| 2004
Április 17.szombat
Valahogy
Raimondo
Montecuccoli jutott eszembe ,nem tudván
azt
hogy
nemcsak pénzrõl, de hajókról
is szó van-de talán kezdjük az
elsö
gondolattal.
Ha
igyekszünk is jó idõben jó
helyen lenni, nem mindig sikerül
mert, néha
a hely vagy annak szelleme kisért, vagy az
idõ alkalmatlan.
Nagyon
komolyan
elgondolkoztam azon,hogy a meghatározhatóság
kegyetlensége az itélet
,maga hír, és a hírvivivõ
személye ,egyszóval
a
képlet mennyire
fontos ,söt mennyire
értékes ,hiszen a
hely foglalt,
vagy
másra
vár, mindenesetre
megtelt.

|
Emlékezz a
Mainre /A
legénység behajózás
elött/ |
Mindegy,
hogy ki vagy mit csinálsz az értékrend
/trend/ a fontos hát
igen megint a kurátorok, szakértõk.Jó
lenne alkalmazni a megfigyelõk
kifejezést
de hát ezt már elfoglalta a politika.
Igy,leírva ezeket a gondolatokat hirtelen
eszembe jutott ,hogy késö
talán
soha /nem vagyok és nem leszek meghatározható/

Kudarcnak
értékeljem vagy talán mint Henri
Rousseau a vámos üljek
képeim
alá és teremõrként
álcázzam tevékenységemet,
örizve mindazt
a
kisugárzás ami belölünk árad.
Lám
egy idézett egy bloggal
korábról de most más a szövegkörnyezet
"Lenni
vagy ott lenni lassan ebben az irányban
haladnak a dolgok."
Érdemes talán foglalkozni vele.Szorosan
kapcsolódik a történethez a hit
sajátmagunk értékében,
vagyis mennyi a mennyi.
Minden relativ, a
létrehozott
érték valamint az
értékadó személye,és
az adott pozició
elfoglalása.
|