![]()

Tekmovalec, ki je v lanski sezoni premagal celo Mitjo Kunca v veleslalomu, podira rekord za rekordom!
1.Kakšni so občutki ob današnji zmagi tako v svoji kategoriji, kot tudi po absolutnem času?
Občutki so dobri, lahko rečem fenomenalni, ker je konkurenca ostra.
2.Kako bi ocenil težavnost proge?
Srednje! Ni pretežko, ni pa tudi prelahko.
3.Kaj pa organizacija proge - postavitev?
Zelo dobo. Se je dosti popravilo, odkar je ta dolžnost prišla v prave roke.
4.Kako se pripravljaš na tekmo?
Kot se najboljše da. Največ smučam na Rogli.
5.Vse sezone si hodil peš s smučmi na rami do štarta na progi. Zakaj je letos drugače?
Peš sem hodil zaradi ogrevanja in ogleda proge. Letos ne pešačim, ker se že staram. Imam pa tudi dvojne smuči, tako, da lahko ene uporabim zgolj samo za tekmo, z drugimi pa normalno vozim po progi!
6.Kaj bi spremenil, dodal, kaj te recimo moti pri samem tekmovanju?
Edino kar manjka je boljše pripravljena proga. Sedaj je še premehka.
7.Si redni tekmovalec za pokal občine Slovenska Bistrica.Kako dolgo že tekmuješ?
Mislim, da bo nekje 4 sezone!
8.Obiskuješ kaj portal PohorjeSki?
Ne poznam.
9.Se vidimo drugo soboto?
Seveda, če bo zdravje dopuščalo!
No tudi mi upamo, da bo tako, saj je prav zanimivo gledati, ali mu bo vedno znova uspelo postaviti najboljši čas tekme! Mislim, da ga noben ni premagal že kar dve sezoni! Želimo mu veliko veliko uspehov v prihodnje!
A.Kos

Intervju | Toni Urlep, odličen tekmovalec