ARJ Askellajiratsastuskilpailut 24.01.2008 @ Bayou d'Armens

BAYOU D'ARMENSIN 3-VUOTISSYNTTÄRIKILPAILUT!




Bayou d'Armens järjestää askellajikilpailut 24.01.2008. Kilpailut ovat ARJ:n alaiset, joten sijoituksista saa VRL:n alaisia rankingpisteitä. Kilpailuissa on poikkeuksellisesti osallistumisrajoitukset poistettu! Ottakaa siis ilo irti! Kilpailut järjestetään Bayou d'Armensin hiekkapohjaisella radalla. Kilpailut alkavat kello 10:00 aamupäivällä ja jatkuu iltapäivään asti. Kilpailujen aikana Bayoun tallikiskalla myydään pientä purtavaa ja juotavaa. Vastuuhenkilönä toimii tallin omistaja MarmelaDi., ja tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella.

SÄÄNNÖT
- luokkiin otetaan rajattomasti osallistujia
- mikäli osallistujia on alle 3, luokkaa ei järjestetä
- yksi ratsastaja voi tuoda yhteen luokkaan rajattomasti hevosia
- yksi hevonen voi osallistua yhteen luokkaan vain kerran
- yksi hevonen voi osallistua vain kahteen luokkaan koko kilpailuissa
- seura ja VRL-tunnus pakolliset, hevosen rekisterinumero vapaaehtoinen
- kilpailut ovat avoimet kaikille askellajiroduille

OSALLISTUMINEN
Osallistuminen tulee lähtettää e-mailiin [email protected] (muista poistaa POISTA-teksti) otsikolla arj18.htm viimeistään 21.01. seuraavassa muodossa;
luokka nro. enter ratsastaja (VRL-xxxx, SeuRa) - hevosen virallinen nimi VH-xxxxx (rotu lk 10)
Muista ja huomaa jokainen välilyönti, väärin tulleet tai liian myöhään ilmottautuneet jätetään huomioimatta. Huomaathan myös, että VRL-tunnuksessa täytyy olla neljä lukua ja hevosen rekisterinumerossa viisi lukua! Emme vastaa mukana?-kysymyksiin emmekä ilmoita jos osallistumista ei ole lisätty väärän muodon takia.

LUOKAT (tulokset tulevat luokkien päälle)

Luokka 1 - Nelitahtikäynti, avoin twh 27 osallistujaa
1. Cirnelle (VRL-1491, HsK) - Belfalas Lucinda 
2. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Hugo BRN 
3. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - MD Handor K2 
4. Cirnelle (VRL-1491, HsK) - Belfalas Casanova 
5. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - MD Valencienne 
6. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Belfalas Wintry Breath 
7. Tvin (VRL-6159, WHT) - Emplyou Disk 
8. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - MD Sweswe 
9. Tvin (VRL-6159, WHT) - Bey Bey Nerissa 
10. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Baroch BRN 
11. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Allen Shamrock 
12. Tvin (VRL-6159, WHT) - Fox Trot Dancer 
13. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Cladius BRN 
14. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - The Phantom of The Opera 
15. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - MD Bawar 
16. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Hogwart's Hannibal 
17. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Illegal RDN 
18. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Texas Holdem TW 
19. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - The Skipper 
20. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Go Boys Blue 
21. Cirnelle (VRL-1491, HsK) - Rebeka BRN 
22. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - MD God Hate Me 
23. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - MD Free Rogan 
24. Cirnelle (VRL-1491, HsK) - Belfalas Sparkling Diamond 
25. Cirnelle (VRL-1491, HsK) - Dionysos Dion 
26. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - MD Bayard Yord 
27. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - MD More Pain

