A R c h i v e s  
H o r k a y
M a i l

 

 

 

 

 

____________________________________________________________

2004 Április 30.péntek

Régen és most /valahogy a politikai változások mentén mi is átalakulunk

holnap már Európában ébredünk/mindenesetre a Kossuth zászlón

megjelent az európai csillag.Ugy alakult ,hogy a napló is a végére jár

holnap átköltözök egy másik blogba de a hozzáférhetõség megmarad

 

Nem árt néha szembenézni önmagunkkal ,valószínüleg nincs is más

megoldás Igy a végén jól jön egy csoportkép két ember szeme nincs még

kitakarva ök még látják azt ,hogy miröl van szó figyelnek Ök a jövõ

hírnökei You are living the Hungarian sector 1945-2004 Valószínüleg

nekem nekünk az volt a kaland ,hogy itthon maradtunk ,most az itthon

otthonná válik

 

Budapest /You are living the Hungarian sector 1945/2004

 

Budapest /You are living the" European sector "1848/2004

A képeken jobboldalt halványan látszik az éljen május 1 felirat top

 

 

 

 

 

 

 

Hosted by www.Geocities.ws

Hosted by www.Geocities.ws

1