| Ja spiewam DO... RE-MI FASOLA ... (zrodlo:Dzien dobry TVN) |
| PARTY na 100 hotdog'uff & bulecki z RED szalikiem w tle (zrodlo:Pytanie na sniadanie) |
| JERZY GRUZA's new project...... |
| Ja,Marek,Ewa.... Spotkanie po 28 latach ... |
| Amber z gadgetem nowego 1000-lecia... ( bransoletka z delfinkami na nodze...888....) TANCZY boso , ale w ostrogach! |
| Kudlaty GRA koncert....(z Markiem w tle) |
| Wsluchuje sie w ... DZWIEK ...... 10.01.2008 |
| SIE gra.... to SIE tanczy..... |
| Szczesliwych Urodzin Jubilatom z 18 stycznia .... & U 2 ! (czy w nagrode moge dostac kluczyk do bransoletki?) |
| MORE... underneath...the picture... |
| W moim scenariuszu po powrocie z Rygi Blue Cafe zaprasza MNIE ( bo JA bym na tym wyszla gorzej ) na...lekko jazzujacy.... obiad do "Costa del Mar" !!!!!!!! Po wstepnych usciskach i POSILKU namawiamy sie co dalej z WAMI zrobic..... Ustalamy rowniez kto kogo bedzie SUPPORTowal... ( ja ich ,oni mnie czy siebie nawzajem....:D) Z pozdrowieniem Laureatka Oskara B.S. |