Luokka 2 - Keinutuolilaukka, avoin twh 26 osallistujaa
1. Cirnelle (VRL-1491, HsK) - Rebeka BRN 
2. Tvin (VRL-6159, WHT) - No No Lady 
3. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - MD Valencienne 
4. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Hugo BRN 
5. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Baroch BRN 
6. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Go Boys Blue 
7. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Texas Holdem TW 
8. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Belfalas Wintry Breath 
9. Cirnelle (VRL-1491, HsK) - MD Colors of Life 
10. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - The Phantom of The Opera 
11. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - MD More Pain 
12. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - MD Sweswe 
13. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - MD Bawar 
14. Cirnelle (VRL-1491, HsK) - Amethyst BRN 
15. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Allen Shamrock 
16. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - The Skipper 
17. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Cladius BRN 
18. Cirnelle (VRL-1491, HsK) - Constantinus Cy 
19. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - MD Free Rogan 
20. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - MD God Hate Me 
21. Tvin (VRL-6159, WHT) - CH Clarissa 
22. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Illegal RDN 
23. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - MD Handor K2 
24. Cirnelle (VRL-1491, HsK) - Charmaine Binkie 
25. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - MD Bayard Yord 
26. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Hogwart's Hannibal

Luokka 3 - Juoksukäynti, avoin twh 30 osallistujaa
1. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Belfalas Belynda 
2. Cirnelle (VRL-1491, HsK) - Gotthold G 
3. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - MD Allen Tango 
4. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Christabel 
5. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Barker's Three Colors 
6. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Cascade BRN 
7. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - MD Malicious 
8. Tvin (VRL-6159, WHT) - Fox Trot Dancer 
9. Cirnelle (VRL-1491, HsK) - Charmaine Binkie 
10. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Gillyflower Ion 
11. Cirnelle (VRL-1491, HsK) - Belfalas Sparkling Diamond 
12. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - MD Last Change 
13. Cirnelle (VRL-1491, HsK) - MD Colors of Life 
14. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Belfalas Tarara 
15. Tvin (VRL-6159, WHT) - Emplyou Disk 
16. Cirnelle (VRL-1491, HsK) - Sparkling Ion 
17. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Acacia BRN 
18. Tvin (VRL-6159, WHT) - Bey Bey Nerissa 
19. Cirnelle (VRL-1491, HsK) - Belfalas Casanova 
20. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - MD Breahc of The Peace 
21. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Champagne Charlotta 
22. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Carriére BRN 
23. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - MD Amethyst 
24. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - MD Cactus 
25. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Princess Patience RDN 
26. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Cat Tracks 
27. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - MD Yosreia 
28. Cirnelle (VRL-1491, HsK) - Amethyst BRN 
29. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Kodie Rage 
30. Cirnelle (VRL-1491, HsK) - Superhot RDN

Luokka 4 - 3-käyntiluokka, avoin twh, mft, rmp 51 osallistujaa
1. IceFox (VRL-0859, FSRa) - Hoarse Wind VH-11832 
2. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Kodie Rage 
3. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Carriére BRN 
4. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Cascade BRN 
5. veya (VRL-3335, KaRa) - Lombardy Job VH-36410 
6. Cirnelle (VRL-1491, HsK) - Constantinus Cy 
7. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - MD Amethyst 
8. veya (VRL-3335, KaRa) - Alabama Ion VH-32281 
9. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Savannah 
10. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Christabel 
11. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Flory d'Armens 
12. IceFox (VRL-0859, FSRa) - Wilderness VH-18096 
13. IceFox (VRL-0859, FSRa) - Slight Willow VH-11831 
14. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Belfalas Tarara 
15. IceFox (VRL-0859, FSRa) - Illusory ROI VH-26653 
16. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Princess Patience RDN 
17. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Flash Off 
18. veya (VRL-3335, KaRa) - Determinant Ion VH-36415 
19. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Barker's Three Colors 
20. veya (VRL-3335, KaRa) - Waltz Ion VH-32383 
21. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - West Daco d'Armens 
22. Tvin (VRL-6159, WHT) - CH Clarissa 
23. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - MD Malicious 
24. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - MD Cactus 
25. veya (VRL-3335, KaRa) - Fred Flintstone VH-32288 
26. IceFox (VRL-0859, FSRa) - Foreigner VH-18723 
27. Cirnelle (VRL-1491, HsK) - Belfalas Lucinda 
28. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Gillyflower Ion 
29. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Belfalas Belynda 
30. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Dark Legend 
31. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Champagne Charlotta 
32. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Cat Tracks 
33. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - MD Last Change 
34. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Better Times 
35. Cirnelle (VRL-1491, HsK) - Dionysos Dion 
36. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - d'Acteur d'Armens 
37. IceFox (VRL-0859, FSRa) - Magical Land VH-11833 
38. Tvin (VRL-6159, WHT) - No No Lady 
39. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Acacia BRN 
40. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Dancing Wampie 
41. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Enchanter Ion 
42. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - MD Yosreia 
43. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - MD Allen Tango 
44. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - MD Breahc of The Peace 
45. IceFox (VRL-0859, FSRa) - Saturnine VH-18098 
46. veya (VRL-3335, KaRa) - Corvettes Offshore VH-32136 
47. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Elan XX 
48. Cirnelle (VRL-1491, HsK) - Superhot RDN 
49. veya (VRL-3335, KaRa) - Knoxdale Cincinnati VH-36409 
50. Cirnelle (VRL-1491, HsK) - Sparkling Ion 
51. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - d'Accord

