30.12.1999 - 1.1.2000
Mariánská skála

![]()
a za ženskou populaci
dvě kačeny

Z této časti se mnoho záznamů nezachovalo. Jen by stálo za zmínku několik technických údajů. Z Prahy nás vyjelo pět Škodou 120L až po střechu narváni harampádím, které jsme považovali za nezbytné k přežití. Cesta nám ubíhala velmi rychle, už po dvou hodinách jsme se vyhrabali z Prahy. Předjíždějíc jen cyklisty a pěší důchodce jsme se hnali k našemu cíly. Po několikahodinových útrapách jízdy jsme se dostali do Děčína, který byl určen místem hromadného nákupu a návštěv toaletních zařízení. Po doplnění energie a zásob jsme se vydali vstříc posledním pár kilometrům cesty. Přetíženi jsme se pomalu hrabali po zasněžených silnicích do kopců a už v 16.03 v posledních paprscích zapadajícího slunc jsme spatřili Mariánskou skálu.
V 16.30 jsme konečně vyložili veškeré nutnosti k přežití a začali stoupat. Pomalu jsme kráčeli k vytouženému vrcholu. Po několika výškových táborech a několika pádech na namrzlých kamenných schodech jsme se v 17.15 vydrápali až k děravé boudě na vrcholu Marijány. Hned byli rozděleny pracovní úkoly při zateplovacích pracích.
Kačí - Stavební dozor, stavby vedoucí a lopata
Mici - Architekt, projektant a druhá lopata
Kačenka - učitelka a kibic
Tom - právní pomoc a marod
Pája - ekologický dozor a lenoch
zatím nepřítomni - Karboš - silnoproud - elektrifikace a altruista
Diky - příživník
Popis situace - sníh, tma, zima, je nás stále jen pět a už je tu plno
18.45 někdo buší na dveře. Open the door, Open the door, Nein, ne, no, non, Sheize katze. Překvapili jsme párek německých turistů, kteří si tu asi chtěli udělat romantickou noc v mrazu. ( In memoriam: Kéž jim ta pochodeň nezhasla.)
19.05 Práce dokončeny, jsme zabydleni
19.22 Zrada, bude nás sedm!
V tomto okamžiku se naše společnost dělí na tři skupiny
.1. Ti co ještě nepřijeli a čekají v České Kamenici
2. Ti co pro ně jedou
3. Ti co zůstávají a hájí naše útočiště před případnými vetřelci
Druhá skupina na cestách |
Z deníku třetí skupiny |
|
19:37 Tom a Pája vychází pro zbývající členy výpravy 19:38-19.58 Cesta dolů - Skluz, pád, žuch, bum, au 19:59-20.23 Tma a světla neonů Zimmer Frei 20:24 Česká Kamenice 20:26 V České Kamenici je hodně lidí, ale samí vesničani 20:27 Kolébající se postava v dálce nám ukáže, že MatFyz je tu. Bez ohledu na to, že stojí kousek od nás jde volat na mobil. Naše znalosti o tom odkud volá ho ohromí . Po dvou minutách nás pošle do prdele, že mu to žere jednotky. 20:30 Diki zjišťuje, že volá člověku, který mu stojí za zády a zavěsí. Společně odcházíme do hospy, kde čeká Karboš a přivítá nás vylitím mattonky, která tak už není. Od této chvile se skupina jedna a dvě spojují a budou vystupovat jako celek20:47 Odchod z hospody v České Kamenici 20:51 Tom usedá za volant a nemůže zařadit jedničku 20:53-21.14 Cesta do Jetřichovic utekla za neustálé diskuze o Občanu 21:15 Hospoda PRAHA - Jetřichovice 21:20 První Démon 21:21 Karboš s Dikim jsou příživníci 21:25 Guláš -je skvělý, Krkovička- skvělá 21:45 Najedeni - příživníci koukají a žebrají 21:46 Majitelé jídla se vzdávají a oba příživníci hltají zbytky 22:00 Další cvok jde zítra spát k nám na Marjánu 22:01 Určitě kecá ( pozn. autora kecal ) 22:15 Výstup 22:25 Tom prochlastal klíč na utažení lampy 22:45 Dobytí vrcholu 22:46 Spatřili jsme záchod |
20:30 Budování dámského záchodku 20:31 Koukání dalekohledem 20:35 Otestování hygienického zařízení 20:36 Polívka 21:12 Mici spořádal všechny čokoládové kuličky
PS: Nám ostatním se jejich program zdál poněkud ochuzen, ale posuďte sami
|
22:50 Nikdo nechce chlastat, je zima a lampa zase hoří - tam kde nemá
23:20 Nikdo nechce chlastat a je zima
00:56 Katka tvrdí, že je za deset minut půlnoc
NOC: Zima, zima, zima, všichni chrápají, jenom Kačí drkotá zubama , zima, zima, Karboš a Diky chrápou duo,zima, zima
10:10 Budíček
10:15 Žerem cukroví a protekl záchod
11:25 První návštěva - fuj Skopčák
11:35 Fuj návštěva - Diky se nemůže jít vymočit
12:05 Fuj návštěva - rozkopali ženám záchod
12:13 Jsme připraveni, Karboš altruista zůstává osamocen
12:25 Vycházíme do Prahy
12.36 -12.54 Opět cesta dolů - žuch bum bác ....
12:55 Zpět v Praze
13:08 objednáváme Démon a pochoutky
13:23 Stydíme se za sebe v restauraci Praha, Pája má naruby triko s dírou v podpaží a ochutnáváme si jídla navzájem
13:28 Vykecávací hodinka začíná - téma průhledný Matfyzák - a mlčí!!!! vydrží to pět minut a pokračuje v kecání
13:31 Číšník nám vyhrožuje, že sem pošle kuchaře
13:33 Diky má u nosu nudli, po chvíli vyšlo najevo, že je to beďar
14:00 Změna obsluhy
14:32 Poslední točené pivo v tomto roce 1999 - šťastnou značkou je DÉMON
14:41 MFF UK: Pavel je pěkný chlívák
14:57 Posledních několik piv po nás nechtějí zaplatit (na účtu je o šest piv míň než jsme vypili)
15:10 Opouštíme hostinec a míříme za častých výškových táborů vzhůru za Karbošem
15:59 Kačí upadla, jela dolů po schodech a natloukla si zadek
16:01 Karboš žije!!
16:04 Karboš slavnostně převzal diplom za altruismus
16:25 Poprvé zapálená lampa
16:30 Hoří lampa, Diky potvrzuje, že azbestové ruce
17:25 Večeře - co v chatce najdeš sněz!
17:34 Dolej, tady je zima, zima, zima...
17:42 Kačenka: Mně jste doufej nezapsali? Zapsali?
18:00 - 18:32 Mici zatepluje igelitovými taškami do předepsané výšky (cca 1200 mm)
19:41 PYČA, PYČA
21:03 Kačí zraněna na oku, Pája jde pro sníh
21:13 Vaříme jum-jum
21:55 Macháček ......?

