|
FractalCreator - Salvare
|
||||||||||
|
Dupa ce un fractal a fost desenat poate fi salvat pe disc sub forma unui fisier bitmap. Pentru aceasta mergeti la meniul File si selectati Save, sau Ctrl + S. De asemenea puteti folosi toolbar-ul (daca este afisat). Pentru salvare exista doua moduri:
Puteti alege modul de salvare de la Saving Mode din meniul Settings.
Daca alegeti modul de salvare automat
fisierele vor fi numite dupa cum urmeaza: |
||||||||||
|
||||||||||
|
|