Luokka 5 - Foxtrot, avoin mft 22 osallistujaa
1. veya (VRL-3335, KaRa) - Fred Flintstone VH-32288 
2. veya (VRL-3335, KaRa) - Lombardy Job VH-36410 
3. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Flory d'Armens 
4. IceFox (VRL-0859, FSRa) - Illusory ROI VH-26653 
5. veya (VRL-3335, KaRa) - Alabama Ion VH-32281 
6. veya (VRL-3335, KaRa) - Knoxdale Cincinnati VH-36409 
7. IceFox (VRL-0859, FSRa) - Magical Land VH-11833 
8. IceFox (VRL-0859, FSRa) - Slight Willow VH-11831 
9. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Savannah 
10. IceFox (VRL-0859, FSRa) - Saturnine VH-18098 
11. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Better Times 
12. veya (VRL-3335, KaRa) - Waltz Ion VH-32383 
13. veya (VRL-3335, KaRa) - Determinant Ion VH-36415 
14. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Grassy Panignín 
15. veya (VRL-3335, KaRa) - Corvettes Offshore VH-32136 
16. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Dark Legend 
17. IceFox (VRL-0859, FSRa) - Hoarse Wind VH-11832 
18. IceFox (VRL-0859, FSRa) - Wilderness VH-18096 
19. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Flash Off 
20. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Hugeness 
21. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Elan XX 
22. IceFox (VRL-0859, FSRa) - Foreigner VH-18723

Luokka 6 - Amble, avoin rmp 11 osallistujaa
1. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - West Daco d'Armens 
2. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Silver Black Phantasm 
3. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Expedir Creativo 
4. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Enchanter Ion 
5. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Dancing Wampie 
6. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Knoxdale Madriga 
7. Mary (VRL-7247, CeRi) - Violent Voltaire VH-40108 
8. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - d'Accord 
9. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Sepitoszer Peck 
10. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - d'Acteur d'Armens 
11. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Fenjitos Rodrique

