da li svaki život kad se rodi počinje kao raj kao istinsko dobro koje se kasnije u dodiru sa okolinom iskvari ili je ipak bliže istini to da kakvo je seme takva je i biljka a takav je i plod. Onda tu dosta zavisi sve i od zemlje gde se seme poseje kao i od primenjenih agrotehničkih mera, klime i još koječega.

Vodi li se na planeti još uvek borba dobra i zla ili je sve već odavno rešeno ko kod nas u Tunguziji? Borbe ima, to stoji, samo što mi se čini da to više nije biblijska borba između dobra i zla već da je reč o borbi za vlast međ’ homo satanikusima. Ljudi su izgubili neki bi rekli onda kada su se prozvali homo sapijensima. Po meni su ljudi bitku sa zverima u ljudskom obliku oduvek i gubili. Biblijske priče su i nastale verovatno zato da umire, oslabe i uteše ono malo ljudi da je pravda na njihovoj strani, da će nagradu za svoju pokornost i poslušnost zverima dobit na nebu. Samo nebo je ko što vidimo nenastanjeno. Nisu li bibliju i napisali homo satanikusi i ko kukavičje jaje je podturili ljudima? Ideolozi i propagatori krišćanstva nose crne odore a crna boja je oduvek simbolizovala neko zlo ili smrt. Ne odaje li odora prave namere hrišćanskih propovednika i ukazuje na njihovog istinskog lidera Satanu ili ti zlo? Može li se zlo dobrim pobediti? Ne osnažuju li se zlo upravo time sto mu se ne nanosi zlo? Da li je zločin učiniti zlo nad zločincem?









HOMO SATANIKUS

[email protected]


Najve}e satanisti~ke zveri svih dru{tava pa tako i Tunguzijskog rade za dr`avu i navodno se brinu o wenoj bezbednosti pa se stoga nazivaju i bezbednosno informativnim slu`bama odnosno zbog jasnijeg izra`avawa boqe ih je zvati {pijunsko teroristi~kim slu`bama dr`ave.

[ta su sve zveri koje dr`ava {titi kao zenicu oka svog sve u stawu da u~ine ne mo`e se re~ima iskazati. Postavqa se i pitawe da li dr`ava {titi wih ili ko’ {to im u nazivu stoji oni {tite wu pa je u stvari dr`ava u svoj svojoj celini wihov talac. Nekoliko puta je postavqano pitawe u Tunguzijskom javnom `ivotu za{to ne dolazi do reformi tih slu`bi? Jedini racionalan zakqu~ak iz mlake debate koja se o tome vodila je bio taj da u stvari slu`be znaju sve o svakome pa da na taj na~in ucewuju politi~are da ne izvr{e wihovu reformu. To drugim re~ima zna~i da one kontroli{u politirare. Sada se odmah name}e pitawe da li kontroli{u samo politi~are ili one kontroli{u i sve ostalo (sudije, lekare, generale, mesare, obu}are ... i na kraju i pekare).

Ako prihvatimo prili~no racionarnu konstataciju da {pijunsko teroristi~ka organizacija kontroli{e kompletan dr`avni aparat tada se name}e sasvim logi~na konstatcija da smo svi mi weni taoci. Nekoliko puta je obelodaweno da su pripadnici tih slu`bi stojali iza likvidacija istaknutih li~nosti javnog `ivota Tunguzije. Odgovornost je redovno prebacivana na kriminalne grupe a ponekad i na wihove kolege ({pijunsko-teroristi~ku fukaru) iz inostranstva.

Mene li~no je ta fukara trovala dok sam radio na Tunguzijskom Univerzitetu u Starome Dasu isprobavaju}i neki opijant koji je imao za zadatak da oslabi moju voqu i da stvori la`nu predstavu o svetu oko mene. Kasnije kada sam se `alio politi~arima koji su se o~ito nalazili pod wihovom kontrolom po~eto je sa teroristi~kim napadima gde sam bio izlo`en seriji vi{estrukih provala u kojima su odno{ene tri~arije i ~iji je ciq iskqu~ivo bio da se izlo`im maltretirawu. Iako uredno prijavqivana krivi~na dela nisu nikada rasvetqena niti su wihovi po~inioci ka`weni. Te su se gubili zapisnici, te su svedoci bili nedostupni, te sudije nisu stizale od prezauzetosti da sude sve dok predmet ne bi zastareo i sve tako. Jedino {to je konstantno i {to nije zastarevalo je to da se moj stan i telefon prislu{kuju kao i da se prati moje kretawe. Kada bih poslao e-mail pripadnicima pomenute {pijunsko teroristi~ke bande na atresu [email protected] ili neku sli~nu de{avalo se da mi otruju hranu pa i lekove koje zbog hroni~ne bolesti (a koju sam opet stekao zahvaquju}i wihovim eksperimentima koje su vr{ili bez mog znawa i pristanka nadamnom u wihovoj bazi ili onome {to samo oni i neupu}eni nazivaju univerzitetom) moram da uzimam. Zastra{uju}e je i to {to su mi ovaj put sa kalauzom ulazili u stan i tu stavqali opijante u otvorene fla{e sa pi}em a tako|e su mi nestajali zvani~ni dokumenti koje sam posedovao kao i podatci sa disketa, CDova i hard diska ra~unara. {to nasilnim metodama {to izvrtawem va`e~ih zakonskih propisa poku{avali su i poku{avaju da mi pokradu imovinu pokretnu i nepokretnu koju posedujem ili sam je pre wihovih aktivnosti posedovao.

