szeretnek irni a Csaszimrol kicsit, mert nagyon buszke vagyok ra...

eddig ez elmaradt, most bepotolom.

tavaly februartol leveleztunk, es nagyon sokat beszelgettunk a neten. talalkozni egeszen nyarig nem volt alkalmunk, viszont szerintem ez nem is volt baj. a chaten nagyon jol megismertuk egymast. vegulis 2001 juliostol vagyunk hivatalosan egyutt. :) ez volt az osszejoveteluk sztorija roviden. ja, es hogy miert kezdtunk el beszelni? en tudtam Csaszirol, mert o is a garayba jart, meg az agneshez, es azt is tudtam, hogy kosarazik, es hogy ki akar jonni. aztan ugy alakult, hogy megtalaltam a cimet, es igy kezdodott minden. ezt csak azert irtam le, mert hatha valaki nem tudta. :)

szoval Csaszi a kent state universityre jar, ohioban. a ksu kosarcsapat oszlopos tagja. centert jatszik, es mar azt is megtanultam, hogy ez az otos poszt. (remelem. :) )

a kosarszezon novemberben kezdodik, es marciusban van vege, eleg hosszu. es egy csomo meccs van, hetente kb ketto.
szerencsere a neten kozvetitettek majdnem minden meccset, es egy parat meg is tudtam hallgatni. azert koztunk is van ket ora eltolodas, es a meccseket nem hozzam igazitottak.. :)

a szezon sajnos nem kezdodott jol a csapatnak. az elso ot meccset elvesztettek, de ebbe az is belejatszott, hogy a tavalyi csapat elegge felbomlott, es a negyedeveseket most elsosok valtottak fel. a vereseg ellenere szerintem Csaszi nagyon jol jatszott, ket meccsen is a legtobb lepattanot illetve pontot szerzett jatekos volt. sajnos a harmadik meccs utan meg rosszabb helyzetbe kerultek, mert het jatekos kulonbozo okok miatt nem tudott jatszani. igy maradtak heten, es ez nem tul sok, egy kosarcsapathoz kepest.

december 1 ig ok tartottak a leghosszabb nyeroszeriat hazai palyan, 43al.

januarig felkeszulo meccsek voltak, aztan kezdodik a tenyeleges szezon. ez a felkeszules nem volt a legzokkenomentesebb (4-8), de ossze kellett razodnia a csapatnak. december vegen volt egy torna, floridaban, ahol masodikak lettek. A floridatol kaptak csak ki, aki akkor 16. csapat volt az orszagban.  a floridanak volt meg egy nagyon jo centere, es szerintem melto ellenfelek voltak.  Csaszit bevalasztottak a torna csapataba, mert a torna alatt atlagban dobott 18 pontot es 5.5 lepattanot szerzett. emellett volt meg harom blokkja is.

aztan kezdodtek a szezon meccsek, es meg egy rekord megszakadt, a 52 konferencia csapat ellen otthon jatszott nyeroszeria.
Csaszi szuper formaban volt, meccsenkent atlagban 16.6 pontja volt es 7.7 lepattanoja.
epp ekkor voltam egyebkent nala.. :)
aztan sajnos kozbejott egy serules, ami miatt 7 meccset ki kellett hagynia. ket csont volt elrepedve a talpapan, es valami gipszfele bigyot kellett hordania. ez persze nagy tores volt, nem lehetett edzeni, es mindig szar akkor kiszallni, amikor mar vegre jol megy a dolog.. ugyanakkor a csapatnak eleg jot tett a dolog, mivel most a kezdo centeruk sem volt a palyan, meg jobban ossze kellett fogniuk. ez eleg jol is ment, a kovetkezo 7 meccsbol 6ot megnyertek.

februar kilencediken engedtek Csaszit ujra palyara, es akkor mar tukon ult.. :) sajnos a visszateres nem ment egyszeruen.. voltak jobb meccsek, es kevesbe jo meccsek. a jo meccsek utan o lett a het atletaja a konferenciaban, mert ket meccs alatt atlagban 20.5 pontot dobott, 4.5 lepattanot szerzett, es 3.5 blokkja volt.

a konrencia eleg erdekesen alakult, mert korbeveres volt, es az mar biztos volt, hogy a keleti reszeben kent state volt az elso. az osszesitett konferencia elsoseg az utolso meccsen dolt el, raadasul a masik ket csapat eredmenyetol fuggott. ugy alakult, hogy kent lett az elso, igy a konferencia bajnoksagnak a legjobb helyrol indultak neki.

a konferencia torna clevelandben volt. Talan mondhatom, hogy a torna alatt Csaszi elete legjobb formajaban volt.
a csapat nyert, amivel konferencia bajnokok lettek, es Csaszit valasztottak meg a torna legertekesebb jatekosanak. (MVP)
a torna alatt ugyanis megdontotte az egy meccsen kiosztott blokkok szamat ( 9 ), ami iskola rekord volt, es konferencia rekord beallitas is, es az osszesitett rekordot is, mert osszesen 18 blokkot osztott ki a harom meccs alatt. a bajnoki meccsen 17 pont, 13 lepattano (egyeni legjobb) es hat blokk volt a merlege. A MAC (konferencia) All-tournament csapatba is bevalasztottak.
tokeletes zarasa szuper szezonnak.. :)

ezzel a gyozelemmel bejutottak a nemzeti bajnoksagba is (ncaa), es kansasbe utaztak. sajnos ez a meccs nem sikerul olyan jol, vesztettek, de Csaszi itt is remekelt, 25 ponttal.

emellett az egyetemen is jol megy minden, az ev elso feleben 3,8as atlaga volt. (4es skala)

minden nagyon remekul alakul a szamara. (is :) )

ezt a Csaszit en persze nem ismertem, amikor eloszor talalkoztunk. tavaly ugyanis mar majdnem vege volt a szezonnak, es a meccsekre nem is igazan figyeltem oda.  igy meg jobb volt a meccseket hallgatni, szurkolni, egy egeszen uj oldalat ismertem igy meg. es nem is akarmilyet.. :)

ugy erzem, hogy mindent megtalaltam benne, es nem is hiszem, hogy tobbet kerhetnek, vagy akar almodhatnek. csodalatosan megvagyunk, meg a tavolsag ellenere is. sokan mondjak, hogy ez nem tarthat igy sokaig, de ez csak azert van, mert ilyen kapcsolatuk meg nem volt... nem lesz igazuk. ez sokkal tobb annal, minthogy ilyen kisebbrendu dolgok, mint a tavolsag kozbeszoljon. ugyhogy lehet akarmit mondani, ugysem erdekel.

roviden ennyit rola. csak hogy tudjatok, hogy kibe szerettem bele, es ki a szamomra a legfontosabb..

burci, te meg irj!
vissza az elozo oldalra
Hosted by www.Geocities.ws

1