Luokka 7 - Töltti T.1, avoin isl 74 osallistujaa
1. Tinka (VRL-7451, YTL) - Engilfríđ frá Dámaldur VH-23696 
2. Noora J. (VRL-1083, ROWDY) - Hösvi frá Grátoppur VH-27617 
3. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Svartmáni frá Grettir 
4. Katja P. (VRL-0782, FSRa) – Frćndi frá Moldóttur 
5. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Ára frá Syndur 
6. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Snćlda frá Álfröđull 
7. Noora J. (VRL-1083, ROWDY) - Frenja frá Moldóttur VH-21815 
8. Hrimnir (VRL-6501, VMR) - Maera frá Horn VH-40067 
9. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Ljósadís frá Ylgur 
10. jella. (VRL-1074, ROWDY) - Víglundur frá Hjargórn VH-29896 
11. jella. (VRL-1074, ROWDY) - Mýsingur frá Demantur VH-29332 
12. Aimie (VRL-2327, BYR) – Gremja frá Hamrihóli VH-32838 
13. Katja P. (VRL-0782, FSRa) – Útsýn frá Rindi 
14. Noora J. (VRL-1083, ROWDY) - Svaki frá Grettir VH-07276 
15. Noora J. (VRL-1083, ROWDY) - Tćfa frá Demantur VH-24445 
16. Hamzi (VRL-2163, ER) - Birtingur frá Hjargórn VH-30387 
17. Tvin (VRL-6159, WHT) - Perla frá Svantavanti VH-34441 
18. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Dúfa frá Demantur 
19. Snow (VRL-5251, Dew) - Brestir frá Ylgur VH-30124 
20. Katja P. (VRL-0782, FSRa) – Tristan frá Hjargórn 
21. Hrimnir (VRL-6501, VMR) - Völundur frá Keflavik VH-39510 
22. jella. (VRL-1074, ROWDY) - Sveipur frá Moldóttur VH-26883 
23. Noora J. (VRL-1083, ROWDY) - Faxprúđa-Jörp frá Kringlumýri VH-24444 
24. Noora J. (VRL-1083, ROWDY) - Litli-Hreini frá Grettir VH-26878 
25. Sanna P. (VRL-1124, NK-riders) - Eldir frá Demantur VH-31928 
26. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Sólargeisli frá Rindi 
27. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Ţorvaldur frá Gardakoti 
28. Katja P. (VRL-0782, FSRa) – Brana frá Brúnskóg 
29. jella. (VRL-1074, ROWDY) - Dínus frá Rindi VH-29331 
30. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Birnir frá Grettir 
31. Aimie (VRL-2327, BYR) – Dyfra frá Mimir VH-18213 
32. Brenda (VRL-4238, BRT) - Draugur frá Keflavik 
33. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Svandís frá Moldóttur 
34. Noora J. (VRL-1083, ROWDY) - Klettur frá Iced VH-03732 
35. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Trú frá Rindi 
36. Noora J. (VRL-1083, ROWDY) - Tromma frá Fitjungur VH-07277 
37. Katja P. (VRL-0782, FSRa) - Öskubuska frá Lascaux'n 
38. Noora J. (VRL-1083, ROWDY) - Bjössi frá Moldóttur VH-16638 
39. Snow (VRL-5251, Dew) - Andvari frá Álfagjöf VH-21483 
40. Noora J. (VRL-1083, ROWDY) - Trína frá Draupnír VH-06857 
41. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Tytla frá Syndur 
42. Noora J. (VRL-1083, ROWDY) - Fönn frá Fengur VH-20569 
43. Noora J. (VRL-1083, ROWDY) - Háleggur frá Draugur VH-03734 
44. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Hređa frá Moldóttur 
45. Hrimnir (VRL-6501, VMR) - Sokkadís frá Stykkisholmur 
46. IceFox (VRL-0859, FSRa) - Ifli frá Siero VH-18693 
47. Aimie (VRL-2327, BYR) – Fjölvi frá Rajametsä VH-26868 
48. Noora J. (VRL-1083, ROWDY) - Dagur frá Moldóttur VH-06519 
49. jella. (VRL-1074, ROWDY) - Topar frá Syndur VH-27313 
50. jella. (VRL-1074, ROWDY) - Hrói Höttur frá Moldóttur VH-23838 
51. Brenda (VRL-4238, BRT) - Kolbrá frá Keflavik 
52. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Höttur frá Syndur 
53. Snow (VRL-5251, Dew) - Taktur frá Fjöđur VH-21107 
54. IceFox (VRL-0859, FSRa) - Ilmur frá Ledir VH-20473 
55. Decne (VRL-0785, HVR) - Rotta frá Syndur VH-37447 
56. Katja P. (VRL-0782, FSRa) - Léttir frá Fitjungur 
57. Noora J. (VRL-1083, ROWDY) - Gěsl frá Frósty VH-03733 
58. jella. (VRL-1074, ROWDY) - Brina frá Demantur VH-29895 
59. Tvin (VRL-6159, WHT) - Moldi frá Svantavanti VH-32955 
60. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Ňđinn frá Álfröđull 
61. Katja P. (VRL-0782, FSRa) – Röskur frá Lascaux’n 
62. IceFox (VRL-0859, FSRa) - Aska frá Siero VH-18142 
63. Hamzi (VRL-2163, ER) - Lydig frá Spir 
64. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Sunna frá Syndur 
65. Noora J. (VRL-1083, ROWDY) - Svartsokka frá Fitjungur VH-08007 
66. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Steingrána frá Lascaux'n 
67. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Snoppa frá Kveldúlfur 
68. Tvin (VRL-6159, WHT) - Nćja frá Svantavanti VH-32932 
69. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Fafnir frá Syndur 
70. Noora J. (VRL-1083, ROWDY) - Stelpan frá Hooligan VH-06846 
71. Sanna P. (VRL-1124, NK-riders) - Glóblesa frá Húsavík VH-25551 
72. Brenda (VRL-4238, BRT) - Dyggur frá Keflavik 
73. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Skjöldur frá Vinuur 
74. Katja P. (VRL-0782, FSRa) - Draugur frá Kolkuósi

