Jetřichovice

30.12.1999 - 1.1.2000

Mariánská skála

 

ZÚČASTNĚNÍ

Pája, Mici, Tom, KarbošDiky

a za ženskou populaci

dvě kačeny

Kačí a Kačenka

 

 

Část první - Cesta

 

Z této časti se mnoho záznamů nezachovalo. Jen by stálo za zmínku několik technických údajů. Z Prahy nás vyjelo pět Škodou 120L až po střechu narváni harampádím, které jsme považovali za nezbytné k přežití. Cesta nám ubíhala velmi rychle,  už po dvou hodinách jsme se vyhrabali z  Prahy. Předjíždějíc jen cyklisty a pěší důchodce jsme se hnali  k našemu cíly. Po několikahodinových útrapách   jízdy jsme se dostali do Děčína, který byl určen místem hromadného nákupu a návštěv toaletních zařízení. Po doplnění energie a zásob jsme  se vydali  vstříc posledním pár kilometrům cesty. Přetíženi jsme se pomalu hrabali  po zasněžených silnicích do kopců a už  v 16.03 v  posledních paprscích zapadajícího  slunc jsme spatřili Mariánskou skálu.

 

 

Část Druhá - Čekání na Gogota

 V 16.30  jsme konečně vyložili veškeré nutnosti k přežití a začali stoupat. Pomalu jsme kráčeli k vytouženému vrcholu. Po několika výškových táborech a několika pádech na namrzlých kamenných schodech jsme se v 17.15 vydrápali až k děravé boudě na vrcholu Marijány. Hned byli rozděleny pracovní úkoly při zateplovacích pracích.

 

Kačí - Stavební dozor, stavby vedoucí a lopata

Mici - Architekt, projektant a druhá lopata

Kačenka - učitelka a kibic

 Tom - právní pomoc a marod

Pája - ekologický dozor a lenoch

zatím nepřítomni - Karboš - silnoproud - elektrifikace a altruista

Diky - příživník

Popis situace - sníh, tma, zima, je nás stále jen pět a už je tu plno

18.45 někdo buší na dveře. Open the door, Open the door, Nein, ne, no, non, Sheize katze. Překvapili jsme párek německých turistů, kteří si tu asi chtěli udělat romantickou noc v mrazu. ( In memoriam: Kéž jim ta pochodeň nezhasla.)

19.05 Práce dokončeny, jsme zabydleni

19.22 Zrada, bude nás sedm!

Část Třetí - Cesta tam a zase zpátky

V tomto okamžiku se naše společnost dělí na tři skupiny

.1. Ti co ještě nepřijeli a čekají v České Kamenici 

2. Ti co pro ně jedou 

3. Ti co zůstávají  a hájí naše útočiště před případnými vetřelci

 

 Druhá skupina na cestách

 Z deníku třetí skupiny

 

19:37 Tom a Pája vychází pro zbývající členy výpravy        

19:38-19.58 Cesta dolů - Skluz, pád, žuch, bum, au      

19:59-20.23 Tma a světla neonů Zimmer Frei  

20:24 Česká Kamenice

20:26 V České Kamenici je hodně lidí, ale samí vesničani

20:27 Kolébající se postava v dálce nám ukáže, že MatFyz je tu. Bez ohledu na to, že stojí kousek od nás jde volat na mobil. Naše znalosti o tom odkud volá ho ohromí . Po dvou minutách nás pošle do prdele, že mu to žere jednotky.

20:30 Diki zjišťuje, že volá člověku, který mu stojí za zády a zavěsí. Společně odcházíme do hospy, kde čeká Karboš a přivítá nás vylitím mattonky, která tak už není.

Od této chvile se skupina jedna a dvě spojují a budou vystupovat jako celek

20:47 Odchod z hospody v České Kamenici

20:51 Tom usedá za volant a nemůže zařadit jedničku

20:53-21.14 Cesta do Jetřichovic utekla za neustálé diskuze o Občanu

21:15 Hospoda PRAHA - Jetřichovice

21:20 První Démon

21:21 Karboš s Dikim jsou příživníci

21:25 Guláš -je skvělý, Krkovička- skvělá

21:45 Najedeni - příživníci koukají  a žebrají

21:46 Majitelé jídla se vzdávají a oba příživníci hltají zbytky

22:00 Další cvok jde zítra spát k nám na Marjánu

22:01 Určitě kecá

( pozn. autora kecal )

22:15 Výstup

22:25 Tom prochlastal klíč na utažení lampy

22:45 Dobytí vrcholu

22:46 Spatřili jsme záchod

   

  20:30 Budování dámského záchodku

   20:31 Koukání dalekohledem

   20:35 Otestování hygienického zařízení

    20:36 Polívka

   21:12 Mici spořádal všechny čokoládové kuličky 

 

PS: Nám ostatním se jejich program zdál poněkud ochuzen, ale posuďte sami

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Část Čtvrtá - Konečně spolu

22:50 Nikdo nechce chlastat, je zima a lampa zase hoří - tam kde nemá

23:20 Nikdo nechce chlastat a je zima

00:56 Katka tvrdí, že je za deset minut půlnoc

NOC: Zima, zima, zima, všichni chrápají, jenom Kačí drkotá zubama , zima, zima, Karboš a Diky chrápou duo,zima, zima

 

 

Část Pátá - Den osudový 

10:10 Budíček

10:15 Žerem cukroví a protekl záchod

11:25 První návštěva - fuj Skopčák

11:35 Fuj návštěva - Diky se nemůže jít vymočit

12:05 Fuj návštěva - rozkopali ženám záchod

12:13 Jsme připraveni, Karboš altruista zůstává osamocen

12:25 Vycházíme do Prahy

12.36 -12.54 Opět cesta dolů - žuch bum bác ....

