(Harcos)
Ez volt az elsõ olyan karakterem amit nagyon
feltápoltam. Engem Battle neten csak ezen a néven ismert
mindenki... A fegyverei általában hack-eltek voltak. Sajnos
kb. 5x kellet újrakezdenem vele mert mindíg elfelejtettem
lementeni winchester formázás elött. :))
(Varázsló)
Ezt a karaktert késöbb egy otthoni LAN-party
alatt kezdtem. Ez teljesen cheat nélküli karakter volt. Neten
nem nagyon voltam fönn vele. Kb. 25.szintû volt mielött
eltünt, a fenti okok miatt (winchester formázás).
(Tolvaj)
Ez a legújabb karakterem. Ezt is kb
3x kezdtem újra. 1-2x voltam vele neten.