Luokka 8 - Speedpassi P.2, avoin isl 60 osallistujaa
1. Hrimnir (VRL-6501, VMR) - Völundur frá Keflavik VH-39510 
2. Noora J. (VRL-1083, ROWDY) - Hösvi frá Grátoppur VH-27617 
3. jella. (VRL-1074, ROWDY) - Dínus frá Rindi VH-29331 
4. Noora J. (VRL-1083, ROWDY) - Litli-Hreini frá Grettir VH-26878 
5. jella. (VRL-1074, ROWDY) - Hrói Höttur frá Moldóttur VH-23838 
6. Noora J. (VRL-1083, ROWDY) - Háleggur frá Draugur VH-03734 
7. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Ára frá Syndur 
8. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Ljósadís frá Ylgur 
9. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Snoppa frá Kveldúlfur 
10. jella. (VRL-1074, ROWDY) - Mýsingur frá Demantur VH-29332 
11. Noora J. (VRL-1083, ROWDY) - Klettur frá Iced VH-03732 
12. Katja P. (VRL-0782, FSRa) - Blávör frá Syndur 
13. Katja P. (VRL-0782, FSRa) – Játning frá Saudárkróki 
14. Hrimnir (VRL-6501, VMR) - Sokkadís frá Stykkisholmur 
15. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Svartmáni frá Grettir 
16. Brenda (VRL-4238, BRT) - Draugur frá Keflavik 
17. Noora J. (VRL-1083, ROWDY) - Bjössi frá Moldóttur VH-16638 
18. Katja P. (VRL-0782, FSRa) – Álft frá MKJ 
19. jella. (VRL-1074, ROWDY) - Brina frá Demantur VH-29895 
20. jella. (VRL-1074, ROWDY) - Víglundur frá Hjargórn VH-29896 
21. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Sunna frá Syndur 
22. Decne (VRL-0785, HVR) - Rotta frá Syndur VH-37447 
23. Noora J. (VRL-1083, ROWDY) - Fönn frá Fengur VH-20569 
24. Noora J. (VRL-1083, ROWDY) - Gěsl frá Frósty VH-03733 
25. IceFox (VRL-0859, FSRa) - Ifli frá Siero VH-18693 
26. Brenda (VRL-4238, BRT) - Dyggur frá Keflavik 
27. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Sólargeisli frá Rindi 
28. Noora J. (VRL-1083, ROWDY) - Frenja frá Moldóttur VH-21815 
29. Katja P.(VRL-0782, FSRa) – Hjarrandi frá Demantur 
30. IceFox (VRL-0859, FSRa) - Aska frá Siero VH-18142 
31. jella. (VRL-1074, ROWDY) - Topar frá Syndur VH-27313 
32. Noora J. (VRL-1083, ROWDY) - Tromma frá Fitjungur VH-07277 
33. Katja P. (VRL-0782, FSRa) - Ţruma frá Grettir 
34. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Steingrána frá Lascaux'n 
35. Katja P. (VRL-0782, FSRa) – Óskasteinn frá Moldóttur 
36. Tvin (VRL-6159, WHT) - Orka frá Svantavanti VH-34460 
37. jella. (VRL-1074, ROWDY) - Sveipur frá Moldóttur VH-26883 
38. Noora J. (VRL-1083, ROWDY) - Faxprúđa-Jörp frá Kringlumýri VH-24444 
39. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Höttur frá Syndur 
40. Tvin (VRL-6159, WHT) - Askur frá Svantavanti VH-29415 
41. Noora J. (VRL-1083, ROWDY) - Trína frá Draupnír VH-06857 
42. Noora J. (VRL-1083, ROWDY) - Stelpan frá Hooligan VH-06846 
43. Tvin (VRL-6159, WHT) - Bjóla frá Svantavanti VH-30737 
44. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Hređa frá Moldóttur 
45. Noora J. (VRL-1083, ROWDY) - Dagur frá Moldóttur VH-06519 
46. Sanna P. (VRL-1124, NK-riders) - Eldir frá Demantur VH-31928 
47. Tinka (VRL-7451, YTL) - Engilfríđ frá Dámaldur VH-23696 
48. Sanna P. (VRL-1124, NK-riders) - Glóblesa frá Húsavík VH-25551 
49. Noora J. (VRL-1083, ROWDY) - Tćfa frá Demantur VH-24445 
50. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Tytla frá Syndur 
51. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Birnir frá Grettir 
52. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Trú frá Rindi 
53. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Fafnir frá Syndur 
54. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Ňđinn frá Álfröđull 
55. IceFox (VRL-0859, FSRa) - Ilmur frá Ledir VH-20473 
56. Noora J. (VRL-1083, ROWDY) - Svartsokka frá Fitjungur VH-08007 
57. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Ţorvaldur frá Gardakoti 
58. Noora J. (VRL-1083, ROWDY) - Svaki frá Grettir VH-07276 
59. Brenda (VRL-4238, BRT) - Kolbrá frá Keflavik 
60. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Snćlda frá Álfröđull