12:55 Zpět v Praze

13:08  objednáváme Démon a pochoutky

13:23 Stydíme se za sebe v restauraci Praha, Pája má naruby triko s dírou v podpaží a ochutnáváme si jídla navzájem

13:28 Vykecávací hodinka začíná - téma průhledný Matfyzák - a mlčí!!!! vydrží to pět minut a pokračuje v kecání

13:31 Číšník nám vyhrožuje, že sem pošle kuchaře

13:33 Diky má u nosu nudli, po chvíli vyšlo najevo, že je to beďar

14:00 Změna obsluhy

14:32 Poslední točené pivo v tomto roce 1999 - šťastnou značkou je DÉMON

14:41 MFF UK: Pavel je pěkný chlívák

14:57 Posledních několik piv po nás nechtějí zaplatit (na účtu je o šest piv míň než jsme vypili)

15:10 Opouštíme hostinec a míříme za častých výškových táborů vzhůru za Karbošem

15:59  Kačí upadla, jela dolů po schodech a   natloukla si zadek

16:01 Karboš žije!!

16:04 Karboš slavnostně převzal diplom za altruismus

16:25 Poprvé zapálená lampa

16:30 Hoří lampa, Diky potvrzuje, že azbestové ruce 

17:25 Večeře - co v chatce najdeš sněz!

17:34 Dolej, tady je zima, zima, zima...

17:42 Kačenka: Mně jste doufej nezapsali? Zapsali?

18:00 - 18:32 Mici zatepluje igelitovými taškami do předepsané výšky (cca 1200 mm)

19:41 PYČA, PYČA

21:03 Kačí zraněna na oku, Pája jde pro sníh

21:13 Vaříme jum-jum

21:55 Macháček ......?

    

P.S. pozn. autora: Z neznámých důvodů zbytek probíhající noci je zachycen pouze ve vzpomínkách přímých účastníků a to ještě jen možná.

P.P.S. 00:00 2000    Happy New Year

Část Šestá - Nový rok

10:55 Všichni chrápou až na Kačí, ale už nedrkotá zuby

10:57 Budíček

od 11:00 Duševní příprava na balení

11:23 Začínáme pomalu balit

11:27 Balení se stává děsivým

12:47 Ekologická očista noclehárny

13:03 Odchod z Marjány (pruděj Skopčáci)

13:31 Likvidace odpadů

13:34 Praha - Ať žijem!

13:41 Obsluha nefunguje - obsluhuje non-stop a je zřízená pod obraz

13:59 Část obsluhy jde spát

14:11 - 14:37 Čekání na obsluhu

14:37 - 14:44 Vysvětlujeme co si dáme k jídlu

15:12 Obsluha si nepamatuje, že jsme si objednávali

15:19 Objednáváme znovu

15:31 Dočkali jsme se jídel - hurááááááá

15:54 Pomáháme počítat účet

15:56 Podnapilý číšník odnáší Pájovi mobil (omylem.....)

16:00 Cpeme se do škodovky a mizíme k domovům.

 

Je tento příběh pravdivý? 

 

 

Hlášky:

Katka:  Mám mokrý rukavice jak jsem kopala záchod!

Pája: To je poprvý co tepláme pivo.

Mici: Moje bunda taky pelichá.

Tomáš: Supr přišlo to ne mě.

           Já vás nevidím přes kouř co mi jde od pusy.

Katka: Vždy když zvracím, tak se nepobliju.

Diky: Jedině ta becherovka má správnou teplotu.  .... ani ten rum nemusí bejt horký. (Pája)

         Jenom studená nápoje jsou vychlazeny.

        Hrozí mi termický šok!

Pája: Přestane týct elektřina.

        Diky sundej mi botu a hoď ji do rohu.

Diky: Nechtěl jsem se přiteplit, ale chtěl jsem se opřít.

Tom: Z toho jídla se kouří, protože je teplejší než 0º C.

Diky: To je proti mým statistickým zásadám.

         Běž tam, běž tam znova, von je votrávený, ale stejně tam pude.

Turisti (pozn. autora: při odchodu z Marjány) To je tam nahoře Kaufland?

                                                                 Dejte mi pětku na vozejk!

 

Poděkování:

Škodovce za airbagy

Pánovi za krabici od banánů

Poměrně vyvinuté slečně s knihami

Dámě zajišŤující provoz veřejného hygienického zařízení

Sv. Marušce za...

Hotelu Bellevue za opravu schodiště

Karbošovi za altruismus

Roku 1999 za definitivní odchod

Roku 2000 za možný příchod

Hotelu Praha za jídlo a Démona

Firmě Blažek - pánské oděvy

Nepoužitým Dostihům a sázkám

 

A hlavně všem těm, kteří měli trpělivost to dočíst až sem.

Na shledanou příští zimu

Tak zas někdy příště a pokud se Vám naše akce líbila, napište nám a jeďte třeba s námi. Každý je vítán !

Napište nám

© KAT 2000

Hosted by www.Geocities.ws

1