ARJ Askellajiratsastuskilpailut 20.03.2007
Bayou d'Armens j�rjest�� valjakkoajokilpailut
20.03.2007. Kilpailut ovat ARJ:n alaiset, joten sijoituksista saa VRL:n alaisia rankingpisteit�. Kilpailut j�rjestet��n Bayou d'Armensin hiekkapohjaisella radalla. Kilpailut alkavat kello 10:00 aamup�iv�ll� ja jatkuu iltap�iv��n asti. Kilpailujen aikana Bayoun tallikiskalla myyd��n pient� purtavaa ja juotavaa. Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella.
S��NN�T
- luokkiin otetaan enint��n 30 osallistujaa
- mik�li osallistujia on alle 3, luokkaa ei j�rjestet�
- yksi ajaja voi tuoda yhteen luokkaan enint��n 3 hevosta
- yksi hevonen voi osallistua yhteen luokkaan vain kerran
- yksi hevonen voi osallistua kahteen eri luokkaan koko kilpailuissa
- seura ja VRL-tunnus pakolliset, hevosen rekisterinumero vapaaehtoinen
- kilpailut ovat tennessee walkereille, saddlebredeille ja kalliovuortenponeille
OSALLISTUMINEN
Osallistuminen tulee l�htett�� e-mailiin
[email protected] (muista poistaa POISTA-teksti) otsikolla
arj6.htm viimeist��n
17.03. seuraavassa muodossa;
luokka nro. enter ratsastaja (VRL-xxxx, SeuRa) - hevosen virallinen nimi mahd VH-xxxx
Muista ja huomaa jokainen v�lily�nti, v��rin tulleet tai liian my�h��n ilmottautuneet j�tet��n huomioimatta. Emme vastaa mukana?-kysymyksiin emmek� ilmoita jos osallistumista ei ole lis�tty v��r�n muodon takia.
LUOKAT (tulokset tulevat luokkien p��lle)
Luokka 1 - nelitahtik�ynti, avoin tennessee walkereille 14 osallistujaa
1. Jonna K. (VRL-0327, VMR) - Belfalas Demanding Lady VH-19520
2. Jonna K. (VRL-0327, VMR) - Juliette OT VH-17952
3. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Cassiopeia Ion
4. Heli L. (VRL-0164, FSRa) - Impaler BRN
5. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - KF Fascination
6. Cirnelle (VRL-1491, HsK) - Belfalas Gabrielle
7. Jonna K. (VRL-0327, VMR) - MD Extended VH-17642
8. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - MD Bawar VH-11015
9. Marru (VRL-3282, FSRa) - MD Malevolent VH-18370
10. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - MD Bayard Yord VH-20655
11. Cirnelle (VRL-1491, HsK) - Belfalas First Beauty
12. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Illegal RDN VH-11018
13. Cirnelle (VRL-1491, HsK) - Belfalas Lovely Satine
14. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Belfalas First Coin
Luokka 2 - juoksuk�ynti, avoin tennessee walkereille 17 osallistujaa
1. Cirnelle (VRL-1491, HsK) - Belfalas First Beauty
2. Kerppa (VRL-0631, KaRa) � Hot Shot BRN VH-22186
3. Kerppa (VRL-0631, KaRa) � Belfala�s What Is Love VH-22187
4. Jonna K. (VRL-0327, VMR) - Belfalas Demanding Lady VH-19520
5. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - MD Hotlips Yord
6. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Ristjan BRN
7. Marru (VRL-3282, FSRa) - MD Malevolent VH-18370
8. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - MD Bianc� VH-03526
9. Heli L. (VRL-0164, FSRa) - Impaler BRN
10. Cirnelle (VRL-1491, HsK) - Belfalas Lovely Satine
11. Jonna K. (VRL-0327, VMR) - MD Extended VH-17642
12. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Petite Goddes VH-11016
13. Jonna K. (VRL-0327, VMR) - Juliette OT VH-17952
14. Kerppa (VRL-0631, KaRa) � Berucht BRN VH-22200
15. Cirnelle (VRL-1491, HsK) - Belfalas Gabrielle
16. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Belfalas Gabriel
17. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Brunhilde BRN
Luokka 3 - 3-k�ynti, avoin tennessee walkereille ja kalliovuortenponeille 15 osallistujaa
1. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Argent BRN
2. Kerppa (VRL-0631, KaRa) � Berucht BRN VH-22200
3. Annika N. (VRL-2110, dew) - Zyanya VH-18084
4. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Gillyflower Ion VH-10732
5. Kerppa (VRL-0631, KaRa) � Hot Shot BRN VH-22186
6. Cirnelle (VRL-1491, HsK) - Belfalas Lovely Satine
7. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Acacia BRN VH-16605
8. Cirnelle (VRL-1491, HsK) - Belfalas First Beauty
9. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Enchanter Ion
10. Kerppa (VRL-0631, KaRa) � Belfala�s What Is Love VH-22187
11. Annika N. (VRL-2110, dew) - West Stacy VH-18209
12. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - KF Fascination
13. Annika N. (VRL-2110, dew) - Jailhouse Oklahoma VH-18082
14. Cirnelle (VRL-1491, HsK) - Belfalas Gabrielle
15. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - BB's Faustiina
Luokka 4 - rack, avoin saddlebredeille 21 osallistujaa
1. Heli K (VRL-0620, Team Ninitra) - Farr Cottonmouth
2. �owyn (VRL-0101, FSRa) - EA Aqua Supreme VH-18474
3. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Rpguish Woman
4. Heli L. (VRL-0164, FSRa) - Redeemer Kin
5. �owyn (VRL-0101, FSRa) - Getyasome D VH-00692
6. Jonna K. (VRL-0327, VMR) - Pippin OT VH-17956
7. Kerppa (VRL-0631, KaRa) � Black Magic RDN VH-22198
8. Kerppa (VRL-0631, KaRa) � Prince William RDN VH-22190
9. Jonna K. (VRL-0327, VMR) - Whisperer OT VH-18183
10. DP (VRL-3312, TuViRa) - King Haico VH-21798
11. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Romantic Domingo AZ
12. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Escape Header
13. Hane (VRL-2719, Heporat) - Suddenly Illusion VH-17067
14. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Kiaya
15. �owyn (VRL-0101, FSRa) - OhSoFine D
16. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Merry-Go-Round
17. Heli K (VRL-0620, Team Ninitra) - Farr Illustrated
18. Hane (VRL-2719, Heporat) - Suddenly Illusion VH-17067
19. Jonna K. (VRL-0327, VMR) - Calhan's Rapid Fourche VH-19525
20. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Xemeraa
21. Heli K (VRL-0620, Team Ninitra) - Akvarell EA VH-19445
Luokka 5 - amble, avoin kalliovuortenponeille 6 osallistujaa
1. Annika N. (VRL-2110, dew) - Vaughn VH-18081
2. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Dancing Wampie
3. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Enchanter Ion
4. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - d'Accord
5. Annika N. (VRL-2110, dew) - Aranck VH-17477
6. Annika N. (VRL-2110, dew) - Tamaya VH-18083
Ulkoasu © MarmelaDi. - 2007.
Ulkoasun toimivuus parhaimmillaan selaimilla Opera ja Mozilla Firefox, IE:t� ei suositella.
Kopiointi ehdottomasti kielletty.