Tunguzija je pakao na zemqi a wome hodaju i kontroli{u je zveri u qudskom obli~ju. Da tih zveri nema sigurno je da bi svima bilo boqe. Ono {to brine je to {to o~ito ne postoji neka druga zemqa na ovoj na{oj planeti gde tih zveri nema i gde one ne kontroli{u `ivote svojih gra|ana. Kao {to je Tunguzija pakao za mene tako je neka druga smrduzija pakao za nekog drugog a onda nije li cela ova na{a planeta pakao. Ako jeste gde se raj den’o? Jel’ na nebu raj? Tamo negde na Mesecu, Marsu i drugim planetama? A {to onda (opet) {pijunske sonde poaslate sa Zemqe tamo ne nalaze ni{ta jel’ to zato {to nisu ni poslate ve} na tv gledamo nekakav holivudski film il’ zato {to su se svi na tim planetama posakrivali kad su videli da su Zemqani do{li i ~ekaju da odu pa da iza|u napoqe.

Mo`da su i na tim planetama `iveli qudi jednom pa su onda postali nequdi te su uni{tavaju}i planetu i sami sebe uni{tili. Kad vidim {ta i kako ove satanske zveri rade ovde sve mi se ~ini da }e mo i mi tako pro}i. Da li svaki `ivot kad se rodi po~iwe kao raj kao istinsko dobro koje se kasnije u dodiru sa okolinom iskvari ili je ipak bli`e istini to da kakvo je seme takva je i biqka a takav je i plod. Onda tu dosta zavisi sve i od zemqe gde se seme poseje kao i od primewenih agrotehni~kih mera, klime i jo{ koje~ega.

Vodi li se na planeti jo{ uvek borba dobra i zla ili je sve ve} odavno re{eno ko kod nas u Tunguziji? Borbe ima, to stoji, samo {to mi se ~ini da to vi{e nije biblijska borba izme|u dobra i zla ve} da je re~ o borbi za vlast me|’ homo satanikusima. Qudi su izgubili neki bi rekli onda kada su se prozvali homo sapijensima. Po meni su qudi bitku sa zverima u qudskom obliku oduvek i gubili. Biblijske pri~e su i nastale verovatno zato da umire, oslabe i ute{e ono malo qudi da je pravda na wihovoj strani, da }e nagradu za svoju pokornost i poslu{nost zverima dobit na nebu. Samo nebo je ko {to vidimo nenastaweno. Nisu li bibliju i napisali homo satanikusi i ko kukavi~je jaje je podturili qudima? Ideolozi i propagatori kri{}anstva nose crne odore a crna boja je oduvek simbolizovala neko zlo ili smrt. Ne odaje li odora prave namere hri{}anskih propovednika i ukazuje na wihovog istinskog lidera Satanu ili ti zlo? Mo`e li se zlo dobrim pobediti? Ne osna`uju li se zlo upravo time sto mu se ne nanosi zlo? Da li je zlo~in u~initi zlo nad zlo~incem?








HOMO SATANICUS

[email protected]


Najvece satanisticke zveri svih drustava pa tako i Tunguzijskog rade za drzavu i navodno se brinu o njenoj bezbednosti pa se stoga nazivaju i bezbednosno informativnim sluzbama odnosno zbog jasnijeg izrazavanja bolje ih je zvati spijunsko teroristickim sluzbama drzave.

Sta su sve zveri koje drzava stiti kao zenicu oka svog sve u stanju da ucine ne moze se recima iskazati. Postavlja se i pitanje da li drzava stiti njih ili ko’ sto im u nazivu stoji oni stite nju pa je u stvari drzava u svoj svojoj celini njihov talac. Nekoliko puta je postavljano pitanje u Tunguzijskom javnom zivotu zasto ne dolazi do reformi tih sluzbi? Jedini racionalan zakljucak iz mlake debate koja se o tome vodila je bio taj da u stvari sluzbe znaju sve o svakome pa da na taj nacin ucenjuju politicare da ne izvrse njihovu reformu. To drugim recima znaci da one kontrolisu politirare. Sada se odmah namece pitanje da li kontrolisu samo politicare ili one kontrolisu i sve ostalo (sudije, lekare, generale, mesare, obucare ... i na kraju i pekare).

Ako prihvatimo prilicno racionarnu konstataciju da spijunsko teroristicka organizacija kontrolise kompletan drzavni aparat tada se namece sasvim logicna konstatcija da smo svi mi njeni taoci. Nekoliko puta je obelodanjeno da su pripadnici tih sluzbi stojali iza likvidacija istaknutih licnosti javnog zivota Tunguzije. Odgovornost je redovno prebacivana na kriminalne grupe a ponekad i na njihove kolege (spijunsko-teroristicku fukaru) iz inostranstva.

