 NA ZDJĘCIACH: Jakub
Karolczak oraz Jakub Karolczak i Tomasz Łapiński
W związku z tym, że wiele osób narzekało na długi czas ładowania strony
postanowiłem trochę ją "okroić" oszczędzając Wam czasu i nerwów. W zamian
dodałem kilka zdjęć z meczów wyjazdowych w Galerii.
Do zobaczenia przy alei Piłsudskiego
i na wyjazdach!!!
Jeśli chcielibyście dodać tu linki do swoich stron również
piszcie na adres:
[email protected]
| Specjalne podziękowania dla: |
| Sławka Olszewskiego (za zdjęcia) |
| Marka Szemońskiego (za zdjęcia) |
| Pawła Radeckiego (za świetne pliki WAV i
zdjęcia) |
| Bogusława Milki (za linki do innych klubów) |
| Łukasza Grabowskiego (za pomoc w wykonaniu
ankiety) |
| Tadeusza Pilasa (za pomoc i stronę w Optimusie) |
|