Luokka 9 - Slow gait, avoin sdb, nsh 23 osallistujaa
1. Sirja (VRL-0601, CeRi) - She B Wild D 
2. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Selcier Jag 
3. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Merry-Go-Round 
4. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Escape Rhonda BRN 
5. Sanna P. (VRL-1124, NK-riders) - Haley Gi VH-20119 
6. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Xemeraa 
7. Sanna P. (VRL-1124, NK-riders) - Dahabu Inaflame VH-22181 
8. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Thorn Bloody Bath 
9. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Betty Booh 
10. Mary (VRL-7247, CeRi) - Samara VH-36721 
11. jella. (VRL-1074, ROWDY) - Manon BRN VH-29894 
12. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Thorn Scarlett Party 
13. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Black Blood 
14. Sanna P. (VRL-1124, NK-riders) - Burn Baby Burn D VH-20374 
15. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Wannabe Shee-Wee 
16. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Brisingir BRN 
17. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Rembrant BRN 
18. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Chemistry TW 
19. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Grassy Tulog 
20. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Objection RDN 
21. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Wiley Wodevil 
22. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Jamocha Wapiti WW 
23. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Thorn Gingerfish

Luokka 10 - Sekakäyntiluokka, avoin muille askellajiroduille (ei isl, sdb, nsh) 28 osallistujaa
1. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Kambuzia BRN (pf) 
2. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Corinna (aeg.) 
3. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Soltero de Covonde (pf) 
4. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Seco Verano (pf) 
5. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Costal Sunset (frack.) 
6. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Desert Mirage (walk.) 
7. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Ewelyn BRN (pf) 
8. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - POP Primrose (abc) 
9. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Oréstez (pf) 
10. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Empire BRN (pf) 
11. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Korbinian (aeg.) 
12. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Cristabell (frack.) 
13. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Época de lluvia (pf) 
14. Mira (VRL-1256, dew) - Ráfaga de Volante VH-27114 (pf) 
15. IceFox (VRL-0859, FSRa) - Delphine SF VH-03560 (abc) 
16. Hrimnir (VRL-6501, VMR) - Katerina (pnp) 
17. IceFox (VRL-0859, FSRa) - Siero's Aware VH-26655 (abc) 
18. IceFox (VRL-0859, FSRa) - Awareness VH-20441 (abc) 
19. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Cororce de La Vido (pf) 
20. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Anziehend Junior (pp) 
21. Wiewie (VRL-0354, HsK) - Cauteloso MRB VH-39935 (paso fino) 
22. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Klein Traum (pp) 
23. Mira (VRL-1256, dew) - Casa de Precio VH-24563 (pf) 
24. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Chipwich BRN (pf) 
25. Hrimnir (VRL-6501, VMR) - Thyra VH-40054 (pnp) 
26. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Edelmann (walk.) 
27. IceFox (VRL-0859, FSRa) - Siero's Surely Curly VH-04861 (abc) 
28. IceFox (VRL-0859, FSRa) - Siero's Southern Waft VH-33638 (abc)

Kilpailukutsu päivitetty viimeksi -- 23. tammikuuta 2008.
Hosted by www.Geocities.ws

1