Mene licno je ta fukara trovala dok sam radio na Tunguzijskom Univerzitetu u Starome Dasu isprobavajuci neki opijant koji je imao za zadatak da oslabi moju volju i da stvori laznu predstavu o svetu oko mene. Kasnije kada sam se zalio politicarima koji su se ocito nalazili pod njihovom kontrolom poceto je sa teroristickim napadima gde sam bio izlozen seriji visestrukih provala u kojima su odnosene tricarije i ciji je cilj iskljucivo bio da se izlozim maltretiranju. Iako uredno prijavljivana krivicna dela nisu nikada rasvetljena niti su njihovi pocinioci kaznjeni. Te su se gubili zapisnici, te su svedoci bili nedostupni, te sudije nisu stizale od prezauzetosti da sude sve dok predmet ne bi zastareo i sve tako. Jedino sto je konstantno i sto nije zastarevalo je to da se moj stan i telefon prisluskuju kao i da se prati moje kretanje. Kada bih poslao e-mail pripadnicima pomenute spijunsko teroristicke bande na atresu [email protected] ili neku slicnu desavalo se da mi otruju hranu pa i lekove koje zbog hronicne bolesti (a koju sam opet stekao zahvaljujuci njihovim eksperimentima koje su vrsili bez mog znanja i pristanka nadamnom u njihovoj bazi ili onome sto samo oni i neupuceni nazivaju univerzitetom) moram da uzimam. Zastrasujuce je i to sto su mi ovaj put sa kalauzom ulazili u stan i tu stavljali opijante u otvorene flase sa picem a takodje su mi nestajali zvanicni dokumenti koje sam posedovao kao i podatci sa disketa, CDova i hard diska racunara. Sto nasilnim metodama sto izvrtanjem vazecih zakonskih propisa pokusavali su i pokusavaju da mi pokradu imovinu pokretnu i nepokretnu koju posedujem ili sam je pre njihovih aktivnosti posedovao.

Tunguzija je pakao na zemlji a njome hodaju i kontrolisu je zveri u ljudskom oblicju. Da tih zveri nema sigurno je da bi svima bilo bolje. Ono sto brine je to sto ocito ne postoji neka druga zemlja na ovoj nasoj planeti gde tih zveri nema i gde one ne kontrolisu zivote svojih gradjana. Kao sto je Tunguzija pakao za mene tako je neka druga smrduzija pakao za nekog drugog a onda nije li cela ova nasa planeta pakao. Ako jeste gde se raj den’o? Jel’ na nebu raj? Tamo negde na Mesecu, Marsu i drugim planetama? A sto onda (opet) spijunske sonde poaslate sa Zemlje tamo ne nalaze nista jel’ to zato sto nisu ni poslate vec na tv gledamo nekakav holivudski film il’ zato sto su se svi na tim planetama posakrivali kad su videli da su Zemljani dosli i cekaju da odu pa da izadju napolje.

Mozda su i na tim planetama ziveli ljudi jednom pa su onda postali neljudi te su unistavajuci planetu i sami sebe unistili. Kad vidim sta i kako ove satanske zveri rade ovde sve mi se cini da ce mo i mi tako proci. Da li svaki zivot kad se rodi pocinje kao raj kao istinsko dobro koje se kasnije u dodiru sa okolinom iskvari ili je ipak blize istini to da kakvo je seme takva je i biljka a takav je i plod. Onda tu dosta zavisi sve i od zemlje gde se seme poseje kao i od primenjenih agrotehnickih mera, klime i jos kojecega.

Vodi li se na planeti jos uvek borba dobra i zla ili je sve vec odavno reseno ko kod nas u Tunguziji? Borbe ima, to stoji, samo sto mi se cini da to vise nije biblijska borba izmedju dobra i zla vec da je rec o borbi za vlast medj’ homo satanikusima. Ljudi su izgubili neki bi rekli onda kada su se prozvali homo sapijensima. Po meni su ljudi bitku sa zverima u ljudskom obliku oduvek i gubili. Biblijske price su i nastale verovatno zato da umire, oslabe i utese ono malo ljudi da je pravda na njihovoj strani, da ce nagradu za svoju pokornost i poslusnost zverima dobit na nebu. Samo nebo je ko sto vidimo nenastanjeno. Nisu li bibliju i napisali homo satanikusi i ko kukavicje jaje je podturili ljudima? Ideolozi i propagatori kriscanstva nose crne odore a crna boja je oduvek simbolizovala neko zlo ili smrt. Ne odaje li odora prave namere hriscanskih propovednika i ukazuje na njihovog istinskog lidera Satanu ili ti zlo? Moze li se zlo dobrim pobediti? Ne osnazuju li se zlo upravo time sto mu se ne nanosi zlo? Da li je zlocin uciniti zlo nad zlocincem?



Hosted by www.Geocities.ws

1