| 2004
Április 30.péntek
Régen
és most /valahogy a politikai változások
mentén mi is átalakulunk
holnap
már Európában ébredünk/mindenesetre
a Kossuth zászlón
megjelent
az európai csillag.Ugy alakult ,hogy a napló
is a végére jár
holnap
átköltözök egy másik
blogba de a hozzáférhetõség
megmarad
Nem árt néha szembenézni önmagunkkal
,valószínüleg nincs is más
megoldás Igy a végén jól
jön egy csoportkép két ember szeme
nincs még
kitakarva
ök még látják azt ,hogy
miröl van szó figyelnek Ök a jövõ
hírnökei You are living the Hungarian
sector 1945-2004 Valószínüleg
nekem
nekünk az volt a kaland ,hogy itthon maradtunk
,most az itthon
otthonná válik

Budapest /You are living the Hungarian sector
1945/2004
|
Budapest /You are living the" European
sector "1848/2004
A
képeken jobboldalt halványan
látszik az éljen május
1 felirat
top
|
|