| Kupe
sestra i brat pakovanje zileta i pocnu da ih zvacu. Brat crce od
smeha a sestra mrtva hladna.
Ulazi dete u
kucu... Gde si deda... šta to srmdi, je li deda... deda...
deda... deeeedaaaaa deeedaaaa bre...
Mama mi se
preudala i novi tata me uci da plivam. -Jel' ? Pa, kako se
snalazis?-Odlicno! Vec sam naucio da se sam izvucem iz dzaka...
Igrale se dve
devojcice u pesku. Jedna od njih nadje poduzi stap i kaze
drugoj: "Vidi, moj tata ima ovoliki kurac!". Druga ce na to:
"Moj nema toliki, ali svejedno boli!".
Sretnu se
pedofil i nekrofil: - Jo, sto sam jucer maznjavo jednu od tri
godine... - Fuj! To hoda!
Ivica navalio na
sestru,a ona kaze: -Ne Ivice to je incest! Ali on je stigne i
pojebe je. Sestra rece: -Ivice ti jebes bolje od tate! -Znam to
mi je i mama rekla!
Pita cerka oca:
-Tata sta je to incest. -Skini se da ti pokazem!
Policajac pise
izvestaj. Glava na putu, bubreg na putu, noga na putu, stopalo
na tro -troto (sutne stopalo na put) stopalo na putu.
Seta se Hitler
koncentracionim logorom i padne mu pepeo na rame. Na to ce
on: 'Ma okani me se covece'.
Kako prepoznati
bogatog Etiopljanina? Nosi zlatni ROLEX oko struka.
Najavljuje
komentator vaterpolo utakmicu u Ausvicu: Evo izlaze Jevreji u
belim kapicama, a... krokodili su bez kapica.
Sta je crveno,
sluzavo i penje se po zenskoj nozi? Nostalgicni abortus.
Sta radi mali
Jevrejin pored dimnjaka u konc-logoru? Ceka mamu da izadje.
Kako spavaju
Vukovarska deca? Ko zaklana.
Tata, tata, da
li sam ja peder? Nisi, sine, samo imas jako slatku guzu.
Sincic: -Mama,
mama...ja ne bi isao u Ameriku... mama: -Cuti i plivaj...
Tata, tata, eno
baka tetura dvoristem!!! -Bemti, daj jos jedan metak!
Mama, mama, ali
ja ne zelim videti baku. Cuti sine i nastavi da kopas.
Mama, mama, ali
ja ne volim baku! Ostavi je onda s druge strane tanjira.
Mama, mama,
ubicu sestru! Zasto sine kad imamo jos pola babe u frizideru...
Mama, mama,
zasto tata trci cik-cak? Cuti, cero, i dodaj mi snajper.
Mama, mama, ja
ne volim brata! Cuti sine i jedi!
Tata, tata,
jesmo li mi ljudozderi? Nismo, sine, pojedi mamu dok se ne
ohladi.
Mama, mama, sta
ima za veceru? -Cuti sine i vrati se u pecnicu.
Gura malo dete
ruku u posudu sa sumpornom kiselinom. - Mama, mama, ova posuda
nema dno!
Sto je to malo
crveno u kolevci? Beba cucla Gillete.
Sta je to malo
zuto u kolevci? Beba se zagnojila.
Sta je to malo
crno i kuca na staklo? Beba zagorela u mikrotalasnoj.
Ne smeta mi sto
sanjam na engleskom, ali me nerviraju nemacki titlovi.
MALO CRVENO IDE
80 KM/h? BEBA U MIKSERU!
Sta je gore od
deteta u kontejneru? JEDNO DETE U DVA KONTEJNERA!!!
Ajde sine, idi
igraj fudbal sa djecom!... Ali tata...ja sam invalid?! -Znam,
znam sine...salio sam se sam se...
-Mama,mama daj
mi kolaca -Prvo operi ruke,sine -Ali, mama,pa znas da nemam ruku
-E, nema ruku, nema kolacica!
POSLEDICA
CERNOBILA: Kaze kci mami: -Mama, mama , raste mi treca sisa. A
mama na to kaze: -Boli me ku*ac!
Kakva je razlika
izmedju mrtovg deteta i hleba: DETE SE NE MRVI KADA GA REZES...
Kad se dete
stavlja u masinu za mlevenje mesa, zasto se prvo stavljaju noge?
Da se vidi izraz lica! |