P.S. pozn. autora: Z neznámých důvodů zbytek probíhající noci je zachycen pouze ve vzpomínkách přímých účastníků a to ještě jen možná.
10:55 Všichni chrápou až na Kačí, ale už nedrkotá zuby
10:57 Budíček
od 11:00 Duševní příprava na balení
11:23 Začínáme pomalu balit
11:27 Balení se stává děsivým
12:47 Ekologická očista noclehárny
13:03 Odchod z Marjány (pruděj Skopčáci)
13:31 Likvidace odpadů
13:34 Praha - Ať žijem!
13:41 Obsluha nefunguje - obsluhuje non-stop a je zřízená pod obraz
13:59 Část obsluhy jde spát
14:11 - 14:37 Čekání na obsluhu
14:37 - 14:44 Vysvětlujeme co si dáme k jídlu
15:12 Obsluha si nepamatuje, že jsme si objednávali
15:19 Objednáváme znovu
15:31 Dočkali jsme se jídel - hurááááááá
15:54 Pomáháme počítat účet
15:56 Podnapilý číšník odnáší Pájovi mobil (omylem.....)
16:00 Cpeme se do škodovky a mizíme k domovům.
Hlášky:
Katka: Mám mokrý rukavice jak jsem kopala záchod!
Pája: To je poprvý co tepláme pivo.
Mici: Moje bunda taky pelichá.
Tomáš: Supr přišlo to ne mě.
Já vás nevidím přes kouř co mi jde od pusy.
Katka: Vždy když zvracím, tak se nepobliju.
Diky: Jedině ta becherovka má správnou teplotu. .... ani ten rum nemusí bejt horký. (Pája)
Jenom studená nápoje jsou vychlazeny.
Hrozí mi termický šok!
Pája: Přestane týct elektřina.
Diky sundej mi botu a hoď ji do rohu.
Diky: Nechtěl jsem se přiteplit, ale chtěl jsem se opřít.
Tom: Z toho jídla se kouří, protože je teplejší než 0º C.
Diky: To je proti mým statistickým zásadám.
Běž tam, běž tam znova, von je votrávený, ale stejně tam pude.
Turisti (pozn. autora: při odchodu z Marjány) To je tam nahoře Kaufland?
Dejte mi pětku na vozejk!
Škodovce za airbagy
Pánovi za krabici od banánů
Poměrně vyvinuté slečně s knihami
Dámě zajišŤující provoz veřejného hygienického zařízení
Sv. Marušce za...
Hotelu Bellevue za opravu schodiště
Karbošovi za altruismus
Roku 1999 za definitivní odchod
Roku 2000 za možný příchod
Hotelu Praha za jídlo a Démona
Firmě Blažek - pánské oděvy
Nepoužitým Dostihům a sázkám
A hlavně všem těm, kteří měli trpělivost to dočíst až sem.
Tak zas někdy příště a pokud se Vám naše akce líbila, napište nám a jeďte třeba s námi. Každý je vítán !
© KAT 2000