| Ani Lennox przed chwila w Telexpressie polaczyla czarne z bialym i zaspiewala do mnie "SING SISTER" (no to spiewam dalej :) "WEDKA" ruszyla fajnie ! Wczoraj David Beckam,dzisiaj Ani Lenox...SUPER! (David oprocz Unicef pokazal sie rowniez na bilboardzie w tym po czym do tej pory poznawalo sie POLAKA na zachodzie :) Cute! Mysle,ze oprocz jedzenia powinnismy dac im jednak prawdziwe wedki zamiast ryb... Dajmy im mlotki,kombinerki i nauczmy jak sie nimi poslugiwac !!!... Dajmy NASIONA,nauczmy jak o nie dbac tak aby wyrosly z nich warzywa...owoce... itd.... Zwykle praktyczne porady pomagajace w przetrwaniu najlepiej zaszczepiac od dziecka! Nic sie nie zmieni jesli nie rozbudzimy w nich milosci do zycia,woli dzialania! Oduczmy ich BIERNOSCI! |
| Jestescie polaczeni .......... polaczeni..............polaczeni....uslyszalam jak przez mgle.... Po pierwszym razie myslalam jeszcze ze to sen,po drugim zaczelo do mnie docierac ,a po trzecim juz wiedzialam ze to telewizor wlaczyl sie na "Kawe czy herbate " i juz do mnie zagaduje..uje... u... yeah :) Uchylilam oko i zobaczylam Jarka Kreta we fioletowym golfie jak mowil,ze nie gra czy cos....ale za to kiedys spiewal z... Czerwonymi gitarami "Ciagle pada" .... Duzo i fajnie sie dzieje o poranku i naprawde milo mi sie przy Was wybudza...nawet z szeroko zamknietymi oczami....;) "Pawel Loroch udaje Greka"....ktos mowi o bazgrolach ,ktore mowia duzo o czlowieku....to znowu "Calowanie wody " spiewa Janusz Radek z chorkiem.... prowadzacych .... etc....etc... Duzo i fajnie sie dzieje wszedzie.... a ja cos bazgrole zeby potem splodzic raz z lepszym to znowu gorszym skutkiem.... Nieraz mam mega wene i robie mnostwo znaczkow,ktore potem rozwijam badz kompletnie nie mogac rozszyfrowac o co mi chodzilo wkurzam sie.... Innym razem pisze slowo klucz i klade kartke na lawie (bo stolu...nie mam) a Aniolek dziala w tempie rakiety...:) Czasem sobie z nim pogrywam i zakladajac,ze podglada z nieba pisze lezac na plecach tak ,zeby nie mogl podejrzec co notuje... Jestesmy juz na takim etapie ,ze w zasadzie moglabym pisac tylko slowa kluczowe i spac spokojnie,wiedzac ze itak cos fajnego sie z nich urodzi... A moze teraz dla odmiany bede ukladac na lawie same fotki bez badz z malym komentarzem....Ciekawe w jaka podroz to by nas zabralo...? Dzis juz nic madrego nie wymysle,bo najgorzej jak chce sledzic to co w telewizji jednoczesnie piszac...Wtedy ani jedno ani drugie do konca:) Zostawie Was ze slowami kluczowymi ktorych nie rozwinelam,ale Aniolek zareagowal odrazu w kontekscie w jakim byly podane..... Moze dodatkowo napisane tu zainspiruja jeszcze innych... Sejm: "Round the buszowanie" "Wafling"(chyba wrong spelling) zamiast: lista sprawunkow,wykreslanie(realizacja),next... KONKRETY lekarstwem na sejmowa spiaczke.... POPRAWNA POLSZCZYZNA ! KULTURA! DYPLOMACJA! Lekarze: wdziecznosciowki poteguja chip on the shoulder...(fajni lekarze,pielegniarki tez sie zdarzaja...niestety w mniejszosci) ; |